Jump to content
Dogomania

Behawiorysta - kursy


ElizabethLaura

Recommended Posts

Hej ;)

Z góry przepraszam jeśli wątek trafił do nieodpowiedniego działu, nie wiedziałam, gdzie go założyc.

Nie wiem od czego zacząć. Może tak. Studiuję behawiorystykę na UP w Lublinie. Myslałam, że to będzie ŁOOOOO, że będę poznawać tajniki zwierzęcych umysłów, a wykładowcy będą dr House'ami w swojej dziedzinie, Cóż, życie weryfikuje -,- W dodatku patrząc na program studiów to dowiem się najwięcej o wystawach psów, kotów, gryzoni, królików, gadów itd. A gdzieś w międzyczasie są problemy behawioralne. Coś jakby zootechnika ; /

Po co to piszę? Bo wiem, że zmarnuję ponad 3 lata.

I poważnie myślę o podjęciu nauki na kursie. I tu pojawia się problem: który wybrać?

COAPE? Wesoła łapka? Psia Watacha? A może ZKwP?

Są wśród Was ludzie po ww kursach? Co o nich sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Skończyłam kurs szkolenia psów w Krakowie Psi-ekspert. Firma oprócz szkoleń na instruktora organizuje również szkolenia dla psów. Szkolenie jest organizowane w czasie weekendów; 4 zjazdy , teoretyczne i 4 zjazdy praktyczne, jest również organizowana asystentura na zajęciach komercyjnych. Kurs kosztuje 4,500 zł, a kursancie otrzymuje dyplom i legitymacje instruktora szkolenia psów.

Kurs bardzo fajny dużo praktyki i potrzebnej wiedzy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...