Jump to content
Dogomania

01.04.2020 Korniczek umarł (*) KORNICZEK MA DOM :) Malutki Korniczek z Radys prosi o pomoc na nowej drodze życia


mdk8

Recommended Posts

19 godzin temu, Murka napisał:

Przy oczku to blizna, oglądałam to dokładnie. Jest lekko zdeformowana dolna powieka. Dobrze, że oczko całe...

Psiak jest taki kochany, grzeczny, spokojny, cichutki... zaczyna cieszyć się do człowieka:) Będzie cudny po kąpieli.

Na razie chyba jeszcze nie wierzy, że jego los się odmienił. 

Póki co ma miejscówkę w łazience (niech się leki rozejdą i musimy go wykąpać), ma legowisko, ale nie zajrzał nawet do niego, woli leżeć na płytkach. Ma apetyt, zwłaszcza po spacerku lubi sprawdzić czy w misce nadal coś jest:)

 

Jeśli chodzi o koszt transportu z Katowic, to dla Kornika wyszło 60 zł. Całość trasy wyniosła 330 zł. Jechało w obie strony w sumie 6 psów, więc: 5 x 60 zł + 30 zł dla suni, która dosiadła się w połowie trasy = 330 zł.

Kochane maleństwo . Nie wie co to własne posłanko. On zna tylko zimny beton :(  Musimy mu znaleźć najlepszy dom na świecie. 

Za transport zrobię przelew jutro.

Dziękuję za informację bo bałam się ,że to przy oczku to coś innego :(

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Marysia O. napisał:

Dotarłam do małego rudzielca, ogromnie się cieszę, że dzięki mdk8 dostał szansę na opuszczenie Radys. Będę zaglądać :)

Witamy u Korniczka :)

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Małgosiu, postanowiłam część pieniążków po Lenusi przekazać dla Korniczka:)

Twoje konto mam, przelewam 75,25 zł od Lenki i bardzo proszę o potwierdzenie też na wątku suni jak wpłyną:)

 

Kochana bardzo Ci dziękuję . Niedługo zabiorę się za klecenie bazarku ale jeszcze nie mam wprawy i pewnie trochę to potrwa.

8 minut temu, Nadziejka napisał:

Poleciala dla malenkiego cudnego

jednorazowa Nadziejkowa

 sercem sciskam za wszystko

 caluni czas Podobny obrazPodobny obrazPodobny obraz

Cioteczko wielkie  podziękowania   kwiat-ruchomy-obrazek-0262

Link to comment
Share on other sites

Ja już mam dwie wpłaty dla Kornika, w sumie 90 zł - to dzięki helli, która propaguje Korniczka podając konto hotelu:)

Korniczek coraz weselszy:) zaczyna nawet brykać:) przez to, że zrobił się bardziej ruchliwszy to jak się zaziaje to faktycznie słychać coś jakby kaszel - taka zadyszka. Może to po prostu brak formy, bo on grubasek jest. W każdym razie będę pamiętać, aby przy okazji wet osłuchał Kornika.

Strasznie kochany i pocieszny psiaczek z niego. Bardzo chętnie wychodzi na spacerki, idzie wtedy dziarsko w powiewającym sztandarem:) trochę pochodzi, pozałatwia co trzeba i obiera kierunek: dom:) po spacerku zawsze sprawdza zawartość swojej miseczki i czy aby na pewno karma smakuje tak samo jak przed spacerkiem:)

Dzisiaj postaram się go wykapać. 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Murka napisał:

Ja już mam dwie wpłaty dla Kornika, w sumie 90 zł - to dzięki helli, która propaguje Korniczka podając konto hotelu:)

Korniczek coraz weselszy:) zaczyna nawet brykać:) przez to, że zrobił się bardziej ruchliwszy to jak się zaziaje to faktycznie słychać coś jakby kaszel - taka zadyszka. Może to po prostu brak formy, bo on grubasek jest. W każdym razie będę pamiętać, aby przy okazji wet osłuchał Kornika.

