Jump to content
Dogomania

Czy zdążę mieć jeszcze dom i kochającego człowieka? Ależ tak - moim domem już na zawsze jest dom malagos :):):)


Tola

Recommended Posts

4 godziny temu, elik napisał:

Ależ ona wypiękniała. To nie ten sam pies   594a5e33b61fc_kciukiok8.jpg.d4dee79436e8754a01c66c190c14378b.jpg  Malagosiu jesteście wspaniali   594a5e74159da_serce1.gif.0e4883f3370fb78da821b748fa396f03.gif

Wspaniali :)

Gdy robiłam jej zdjęcia w schronie i w głowie układałam sobie zabranie  z tego więzienia to nie myślałam, że Dianka w tak krótkim czasie  znajdzie tyle miłości i tak wspaniały dom i to gdzie - u malagos :)!

To kolejna bajka na dogo i niech trwa i trwa :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2017 o 10:52, Tola napisał:

A ja popieram każdy Wasz wybór:)

I niech ten wątek trwa i trwa :):)

Podpiszę się po d tym zachwycając się jednocześnie prześliczną i szczęśliwą Dianką :)

Moja tymczasowiczka Alma też cudownie trafiła :)

Link to comment
Share on other sites

A co Tomek o tym sądzi? Spróbuj ten Alantan, a jak nie pomoże, to tribiotic. Z tego, co pamiętam, to jak mokre, to suszyć, a jak suche, to nawilżać ;). No i zawsze można pojechać do dr Magdy. Bliss z wycieczki weekendowej wróciła z pogryzionym uchem, byliśmy u Niej, a teraz leczymy się i leczymy kontynuując zalecenia. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, malagos napisał:

Tomek ma podpytać swoich kolegów po fachu, pojechał dziś pod Poznań na 4-dniowe obrady izby lek.-wet. Oby nie było tak, ze jego nie ma, a coś sie dzieje.....

A od kiedy są te zmiany? Może spytaj Pana Pawła, jak Tomka nie ma na miejscu? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2017 o 14:45, GabiM napisał:

Nie wiem czy to to samo, ale mojej Romie zrobił się taki suchy nochal. Dostałam zalecenie, aby wcierać dosyć mocno gazikiem maść z wit. A. 

Dziękuję :)

Kupię jakieś tłuste mazidełko z wit. A.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Kejciu napisał:

Dziewczynki kapsułki z wit. a + e takie w blistrze witaminki i wyciskać na nochala i smarować :-) Tofik miał to samo i mega pomogło :)

A, Kejciu, proszę, wołaj tu Kwiaciarenkę :) Masz z nią kontakt, zeby tu podała zapotrzebowanie na posłanko?

cyt.: można wypełnić formularz, wysłać maila albo po prostu zadzwonić: https://dog-design.pl/pl/i/Kontakt/15

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, malagos napisał:

A moze masz do Niej telefon, zadzwoń z prosbą, by zajrzała na ten watek. Bo inaczej jak zrobić tym posłankiem?...

mam numer do niej 797 135 917 nie jest on tajny bo wszędzie podawany w sprawie ogłoszeń dlatego podaję :)

powiem szczerze że nie śledzę wpisów na bieżąco i nie wiem za bardzo o co chodzi z posłankami - i co miałabym jej przekazać.

Czy ktoś bardziej zorientowany mógłby wykonać do niej telefon ?

 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Kejciu - Kwiaciarenka nie wchodzi od jakiegoś czasu na dogo, co nie znaczy, ze nie pomaga zwierzakom iże sama nie potrzebuje pomocy. Jak wiecie, to Kejciu robi różne zbiórki i bazarki dla Kwiaciarenki i Jej zawozi karmę dla psów i dla kotów. Kasia porozmawia z Kwiaciarenką, napisze tu, jakie posłanko jest potrzebne, zamówi w Dog Design, zawiezie Kwiaciarence i zrobi zdjecia psiakom :)

Więc do dzieła, Kejciu! Jak dobrze, że zgodziłaś się pośredniczyć i ze kolejne pieski dostana super posłanko :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...