Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

7 godzin temu, Moli@ napisał:

Bardzo proszę o przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej dla Gucia

miejscowość Świdniki między Mieczynem a Grabowcem okolice Zamościa.

Pani raz w miesiącu jeździ służbowo do Krakowa..., psiara ,)

Tola podjęła się zrobić te wizytę, tylko prosi o dokładny namiar gdzie ma się odbyć ta wizyta i info o psiaczku oraz ewentualnie jakieś wskazówki na co szczególnie ma zwrócić uwagę.

Ponieważ Tola na ostre zapalenie spojówek i nie da rady sama poszukać tych wiadomości, prosi o przesłanie ich na PW. Tam wspomogą Ją oczki męża :)

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, elik napisał:

Tola podjęła się zrobić te wizytę, tylko prosi o dokładny namiar gdzie ma się odbyć ta wizyta i info o psiaczku oraz ewentualnie jakieś wskazówki na co szczególnie ma zwrócić uwagę.

Ponieważ Tola na ostre zapalenie spojówek i nie da rady sama poszukać tych wiadomości, prosi o przesłanie ich na PW. Tam wspomogą Ją oczki męża :)

Wielkie dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2020 o 13:25, elik napisał:

Bardzo dziękujemy za deklarację.

Od stycznie Promyczek miał tylko 40,00 zł deklaracji. Teraz ma 60.  To ciągle bardzo mało  :( 

 

26 minut temu, elficzkowa napisał:

Moja siostra przenosi swoją deklarację z Bartusia - 20 zł  - na Promyczka. Wpłata będzie od stycznia.

No taaaak, ale ze mnie trąba.  Przecież Siostra elficzkowej deklarowała wpłaty dla Bartusia, a Bartuś już w DS. Zatem od stycznia Promyczek miałby tylko 20,00 zł elficzkowej  :(

Wielkie dzięki dla Siostry elficzkowej   kwiatki-15.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Wspaniale... może na nowo porozsyłać zaproszenia na wątek? Może ktoś jeszcze się zadeklaruje?

Dobry pomysł. Tysiu jak napiszesz tekścik, to ja obiecuję rozesłać po Ludziach  :)

Przed chwilą skończyłam ostatecznie rozliczać bazarek. Ufff. Zostało tylko porozsyłać kasiorkę w tym dla naszego Promysia będzie jakieś osiem dyszek. Niezbyt wiele, ale to był czas przedświąteczny, to i tak dobrze, że udało się tyle uzbierać dzięki hojności bazarkowiczów  :)

Link to comment
Share on other sites

Konto Promyczka zasiliła dzisiaj z mojego bazarku kwota 225,00 zł, która miała być dla Rokiego. Biedny psianek odszedł [*]  i  anica postanowiła przekazać tę kwotę dla Promyczka.

Aniu kochana bardzo serdecznie Ci dziękujemy

kwiatki-15.gif

Link to comment
Share on other sites

Kochani,w Nowym Roku życzę Wam Wszystkim dużo zdrowia!

 

Trzeba zakupić jedzonko dla Ogonków u Moli (za opiekę nad Promyczkiem).

Promyczkowi jedzonko jest jeszcze od P.Renaty.

Uzgodniłam z Moli,że kupimy teraz puszeczki (zamiast worka suchej). W Zooplusie jest  w promocji Lukulus i niech bezdomniaczki lizną troszkę lepszej karmy.

Elu, zamów proszę te puszki 12x800g za 74,60zł.

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/karma_lukullus/658482

Szkoda wydawać pieniążki na przesyłkę  i lepiej by było coś dokupić za 25zł.Promyczkowi potrzebny Fiprex od kleszczy, ale w zooplusie nie ma:(Jest jakiś środek (ten w linku),ale zupełnie go nie znam i nie wiem czy dobry. Może ktoś ma zdanie o nim?

Moli,nie zapytałam co ew. przydałoby się Promyczkowi, może jakieś witaminki na jego sierść?

https://www.zooplus.pl/shop/psy/maszynki_pielegnacja_psa/obroze_preparaty_przeciwpchelne/inne_preparaty/357214

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2019 o 12:43, elik napisał:

Przelew

Wiosna-przel.png

Elu,pieniążki -75zł oczywiście dotarły dawno,ale nie miałam jak tu potwierdzić.Bardzo dziękuję!

