Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 28.09.2019 o 15:45, WiosnaA napisał:

Na razie olx  "przyjął"  mi drugie ogłoszenie Promyczka na Białystok....zmieniłam w poprzednim tytuł i  imię na Promyś.

https://www.olx.pl/oferta/widziec-sercem-to-potrafi-promyczek-CID103-IDBMOsE.html

Tak sobie myślę, przepraszam jeżeli się wtrącam niepotrzebnie... że może lepiej byłoby przenieść to jedno ogłoszenie na inne miasto - powielenie ogłoszenia w jednym mieście nie ma większego sensu - i tak, i tak ogłoszenia się "spotykają" jak ktoś (ta sama osoba) przegląda strony olxa. Niejako to ogłoszenie się marnuje wisząc na tym samym mieście, co poprzednie.

Pomądrowałam się ;) to teraz tak konkretniej, bo po wyjazdowo-szalonym wrześniu (kiedy zapadłam się pod ziemię) w końcu nadrobiłam zaległości na wątku:
- zaktualizowałam rozliczenia psiaków na pierwszej stronie,
- naniosłam wszystkie olx'owe ogłoszenia dotychczas zrobione do drugiego postu na pierwszej stronie - dzięki temu wiadomo, jak wygląda sytuacja psiaków: gdzie są ogłaszane, z jakimi zdjęciami, z jakimi tekstami (pomysł podpatrzyłam kiedyś na wątkach podopiecznych Anula Bogusik - uważam, że to świetny pomysł!)
- przejrzałam ogłoszenia Bartusia i za chwilkę siadam do zrobienia zaległego ogłoszenia. Widzę, że sporo się działo, Bartuś zaliczył niefortunny dom, zdążył wrócić do Moli@ (i wypięknieć!), a ja nadal nie zrobiłam ogłoszenia, przepraszam.

Bardzo podoba mi się ogłoszenie Promyczka, które zrobiła Alaskan Malamutte - opis konkretny, a jednocześnie ciepły :) Super!

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Moli@ napisał:

Koszt 1 sztuki (z przesyłką) - 4,00zł

Kupiłyśmy adresatki dla Promyczka i Bartusia - 8,00zł / 02.10 ( zapłacono przelewem)

Dziękuję Moli.

14 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Tak sobie myślę, przepraszam jeżeli się wtrącam niepotrzebnie... że może lepiej byłoby przenieść to jedno ogłoszenie na inne miasto - powielenie ogłoszenia w jednym mieście nie ma większego sensu - i tak, i tak ogłoszenia się "spotykają" jak ktoś (ta sama osoba) przegląda strony olxa. Niejako to ogłoszenie się marnuje wisząc na tym samym mieście, co poprzednie.

Pomądrowałam się ;) to teraz tak konkretniej, bo po wyjazdowo-szalonym wrześniu (kiedy zapadłam się pod ziemię) w końcu nadrobiłam zaległości na wątku:
- zaktualizowałam rozliczenia psiaków na pierwszej stronie,
- naniosłam wszystkie olx'owe ogłoszenia dotychczas zrobione do drugiego postu na pierwszej stronie - dzięki temu wiadomo, jak wygląda sytuacja psiaków: gdzie są ogłaszane, z jakimi zdjęciami, z jakimi tekstami (pomysł podpatrzyłam kiedyś na wątkach podopiecznych Anula Bogusik - uważam, że to świetny pomysł!)
- przejrzałam ogłoszenia Bartusia i za chwilkę siadam do zrobienia zaległego ogłoszenia. Widzę, że sporo się działo, Bartuś zaliczył niefortunny dom, zdążył wrócić do Moli@ (i wypięknieć!), a ja nadal nie zrobiłam ogłoszenia, przepraszam.

Bardzo podoba mi się ogłoszenie Promyczka, które zrobiła Alaskan Malamutte - opis konkretny, a jednocześnie ciepły :) Super!

Pewnie masz rację Tysiu, ale...powodem moim ogłaszania tutaj jest najpierw próba znalezienia domku jak najbliżej dt u Moli, jak najbliżej nas, łatwiej na żywo można by było poznać Promyczka.Warszawa jest w zasięgu dowiezienia/odwiedzin.Puściłam co prawda info na Fb, poszedł już w świat i może jakiś dobry człowiek z drugiego końca Polski odezwie się i nie zabiorę wtedy szansy Promyczkowi,ale na olx zamysłem moim było ,żeby przez miesiąc dotarł najpierw do jak największej ilości osób w naszym rejonie,że może akurat tu...później myślałam o olx w dalsze rejony kraju.
Promyś,to specyficzny piesek i nie ukrywam,że bardziej drżę o niego.
Kurcze,wtrącajcie swoje zdanie,bo może źle myślę,robię :(...

