Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Promyczek, wczoraj / dziś rano zachowuje się jakby nic się nie wydarzyło. Było popołudniowe i wieczorne wyjście ze stadem. Siusiał była kupka (ładna)...spacerował, biegał :)

Kolacji nie dostał (zalecenie weta). Dziś trochę dłuższy poranny spacerek, śniadanko wciągnął...pychol uśmiechnięty barometr w górze, jak to u naszego kręcidupka :)

Szew malutki suchy nadal pokryty srebrem. Podbrzusze okolice ogonka w kolorze pomarańczowym - zabezpieczenie dezynfekujące na skórę i przed zapędami do lizania. Nasz bohater bez kołnierza, nie kupiłam  :). Doktor Jaroszewicz powiedział że tak go zszył że nie usunie, kołnierz zbędny

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Przecudnej urody jest Promyczek ! Dobry dom pełen miłości, wspaniali opiekunowie, odpowiednia opieka wet. i z zaniedbanego, ledwo żywego psa wykluł się przepiękny, wspaniały, mądry pies, który podbija wszystkim serca. Oby trafił na dom, który to doceni i pokocha Promyczka z całych sił. 

 

Link to comment
Share on other sites

Promyczek jest uroczym urwisem ,)  już prawie nie widzi na szczęście radzi sobie bardzo dobrze. Na działce trudno za nim nadążyć - śmiga jak błyskawica, biega wśród krzewów, drzew nie ustępuje kroku pozostałym psom. Teren oznaczył / poznał i nie ma problemu. Psami usiłuje rządzić, potrafi warknąć przyjąć bojową postawę...wkurza się gdy zostanie zignorowany i w takiej sytuacji potrafi ciąć własne kosmyki - jak nożycami. Myślę że jeszcze z dzień dwa, aż rana się bardziej zrośnie i na stałe dołączy do grupy. Gdy będę musiała wyjść z domu, ze względów bezpieczeństwa - rozdzielę.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Baltimoore napisał:

Promyczek jest taki śliczny :D

I fajnie, ze odzyskał charakter i osobowość :D

Prawdziwy Pan pies a nie pluszowa zabawka :)

Osobiście lubię charakterne psy...koty, wbrew pozorom życie z takim urwisem jest prostsze i przyjemniejsze...szybciej nawiązuje się nić porozumienia ze zrozumieniem  potrzeb nie ma problemu a jakie dyskusje można prowadzić ,)

Link to comment
Share on other sites

Szew suchy nienaruszony, bez obrzęku... goi się jak na przysłowiowym psie ,)

Podbrzusze okolica ogonka nadal kolorowa (pomarańczowa), jeszcze nie zlizał :)

W wyśmienitym nastroju...bawi się - kładzie przednie łapki dupcia w górze i hopsa  delikatnie podgryza się z psami kładzie się na plecki pokazując brzuszek. Pysio uśmiechnięty :)

Z Łatką bawił się w ganianego, na małym obszarze. Łatka przyzwyczajona do zabawy z niewidomym Kerskiem a teraz Promyczka zaczyna prowokować/zachęcać.

Promyczek, dziś pierwszy raz bawił się ze mną z własnej inicjatywy...zaczepiał, podgryzał hopsał poszczekiwał... przytula się, wręcz wtula w człowieka, liże po twarzy. Przewraca się na plecki obejmuje ręce łapkami, podgryza liże. Zmienia pozycje błyskawicznie.

Zarasta, mam wrażenie że proces przyspieszył. Zostało 5 tabletek antybiotyku - do poniedziałku. W poniedziałek mija 10 dni od kastracji. Jutro będę z Ptysiem w lecznicy dopytam o Promyczka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Po śniadanku zabawa w ogrodzie ,)

Prześwity znikają...odrasta czarny gęsty włos :)

Brzuszek...pod ogonkiem nadal kolorowo - pomalowany biały włos, nie interesował się szwem :)

100_7620.JPG

100_7621.JPG

100_7622.JPG

 

Co tam zamieszkało?

Ciekawski, sprytny...wszystko wyniucha... wszędzie wejdzie ,)

100_7623.JPG

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się ,że u Promyczka ładnie się goi i wszystko ok.

Może ,to pobudzenie było jednorazowym ekscesem i Promyczek będzie grzeczniutkim już pieskiem.