Dnia 1.01.2020 o 13:16, Moli@ napisał:

Witamy się w pierwszy dzień Nowego Roku :)

Promyś nie boi się wystrzałów sylwestrowych..., nie zwraca uwagi.

 

Co słychać u Bartusia...?

 

Dnia 2.01.2020 o 17:07, elficzkowa napisał:

Ciekawe jak czuję się Bartuś ?

Niech Nowy Rok będzie dla niego szczęśliwy :)

U Bartusia wszystko dobrze. Przed Świętami Pan zgodnie z obietnicą udał się do weta po lek na Sylwestra i otrzymał 10 tabletek Zylkene i od razu zaczęli podawać.Ludzie zastosowali się do mojej prośby,aby wieczorem z Bartusiem nie wychodzić,a wczesnym popołudniem szybko potrzeby załatwić i później dopiero wyjść na podwórko rano.Bartuś zniósł dobrze strzelaninę w domku przy ludziach. Powoli Państwo oswajają Bartusia z królikiem i świnką i ponoć rudasek  robi postępy,nie szczeka już na towarzyszy jak było przy pierwszych spotkaniach:)

Na razie  AlfaLS nie może zrobić wizyty PA ,ale jak tylko zdrowie pozwoli,to odwiedzi Bartusia.

Dnia 14.01.2020 o 08:53, Tyś(ka) napisał:

shoto deklaruje 20zł stałej dla kochanego Promyczka :) Obiecała też wspierać dodatkowo jednorazowymi jak tylko będzie w stanie. :) Poproszę o numer konta to Jej przekażę.

EDIT: Już dostałam konto od elik, dziękuję.

Z całego serca dziękujemy shoto!

Tysiu,ucałuj ode mnie Oleńkę przy najbliższej okazji jak spotkasz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.01.2020 o 22:42, elficzkowa napisał:

Moja siostra przenosi swoją deklarację z Bartusia - 20 zł  - na Promyczka. Wpłata będzie od stycznia.

Aniu, dziękujemy ogromnie Twojej Siostrze! Obie jesteście Wspaniałe z ogromnym sercem dla psiaków!

23 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Wspaniale... może na nowo porozsyłać zaproszenia na wątek? Może ktoś jeszcze się zadeklaruje?

Tysiu,byłabym ogromnie wdzięczna,...Promyczka zaraz znów czeka badanie tarczycy,a tanie nie jest:(

21 godzin temu, elik napisał:

Dobry pomysł. Tysiu jak napiszesz tekścik, to ja obiecuję rozesłać po Ludziach  :)

Przed chwilą skończyłam ostatecznie rozliczać bazarek. Ufff. Zostało tylko porozsyłać kasiorkę w tym dla naszego Promysia będzie jakieś osiem dyszek. Niezbyt wiele, ale to był czas przedświąteczny, to i tak dobrze, że udało się tyle uzbierać dzięki hojności bazarkowiczów  :)

Elu,ogromnie dziękuję i Tobie i uczestnikom bazarku!

Tym bardziej, że w takim okresie znalazłaś czas zrobić bazarek.

3 godziny temu, elik napisał:

Konto Promyczka zasiliła dzisiaj mojego bazarku kwota 225,00 zł, która miała być dla Rokiego. Biedny psianek odszedł [*]  i  anica postanowiła przekazać tę kwotę dla Promyczka.

Aniu kochana bardzo serdecznie Ci dziękujemy

 

Ojej, anico Kochana,dziękujemy za tak ogromny prezent dla Promyczka!

Przykro tylko,że Rokuś zasnął :(  Biegaj po Tęczowych Łąkach Rokusiu [*]

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, WiosnaA napisał:

Kochani,w Nowym Roku życzę Wam Wszystkim dużo zdrowia!

 

Trzeba zakupić jedzonko dla Ogonków u Moli (za opiekę nad Promyczkiem).

Promyczkowi jedzonko jest jeszcze od P.Renaty.

Uzgodniłam z Moli,że kupimy teraz puszeczki (zamiast worka suchej). W Zooplusie jest  w promocji Lukulus i niech bezdomniaczki lizną troszkę lepszej karmy.

Elu, zamów proszę te puszki 12x800g za 74,60zł.

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/karma_lukullus/658482

Szkoda wydawać pieniążki na przesyłkę  i lepiej by było coś dokupić za 25zł.Promyczkowi potrzebny Fiprex od kleszczy, ale w zooplusie nie ma:(Jest jakiś środek (ten w linku),ale zupełnie go nie znam i nie wiem czy dobry. Może ktoś ma zdanie o nim?

