Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

1 minutę temu, kajtek napisał:

Zdałaś ten egzamin? Kciuki mi zbielały od trzymania ;-)

Niestety, nie jestem w stanie powiedzieć :(
Wiedziałam, że będzie wyzwaniem... wyniki mają być do piątku, zobaczymy. Mam mieszane uczucia, niestety... :(
Ale za kciuki dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

.Uwzięłam się na ten Tomaszów,..albo on na mnie.

Musiałam obdzwonić pół Polski szukając tego" niemożliwego", po drodze rezerwując hoteliki, żeby na końcu,i z resztkami nadziei zadzwonić "po sąsiedzku".
I wykręciłam numer tylko z myślą,że a nóż dziewczyny do kogoś skierują,coś podpowiedzą o jakimś domku,bo nawet prosić bym nie śmiała u Nich o miejsce dla Promyczka.
Domek tymczasowy Moli@ i joi na wieść o naszym staruszku w potrzebie zgodził się przyjąć Promyczka pod swój dach.
Za jedzonko i koszty weta,głaski i opieka za free.
Byłam u Nich,widziałam Domek i "Ich" przygarnięte,po przejściach psiaki,które w większości mają na swoim utrzymaniu. Dlatego też zaproponowałam w podziękowaniu,że wspomożemy  bezdomniaka jakimś workiem jedzonka w miesiącu, ew.w zakupie leków któremuś chorutkowi.

Promyczek mieszkałby w domku i to całkiem blisko mnie i Moriska,pod Białymstokiem. Mogłabym jego odwiedzać czasami lub ewentualnie w czymś pomóc Moli@.

Jeśli ktoś znalazł Promyczkowi lepsze miejsce,z jednym-dwoma psiakami,to piszcie.

 

 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, WiosnaA napisał:

.Uwzięłam się na ten Tomaszów,..albo on na mnie.

Musiałam obdzwonić pół Polski szukając tego" niemożliwego", po drodze rezerwując hoteliki, żeby na końcu,i z resztkami nadziei zadzwonić "po sąsiedzku".
I wykręciłam numer tylko z myślą,że a nóż dziewczyny do kogoś skierują,coś podpowiedzą o jakimś domku,bo nawet prosić bym nie śmiała u Nich o miejsce dla Promyczka.
Domek tymczasowy Moli@ i joi na wieść o naszym staruszku w potrzebie zgodził się przyjąć Promyczka pod swój dach.
Za jedzonko i koszty weta,głaski i opieka za free.
Byłam u Nich,widziałam Domek i "Ich" przygarnięte,po przejściach psiaki,które w większości mają na swoim utrzymaniu. Dlatego też zaproponowałam w podziękowaniu,że wspomożemy  bezdomniaka jakimś workiem jedzonka w miesiącu, ew.w zakupie leków któremuś chorutkowi.

Promyczek mieszkałby w domku i to całkiem blisko mnie i Moriska,pod Białymstokiem. Mogłabym jego odwiedzać czasami lub ewentualnie w czymś pomóc Moli@.

Jeśli ktoś znalazł Promyczkowi lepsze miejsce,z jednym-dwoma psiakami,to piszcie.

 

 

Super że się udało :) Wpłacę chociaż 2 dyszki na bidusia. Poproszę nr konta - jeśli już wiadomo kto zbiera.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, anecik napisał:

Super że się udało :) Wpłacę chociaż 2 dyszki na bidusia. Poproszę nr konta - jeśli już wiadomo kto zbiera.

Anecik,bardzo dziękuję,że chciałaś pomóc Promyczkowi i przyjąć do hoteliku! Zwalniam wobec powyższego miejsce,jutro zadzwonię.

Najserdeczniej dziękuję za wsparcie staruszka!

 

Dziewczyny,jeżeli Promyczek miałby zamieszkać pod Białym ,to ew. ja mogę "robić" za  skarbnika.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tysiu,elficzkowa,..za dużo psiaków bezdomnych tam macie,  jeszcze w zbieractwo bym u Was popadła..hihi

 

3 minuty temu, Mysza2 napisał:

Super wieści, proszę o nr konta:)

Elu,widziałam jak expresowo zrobiłaś ogłoszenia,dziękuję najmocniej! Nie zdejmuj ich proszę na razie,może jakiś Dom się zjawi.

Za wsparcie również z całego serca dziękuję!

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, WiosnaA napisał:

.Uwzięłam się na ten Tomaszów,..albo on na mnie.

Musiałam obdzwonić pół Polski szukając tego" niemożliwego", po drodze rezerwując hoteliki, żeby na końcu,i z resztkami nadziei zadzwonić "po sąsiedzku".
I wykręciłam numer tylko z myślą,że a nóż dziewczyny do kogoś skierują,coś podpowiedzą o jakimś domku,bo nawet prosić bym nie śmiała u Nich o miejsce dla Promyczka.
Domek tymczasowy Moli@ i joi na wieść o naszym staruszku w potrzebie zgodził się przyjąć Promyczka pod swój dach.
Za jedzonko i koszty weta,głaski i opieka za free.
Byłam u Nich,widziałam Domek i "Ich" przygarnięte,po przejściach psiaki,które w większości mają na swoim utrzymaniu. Dlatego też zaproponowałam w podziękowaniu,że wspomożemy  bezdomniaka jakimś workiem jedzonka w miesiącu, ew.w zakupie leków któremuś chorutkowi.