Strasznie kochany i pocieszny psiaczek z niego. Bardzo chętnie wychodzi na spacerki, idzie wtedy dziarsko w powiewającym sztandarem:) trochę pochodzi, pozałatwia co trzeba i obiera kierunek: dom:) po spacerku zawsze sprawdza zawartość swojej miseczki i czy aby na pewno karma smakuje tak samo jak przed spacerkiem:)

Dzisiaj postaram się go wykapać. 

 

ale on jest słodziutki ten Korniczek:) <3

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się bardzo ,że Korniczek coraz weselszy. Należy mu się trochę radości po roku niewoli a i wcześniej nie wiadomo jakie miał życie.

Jest wpłata od kiyoshi - spadek po Lence, która już jest w swoim domku 75,25. Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Korniczek (ja go nazywam Korniszonek:) ) wykąpany, schnie sobie. Jutro wrzucę fotki z kąpieli i może też jutro cyknę już po wyschnięciu; powinna być różnica, bo woda leciała szara... Kornik ma przerzedzenia na sierści (zwłaszcza na karku), na pupie większą łatkę gołej skóry i jakiś mały czarny zlepek przyklejony mocno do skóry - podejrzewam, że to strup, ale nie ruszałam na wszelki wypadek. Wydaje mi się, że wszystkie te przerzedzenia to skutek pchełek, drapania itd. 

P.Irena z Katowic zaoferowała się zafundować małemu badania. Myślę, że warto mu zrobić podstawową krew, dobrze też, aby wet go osłuchał i ogólnie obejrzał.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, mdk8 napisał:

Petycja podpisane

Pytacie czemu akurat do tego Pana- bo to Prezes Polski i ponoc milosnik zwierzat (z pewnoscia nie taki jak brat, ktory przygarna bezdomnego psa ze stacji paliw na zawsze do siebie i kochal szczerze- ale moze w genach chociaz odrobinka tego zostala)

Podpisujcie kochani!

 

Czekam na zdjecia Korniczka cudownego po kapieli Tak sie ciesze ze jest bezpieczny, ze wreszcie ktos o niego dba :)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, agat21 napisał:

Petycja podpisana, chociaż nie rozumiem dlaczego do tego gościa skierowana akurat, ale pewnie każdą szansę trzeba wykorzystać.. 

A dla Korniczka wpiszcie ode mnie 10 zł stałej (chyba na głowę już do reszty upadłam, ale trudno ;)))))

Już zmienili. Jest do Premier Szydło :)

Bardzo Ci dziękuję za deklarację . Ja też tak mam czasami. Rozum mówi co innego a serce i tak wie lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Murka napisał:

Korniczek (ja go nazywam Korniszonek:) ) wykąpany, schnie sobie. Jutro wrzucę fotki z kąpieli i może też jutro cyknę już po wyschnięciu; powinna być różnica, bo woda leciała szara... Kornik ma przerzedzenia na sierści (zwłaszcza na karku), na pupie większą łatkę gołej skóry i jakiś mały czarny zlepek przyklejony mocno do skóry - podejrzewam, że to strup, ale nie ruszałam na wszelki wypadek. Wydaje mi się, że wszystkie te przerzedzenia to skutek pchełek, drapania itd. 

P.Irena z Katowic zaoferowała się zafundować małemu badania. Myślę, że warto mu zrobić podstawową krew, dobrze też, aby wet go osłuchał i ogólnie obejrzał.

Bardzo dziękuję za wiadomości. Też jestem za badaniami i bardzo dziękuję Pani Irence za pomoc. :)

 

Pokerku pieniądze na koncie Korniczka. Dziękuję :)

 

magenka1 , malagos witamy serdecznie u małego rudzielca :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wieści i śliczne zdjęcia. 

to 3-cie zdjęcie niesamowite : )

Jakby pytał " a co to było ? co mi kobieto zrobiłaś ? "  

Takie blizny ma mój Artasek . :( 

Po kąpieli  zmienił mu się kolor sierści. Teraz taki bardziej kasztanowy. Śliczny :)

A te placki na grzbiecie to po czym mogą być? Mam nadzieję , że to po pchłach i teraz już nie będzie się drapał.

 Korniczek się uśmiecha :) Dla takich widoków warto podejmować ryzyko i pomagać tym biedakom. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...