Moli,nie zapytałam co ew. przydałoby się Promyczkowi, może jakieś witaminki na jego sierść?

https://www.zooplus.pl/shop/psy/maszynki_pielegnacja_psa/obroze_preparaty_przeciwpchelne/inne_preparaty/357214

Wszystkie psy, które przebywają u nas dostały w prezencie pipety od kleszczy..., Promyczek też :)

Promyczek już zabezpieczony w styczniu (dlatego nie prosiłam o zakupienie preparatu).

Witaminy  mamy / podajemy.

99d8790fbc993670med.jpg

 

 

Dnia 13.12.2019 o 18:28, Moli@ napisał:

Dziś  Mikołaj odwiedził sierściuchy...psy i koty zaopatrzył w pipety od kleszczy...,+ kociambry dostały 40 (maxi pack) saszetek Whiskasa i 4 tablety na robale 

Ślicznie dziękujemy :)

 

515d0c66f5b6d642med.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, WiosnaA napisał:

Ojej, anico Kochana,dziękujemy za tak ogromny prezent dla Promyczka!

Kwotę tą wcześniej zapowiadaną z bazarku dla Promyczka dołączyłam do tej przekazanej od Rokiego przez Anię. Jest to kwota łączna, bo przecież nie ma sensu robienie dwóch przelewów na to samo konto.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, WiosnaA napisał:

Kochani,w Nowym Roku życzę Wam Wszystkim dużo zdrowia!

 

Elu, zamów proszę te puszki 12x800g za 74,60zł.

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/karma_lukullus/658482

Szkoda wydawać pieniążki na przesyłkę  i lepiej by było coś dokupić za 25zł.Promyczkowi potrzebny Fiprex od kleszczy, ale w zooplusie nie ma:(Jest jakiś środek (ten w linku),ale zupełnie go nie znam i nie wiem czy dobry. Może ktoś ma zdanie o nim?

Moli,nie zapytałam co ew. przydałoby się Promyczkowi, może jakieś witaminki na jego sierść?

https://www.zooplus.pl/shop/psy/maszynki_pielegnacja_psa/obroze_preparaty_przeciwpchelne/inne_preparaty/357214

 

4 godziny temu, Moli@ napisał:

Wszystkie psy, które przebywają u nas dostały w prezencie pipety od kleszczy..., Promyczek też :)

Promyczek już zabezpieczony w styczniu (dlatego nie prosiłam o zakupienie preparatu).

Witaminy  mamy / podajemy.

W takim razie proszę powiedzcie co dołożyć do tych konserw, bo faktycznie szkoda kasy na kuriera, lepiej wydać nawet nieco więcej i niech to będzie z pożytkiem dla psów.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, elik napisał:

 

W takim razie proszę powiedzcie co kupić do tych konserw, bo faktycznie szkoda kasy na kuriera, lepiej wydać nawet nieco więcej i niech to będzie z pożytkiem dla psów.

https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_specjalistyczna_alternatywna/skora_siersc/inne_preparaty/30577

"Kleszcze i inne pasożyty mogą stać się niepożądanym efektem ubocznym pięknych godzin spędzonych z psem na łonie natury. Czosnkowe granulki marki Trixie są nie tylko smakowite, lecz także wspomagają Twojego czworonoga w walce z uciążliwymi pasożytami.

Naturalna substancja czynna przyczynia się do powstania na skórze psa niekorzystnego środowiska dla kleszczy i tym samym pomaga zapobiegać zagnieżdżaniu się pasożytów. Poza tym czosnkowi przypisuje się właściwości prozdrowotne. Dzięki temu preparat może przyczynić się do wzrostu poziomu dobrego samopoczucia i do wzmocnienia układu krążenia.

Trixie czosnek granulowany w skrócie:

  • Suplement dla zarobaczonych psów
  • Naturalna substancja czynna: czosnek tworzący na skórze środowisko niekorzystne dla kleszczy
  • Wspomaga dobre samopoczucie i zdrowie układu krążenia
  • Praktyczny kształt granulek: łatwe dozowanie i podawanie
  • Ze stabilnego czosnku: bez irytującego zapachu czosnku
  • W praktycznym wiaderku do wielokrotnego zamykania"

Może preparat z czosnkiem? Opakowanie 3kg - 46,80zł

Elik, podeślij mi numer konta "Promyczka". Wpłacimy 30zł i preparat będę podawać pozostałym sierściuchom. Ciepła zima..., za chwilę kleszcze zaatakują.