Promyczek mieszkałby w domku i to całkiem blisko mnie i Moriska,pod Białymstokiem. Mogłabym jego odwiedzać czasami lub ewentualnie w czymś pomóc Moli@.

Jeśli ktoś znalazł Promyczkowi lepsze miejsce,z jednym-dwoma psiakami,to piszcie.

 

 

A jednak cuda się zdarzają i światełko zaświeciło dla Promyczka :) Bardzo się cieszę,że udało się Tobie Aniu "wykopać z pod ziemi" dt za karmę i weta :) Dodatkowo oczywiście można wspomóc psiaki,które ma pod opieką [email protected],że będziesz skarbnikiem więc Anula zrobi przelew tylko nie wiem czy ma nr konta.Podeślij najlepiej na moje pw.

Czy Promyka można jakoś zarezerwować? Nigdy nic nie wiadomo i oby tylko go nie wywieźli do schroniska...Jeszcze transport jest do ogarnięcia...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bogusiu,zarezerwowałam Promyczka i Panie już mu powiedziały,że niebawem wyjedzie.Prosiły tylko,żeby nie zwlekać zbyt długo,bo różnie może się zdarzyć i nie chciałyby dziadka do schronu odsyłać.

Pieniążki może zbierać dopiero jak będzie już wszystko wiadomo, kiedy znajdzie się transport?..nie wiem.

Potrzebny transport,....kto może pomóc?..proszę

Tomaszów-Zamość-Lublin-Białystok

Ja nie mam jak i nie mogę znów męża odrywać z pracy,bo wcześniej kilka dni mi  na psiaki poświęcił.

 

Link to comment
Share on other sites

Witam, nie piszę, ale cały czas podczytuje watek maluszka. Bardzo mu kibicuję. 

W zasadzie odezwałam się w sprawie transportu. Może w grę wszedłby transport łączony? Jeśli to byłoby jakieś ułatwienie, to jestem w stanie podjechać po psiaka do Tomaszowa i przywieźć do Zamościa. Potrzebny byłby transport Zamość- Białystok...

Oczywiście z mojej strony transport '"gratis". 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Nie wiem czy juz bylam u dziadeczka ale caly czas podczytuje

WiosnaA jestes naprawde niesamowita! 

Pomysle jak mu pomoc

kiyoshi,z góry dziękuję w imieniu dziadzia i swoim.

 

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Witam, nie piszę, ale cały czas podczytuje watek maluszka. Bardzo mu kibicuję. 

W zasadzie odezwałam się w sprawie transportu. Może w grę wszedłby transport łączony? Jeśli to byłoby jakieś ułatwienie, to jestem w stanie podjechać po psiaka do Tomaszowa i przywieźć do Zamościa. Potrzebny byłby transport Zamość- Białystok...

Oczywiście z mojej strony transport '"gratis". 

Witaj Alaskan malamutte, bardzo dziękuję!

Pewnie ,że może być transport łączony.....z Zamościa myślę,że szybciej uda się kogoś znaleźć, np. do Lublina.

Będę prosić ciocię elficzkową o pożyczenie kontenerka,łatwiej będzie podróżować.

To teraz mamy do pokonania trasę...Zamość - Lublin - Radzyń Podlaski - Białystok

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, WiosnaA napisał:

kiyoshi,z góry dziękuję w imieniu dziadzia i swoim.

 

Witaj Alaskan malamutte, bardzo dziękuję!

Pewnie ,że może być transport łączony.....z Zamościa myślę,że szybciej uda się kogoś znaleźć, np. do Lublina.

Będę prosić ciocię elficzkową o pożyczenie kontenerka,łatwiej będzie podróżować.

To teraz mamy do pokonania trasę...Zamość - Lublin - Białystok

 

 

Kontenerek oczywiście pożyczę, mam nadzieję, że staruszek się zmieści.

Link to comment
Share on other sites

Elficzkowa,Dziękuję!

Zasugerowałam się podobną wagą Liki i Tinki,tylko,że ten psiak chyba bardziej puchaty...bardzo ciasno było w nim dla Likuni?

 

Stary i ślepy Promyczek potrzebuje transportu do dt na trasie  Zamość - Lublin - Międzyrzec Podlaski -Białystok

Tysiu,daj może taki tytuł?...a nóż ktoś z dogo będzie podróżował tą trasą.

 

Ja nie jestem na FB,ale wiem,że tam są wątki transportowe...córka chciała napisać,ale nie mogła i czeka na przyjęcie chyba  do ..grupy?

Pomóżcie Kochani Promyczkowi dojechać do dt.

Link to comment
Share on other sites

 

14 minut temu, WiosnaA napisał:

Elficzkowa,Dziękuję!

Zasugerowałam się podobną wagą Liki i Tinki,tylko,że ten psiak chyba bardziej puchaty...bardzo ciasno było w nim dla Likuni?

Nie było ciasno, ja jakoś przegapiłam informację o wadze staruszka. Jakoś staruszek da radę. Zresztą może uda mi się podjechać do przytuliska i zobaczyć naocznie Promyczka, wtedy będzie wiadomo czy na pewno kontenerek będzie pasował.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...