 

13 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ogłoszenie Bartusia <<tutaj>> - wystawiłam je na razie na Lublin (bo w miarę blisko, a parę "moich" psiaków znalazło tam bardzo sympatyczne rodziny), ale mogę zmienić na inne miasto. 

Tysiu, dziękuję pięknie za ogłoszenie Bartusia, tekst super!....muszę jeszcze kogoś poprosić na inne miasta Bartusiowi.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Moli@ napisał:

Koszt 1 sztuki (z przesyłką) - 4,00zł

Kupiłyśmy adresatki dla Promyczka i Bartusia - 8,00zł / 02.10 ( zapłacono przelewem)

 

15 minut temu, WiosnaA napisał:

Dziękuję Moli.

 

Aniu czy mam zrobić przelew na 8,00 zł?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

 

Aniu czy mam zrobić przelew na 8,00 zł?

Jak pisałam,we wrześniu od p.Irenki otrzymałam 100zł

35,62zł - 2x wyróżnienie olx-  ogłoszenia Warszawa od  Alaskan malamutte

50,40zł - 4x fiprex (na październik-listopad )

...................

86,02zł -wydałam-  zostało u mnie 13,98zł

 

Elu,nie przelewaj może... niedługo będę widzieć się z Moli i zapłacę 8zł za zawieszki z pieniążków p.Irenki.

Zostanie u mnie 5,98zł - kupię pieskom jakieś smaczki  na ząbki i razem przekażę też fiprexy

 

Screenshot-2019-10-03-Sklep-zoologiczny-

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, WiosnaA napisał:

Pewnie masz rację Tysiu, ale...powodem moim ogłaszania tutaj jest najpierw próba znalezienia domku jak najbliżej dt u Moli, jak najbliżej nas, łatwiej na żywo można by było poznać Promyczka.Warszawa jest w zasięgu dowiezienia/odwiedzin.Puściłam co prawda info na Fb, poszedł już w świat i może jakiś dobry człowiek z drugiego końca Polski odezwie się i nie zabiorę wtedy szansy Promyczkowi,ale na olx zamysłem moim było ,żeby przez miesiąc dotarł najpierw do jak największej ilości osób w naszym rejonie,że może akurat tu...później myślałam o olx w dalsze rejony kraju.
Promyś,to specyficzny piesek i nie ukrywam,że bardziej drżę o niego.
Kurcze,wtrącajcie swoje zdanie,bo może źle myślę,robię :(...

 

Tysiu, dziękuję pięknie za ogłoszenie Bartusia, tekst super!....muszę jeszcze kogoś poprosić na inne miasta Bartusiowi.

Rozumiem Cię doskonale, WiosnaA bo ja swoją lękliwą podopieczną też ogłaszam tylko na okolice DT (jest specjalnej troski, nie wyobrażam sobie ją oddać komuś bez minimum dwukrotnego spotkania z sunią w DT), jednak tak sobie myślę, że może zamiast ogłaszać x2 na Białystok to jedno z nich dać na inne mniejsze miasto w okolicy (czy to podlaskie, czy lubelskie)? Wtedy zwiększa się niejako zakres ogłaszania i jest szansa, że ktoś wypatrzy Promysia. Ewentualnie jedno z Białystoku przenieść na Warszawę, inny rejon niż dotychczas - tam ogłoszeń jest sporo, więc widzę tutaj większy sens podwajania ogłoszenia niż w Białym... ale może nie mam racji. Każdy ma swoją metodę działania, ja tylko dzielę się swoimi przemyśleniami. ;) 

A na jakie miasta chcesz ogłaszać Bartusia? Dałam na Lublin, bo jest względnie blisko, ale mogę też przenieść nieco dalej - albo w wolnej chwili spróbować dorobić jeszcze jedno.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Rozumiem Cię doskonale, WiosnaA bo ja swoją lękliwą podopieczną też ogłaszam tylko na okolice DT (jest specjalnej troski, nie wyobrażam sobie ją oddać komuś bez minimum dwukrotnego spotkania z sunią w DT), jednak tak sobie myślę, że może zamiast ogłaszać x2 na Białystok to jedno z nich dać na inne mniejsze miasto w okolicy (czy to podlaskie, czy lubelskie)? Wtedy zwiększa się niejako zakres ogłaszania i jest szansa, że ktoś wypatrzy Promysia. Ewentualnie jedno z Białystoku przenieść na Warszawę, inny rejon niż dotychczas - tam ogłoszeń jest sporo, więc widzę tutaj większy sens podwajania ogłoszenia niż w Białym... ale może nie mam racji. Każdy ma swoją metodę działania, ja tylko dzielę się swoimi przemyśleniami. ;) 

A na jakie miasta chcesz ogłaszać Bartusia? Dałam na Lublin, bo jest względnie blisko, ale mogę też przenieść nieco dalej - albo w wolnej chwili spróbować dorobić jeszcze jedno.

