Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

19 godzin temu, Moli@ napisał:

"Kupiłam dla Promyczka tablety na niedoczynność tarczycy (3 listki) zapłaciłam gotówką 30,00zł / 02.01.2020 (paragon)"

Na konto wpłynęło 30,00zł / 06.01

Dziękuję :)

Dziękuję za potwierdzenie  :)

 

19 godzin temu, Moli@ napisał:

30,00zł poleciało dla Promyczka ... na czosnek dla sierściuchów :)

I doleciało  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Promyczka wpłynęły poniższe kwoty:

  •   100,00 zł od WiosnaA od  Pani Irenki  -  13.01.
  •     20,00 zł od soho deklaracja I.2020  -  15.01.
  •     20,00 zł od siostry elficzkowa deklaracja I.2020 -  16.01.
  •     15,00 zł od Nesiowata  -  16.01.
  •   155,00 zł od anica z bazarku elik  -  16.01.
  •    70,00 zł  od elik z bazarku -  16.01.
  •    30,00 zł od  Moli@ -  17.01.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

1781949815_kwiatki15.jpeg.ca96ec9a645adc4b623dc0c7b026e8a0.jpeg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2020 o 02:04, elik napisał:

Dobry pomysł. Tysiu jak napiszesz tekścik, to ja obiecuję rozesłać po Ludziach  :)

Porozsyłam w wolnej chwili, trzeba na nowo pokazać kochanego Promyczka. Pewnie nie do wszystkich obiegła informacja, że psiak wrócił do Moli@.

Dnia 16.01.2020 o 20:57, elik napisał:

Konto Promyczka zasiliła dzisiaj z mojego bazarku kwota 225,00 zł, która miała być dla Rokiego. Biedny psianek odszedł [*]  i  anica postanowiła przekazać tę kwotę dla Promyczka.

anica 0heart.gif0heart.gif0heart.gif

Dnia 16.01.2020 o 23:58, WiosnaA napisał:

Tysiu,ucałuj ode mnie Oleńkę przy najbliższej okazji jak spotkasz.

Obecnie widuję się z shoto bardzo rzadko (ostatni raz w lipcu), ale chętnie ją wyściskam i wycałuję jak się spotkamy. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Melduję sie u maluszka, dlaczego wrócił z adopcji, dlaczego ludzie są tacy nieodpowiedzialni.

W tym miesiącu jestem pod kreską ale w lutym postaram się coś podesłać albo jeżeli można to mogę coś zamówić w zooplusie ale wtedy musiałabym dostać namiary na odbiorcę bo już tak komuś innemu pomagałam, że zamówiłam na cudzy adres i oczywiście informację jakie puszki bylyby potrzebne. Ja swoim zamawiam Rocco albo Animondę - puszki 400 albo 800 gramowe.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, dwbem napisał:

Melduję sie u maluszka, dlaczego wrócił z adopcji, dlaczego ludzie są tacy nieodpowiedzialni.

W tym miesiącu jestem pod kreską ale w lutym postaram się coś podesłać albo jeżeli można to mogę coś zamówić w zooplusie ale wtedy musiałabym dostać namiary na odbiorcę bo już tak komuś innemu pomagałam, że zamówiłam na cudzy adres i oczywiście informację jakie puszki bylyby potrzebne. Ja swoim zamawiam Rocco albo Animondę - puszki 400 albo 800 gramowe.

Pani Irenka, która adoptowała Promyczka zachorowała. Zachowała się naprawdę odpowiedzialnie ..., poinformowała i poprosiła o pomoc.  Wspiera finansowo Promyczka, interesuje się jego losem.

Promyczek je puchy Rocco senior (elik robi zakupy)

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, dwbem napisał:

Melduję sie u maluszka, dlaczego wrócił z adopcji, dlaczego ludzie są tacy nieodpowiedzialni.

W tym miesiącu jestem pod kreską ale w lutym postaram się coś podesłać albo jeżeli można to mogę coś zamówić w zooplusie ale wtedy musiałabym dostać namiary na odbiorcę bo już tak komuś innemu pomagałam, że zamówiłam na cudzy adres i oczywiście informację jakie puszki bylyby potrzebne. Ja swoim zamawiam Rocco albo Animondę - puszki 400 albo 800 gramowe.

Witaj dwbem  :) Pięknie dziękujemy za wsparcie Promysia :)
Promyczek ma zapas karmy suchej do końca lutego, ale puchy pewnie by mu się przydały :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Onaa napisał:

Zapiszę sobie wątek psiaczków.

 

1 godzinę temu, dwbem napisał:

Melduję sie u maluszka, dlaczego wrócił z adopcji, dlaczego ludzie są tacy nieodpowiedzialni.

W tym miesiącu jestem pod kreską ale w lutym postaram się coś podesłać albo jeżeli można to mogę coś zamówić w zooplusie ale wtedy musiałabym dostać namiary na odbiorcę bo już tak komuś innemu pomagałam, że zamówiłam na cudzy adres i oczywiście informację jakie puszki bylyby potrzebne. Ja swoim zamawiam Rocco albo Animondę - puszki 400 albo 800 gramowe.

 

41 minut temu, agat21 napisał:

Witam się ponownie u Promyczka, dobrze, że jego pani się nim interesuje. Będę zaglądać, w przyszłym miesiącu postaram się coś dla niego kapnąć. Trzymam kciuki za jego zdrowie :)

Dziękuję za Waszą obecność i deklarację pomocy :) Proszę, zaglądajcie. Szczęśliwie Bartuś, z którym Promyk wrócił, jest już w DS. 


Dzisiaj pozwoliłam sobie ponownie pozapraszać Osoby, które już na wątku były i znają historię Promyczka. W wolnej chwili pozapraszam nowe osoby, ale wszystkim nowym Gościom dziękuję za odzew na zaproszenie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tianku napisał:

Przybywam z zaproszenia Tysi. Nie wiedzialam ze Promyczek wrocil z adopcji. Dobrze ze mial gdzie. 

 

17 godzin temu, seramarias napisał:

Zaglądam do bidulka. Szczęście że trafił pod troskliwą opiekę Moli@

Tak,dobrze,że mógł wrócić w znajome mu kąty.

 

5 godzin temu, Moli@ napisał:

Kurier dostarczył:

Czosnek granulowany 3kg i puchy 12 x 800g dla Promyczka i sierściuchów za opiekę

Dziękuję :)

Super.

2 godziny temu, Dulska napisał:

dam biedaczkowi 20 zl miesięcznie, poproszę o  dane do przelewu

Dziękujemy z całego serca! Elunia podeśle dane.

 

Dziękujemy Kochani za odzew na zaproszenie Tysi!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...