 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Moli@ napisał:

My dorzucimy 30zł. Proszę o numer konta

Byłoby super  :)

Jednak Moli przepraszam, nie czuję się władna podejmować decyzji  w sprawach finansowych. Ja tylko rejestruję wpłaty i wydatki, a dysponentem majątku Promyczka jest WiosnaA. Na pewno przystanie na Twoją propozycję, bo jest bardzo korzystna  :)  Postaram się jeszcze dzisiaj porozumieć z Anią. Na razie nie odbiera telefonu.

EDIT

Ania za godzinę zaglądnie, na razie jest w drodze.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Byłoby super  :)

Jednak Moli przepraszam, nie czuję się władna podejmować decyzji  w sprawach finansowych. Ja tylko rejestruję wpłaty i wydatki, a dysponentem majątku Promyczka jest WiosnaA. Na pewno przystanie na Twoją propozycję, bo jest bardzo korzystna  :)  Postaram sie jeszcze dzisiaj porozumieć z Ani. Na razie nie odbiera telefonu.

 

Chyba uczciwa i opłacalna dla wszystkich propozycja.

Psy zabezpieczone i nikt nie płaci za przesyłkę :)

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Moli@ napisał:

Chyba uczciwa i opłacalna dla wszystkich propozycja.

Psy zabezpieczone i nikt nie płaci za przesyłkę :)

Tak Moli, też tak uważam, że jest to bardzo, bardzo korzystna propozycja, ale nie chcę wchodzić w kompetencje opiekuna psa. Sama jestem opiekunem innych psów i nie życzyłabym sobie, żeby ktoś podejmował decyzje w moim imieniu. Opiekun psa ma obowiązki, ale ma też i przywileje  :)

Nie wiemy, czy Ania nie ma jakiejś innej równie korzystnej propozycji. Pewnie nie, ale...

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Moli@ napisał:

Wszystkie psy, które przebywają u nas dostały w prezencie pipety od kleszczy..., Promyczek też :)

Promyczek już zabezpieczony w styczniu (dlatego nie prosiłam o zakupienie preparatu).

Witaminy  mamy / podajemy.

To świetnie,dziękujemy serdecznie!

1 godzinę temu, elik napisał:

Kwotę tą wcześniej zapowiadaną z bazarku dla Promyczka dołączyłam do tej przekazanej od Rokiego przez Anię. Jest to kwota łączna, bo przecież nie ma sensu robienie dwóch przelewów na to samo konto.

Oczywiście Eluniu,dziękujemy pięknie i Tobie i Ani!

45 minut temu, elik napisał:

Byłoby super  :)

Jednak Moli przepraszam, nie czuję się władna podejmować decyzji  w sprawach finansowych. Ja tylko rejestruję wpłaty i wydatki, a dysponentem majątku Promyczka jest WiosnaA. Na pewno przystanie na Twoją propozycję, bo jest bardzo korzystna  :)  Postaram się jeszcze dzisiaj porozumieć z Anią. Na razie nie odbiera telefonu.

EDIT

Ania za godzinę zaglądnie, na razie jest w drodze.

Jak najbardziej się zgadzam Elu. Warto dodatkowo zabezpieczać,bo zima jest ciepła i u nas nawet teraz kleszcze są.

37 minut temu, Moli@ napisał:

 

Chyba uczciwa i opłacalna dla wszystkich propozycja.

Psy zabezpieczone i nikt nie płaci za przesyłkę :)

Pewnie,że super propozycja.Dziękuję Moli!

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Tak Moli, też tak uważam, że jest to bardzo, bardzo korzystna propozycja, ale nie chcę wchodzić w kompetencje opiekuna psa. Sama jestem opiekunem innych psów i nie życzyłabym sobie, żeby ktoś podejmował decyzje w moim imieniu. Opiekun psa ma obowiązki, ale ma też i przywileje  :)

Nie wiemy, czy Ania nie ma jakiejś innej równie korzystnej propozycji. Pewnie nie, ale...

Eluniu, nie mam...próbuję wracać do żywych po ostatnich czasie:(

Zamów proszę więc ten preparat i puszki dla stadka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...