Ok,masz rację (i doświadczenie w tej kwestii bez porównania z moim) ,przeniosę więc jedno dziś na Warszawę.

 

Co do Bartusia...jeśli dałabyś radę Tysiu zrobić jeszcze jedno ogłoszenie byłoby super! A miasto?, sama nie wiem..z wcześniejszych obserwacji na dogo,najwięcej ,i najlepszych domków kojarzy mi się (poza W-wą) z Krakowem,Wrocławiem,(tylko ta odległość), ...ale wiadomo, wszędzie można spotkać dobrych ludzi,w każdym rejonie kraju. Zdaję się na Ciebie Tysiu z wyborem miasta.Dziękuję!

edit. przeniosłam na W-wę,

https://www.olx.pl/oferta/widziec-sercem-to-potrafi-promyczek-CID103-IDBMOsE.html

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.10.2019 o 20:05, Zagrodowy pies polski napisał:

Jeżeli Bartuś lub Promyczek, znajdą domek w Warszawie, to zrobię wizytę przed adopcyjną i później będę kontaktować się z domkiem. 

 

Dnia 4.10.2019 o 20:29, Tyś(ka) napisał:

Ogłoszenie Bartusiowi zrobię na dniach, bo muszę pomyśleć z jakim opisem... a jeżeli znalazłby się domek w Poznaniu to mogę zaoferować swoją pomoc w wizycie p/a. Trzymam kciuki za odzew z ogłoszeń.

Dziękuję dziewczyny!

Na razie w sprawie Promyczka był tylko jeden telefon,ale beznadziejny.

 

Natomiast dziś miałam telefon w sprawie Bartusia.Całkiem fajnie rozmawiało się z Panem.Mieszka sam w bloku,6o lat, ma rodzinę, wnuki odwiedzają.Bartuś ma być do towarzystwa dla Pana,lubi psy,są miejsca spacerowe blisko.Jest na emeryturze,dorabia trochę jako parkingowy -24h dyżury i na pytanie co wtedy z Bartusiem? ,Pan powiedział,że zabierałby oczywiście ze sobą,posłanko w kantorku mieć będzie.Na wizytę pa się zgadza.Domek jest w Łomży,szukam osoby do wizyty PA.

Łomża, może macie kogoś z okolic?

edit. Domek nieaktualny.Pan przysłał teraz wiadomość,że zbyt pochopnie podjął decyzję.Choruje na raka,czekają badania i nie najlepszy czas na branie pieska.Przeprosił,że jednak nie może.

Link to comment
Share on other sites

Promyk był dziś u wetki..., włos właściwie nie odrasta..., na całym ciele łyse plamki. Kupki OK. Waga 10,00kg

- pobrano krew na profil tarczycowy

- kał na pasożyty i na ag lamblii

zalecono:

- Vetoskin 1caps. dziennie (wydano na 10dni - zalecono 30 dniową kurację)

- oprysk Fungidewmem co 7 dni

Wyniki badań do odbioru w poniedziałek 21.10

wstawię fotkę karty informacyjnej

 

71bbf77de61b3515med.jpg

a6a8fa51e20106bcmed.jpg

83392e579808e4cdmed.jpg

2e362c33bb30b6fbmed.jpg

 

z wizytą u WiosnyA :)

Promyczek i Bartuś dostali 4 pipety na kleszcze, gryzaki, żwacze i ciasteczka :)

4b0f31ea74928be7med.jpg

 

9fa7cffcaac9358cmed.jpg

 

f20806d011ae3682med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Promyczek zjadł śniadanie u WiosnyA..., wciągnął migiem porcję puchy i podreptał do miseczki z suchą karmą. Jadł, jadł...w końcu zabrałam miseczkę ,). Chłopczyk potrafi zjeść, apetyt dopisuje :)

Kaszle sporadycznie - raz /dwa razy w tygodniu...,  rano po przebudzeniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...