Na konto Promyczka wpłynęły pieniążki od,

25zł - Agniesiulka K - deklaracja stała za kwiecień (4.04.17)

20zł - elficzkowa - deklaracja stała za kwiecień (3.04.17)

Dnia 4.04.2017 o 16:43, Anula napisał:

Pozazdrościć takich zdjęć do ogłoszeń.Promynio musi znaleźć domek.

Już pieniążki zostały przelane z bazarku Bogusik po zaokrągleniu 186,00zł.Aniu potwierdź jak nadejdą.

186zł wpłynęło na konto Promyczka w dn.5.04.17.

Bogusik,Anulko, Promyczek bardzo Wam  dziękuje i przysyła moc buziaków!

A ja bardzo dziękuję za wsparcie!

Link to comment
Share on other sites

Kochani,przypomnę najważniejsze info o Promyczku i z całego serca proszę o pomoc z ogłoszeniami.Zdjęć na wątku mamy sporo do wykorzystania.

Ja nie w temacie bazarków obecnie,ale może wiecie ,czy jest jakiś bazar  z ogłoszeniami?,chętnie wykupilibyśmy.

W tej chwili są ogłoszenia od Mysza2 ...nie miałam niestety ani jednego telefonu.

 

Dnia 22.03.2017 o 19:43, Moli@ napisał:

 

Metryczka:

waga – 8,5 kg

w kłębie – 30 cm

chodzi na smyczy - pięknie

stosunek do innych zwierząt – przyjacielsko nastawiony do psów i suczek…, odważny, dominujący

stosunek do ludzi - łagodny

komunikatywny, posłuszny - reaguje na przywołanie / na imię

w domu zachowuje czystość, nie niszczy, nie szczeka / nie wyje ( osoby pracujące zawodowo nie powinny mieć problemu )

bawi się pluszowymi zabawkami ( nie niszczy )

sprawny fizycznie, lubi / domaga się długich spacerów ,)

pogodny, wesoły - kręcidupek ,)

sierść wymaga codziennego szczotkowania - lubi

W bezpośredniej rozmowie trzeba podkreślić/uczulić - potrafi błyskawicznie wyśliznąć się z obroży!! Na spacery tylko w szeleczkach!

nie ma choroby lokomocyjnej - w samochodzie spokojny, grzecznie leży na siedzeniu

przyzwyczajony do noszenia na rękach (bez problemu można wnosić/znosić po schodach)

 

+ info -  wykastrowany,zaszczepiony,

 

Dnia 24.03.2017 o 12:56, Tyś(ka) napisał:

Ja również poogłaszam Promyczka.
Mysza2 - za które województwo się bierzesz?
Warszawa, Kraków czy jakieś inne miasta?

Siądę i pomyślę nad tekstami wieczorkiem. Szkoda, że Promyczka oczka nie da się uratować, ale wierzę, że znajdzie się ktoś, komu to nie będzie przeszkadzać. Promyczek to najwspanialszy pies, jakiego poznałam (oczywiście zaraz po moim własnym, hihi).
 

Tyś(ka), Ty obiecałaś, zrobiłaś może?

Nr.konta wysłałam.

Dnia 3.04.2017 o 22:20, Bogusik napisał:

Cudeńko kochane :)

Z bazarku uzbierało się dla Promysia 185,29zł.Jak pieniążki dolecą,to potwierdź Aniu też na wątku bazarkowym :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/338620-zakończony-rozliczam-wielkanocny-koszyk-pełen-różności-zapraszam-do-210317/

Potwierdzone.Bardzo,bardzo dziękuję Bogusiu!

 

Moli,jak Promyk stoi z jedzonkiem? I co mu kupić teraz?

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, WiosnaA napisał:

 

Moli,jak Promyk stoi z jedzonkiem? I co mu kupić teraz?

Konserwy kończymy - zjada 1,5 puszki dziennie ( czasami 1 puchę i więcej suchego - zależy od dnia) + dosypuję suchą ( odrobinę ). Lubi pochrupać małe bubaśki i kupki ładne ,)

Za Joserą nie przepada, namoczoną też potrafi powybierać i trochę zostawić.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Bogusik napisał:

Jakoś tu pustawo u Promyczka...Mam nadzieje,że wszystko dobrze i ciocia Moli@ wstawi też jakieś zdjęcia mojego/naszego ulubieńca :)

U Promyczka wszystko dobrze, dziś jedziemy powyciągać niteczki i na kontrolę stanu skóry :)

Wiosenne porządki...nieprzewidziane naprawy...nieplanowane kąpiele psów...wiosenne szczotkowania...spacery i doba za krótka ,)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...