Jump to content
Dogomania

Czy zdążę mieć jeszcze dom i kochającego człowieka? Ależ tak - moim domem już na zawsze jest dom malagos :):):)


Tola

Recommended Posts

1 godzinę temu, Dog Design napisał:

Dzień dobry :)

Myślimy, że możemy wspomóc jednego psiaka miesięcznie nowym, wygodnym mega materacem bądź matą. Jedyne o co prosimy to o pomoc w wyborze psiaka.

Chcielibyśmy pomóc wszystkim, ale nie za zawsze jest to możliwe. Zatem....pomóżcie nam wybrać. 

Pozdrawiamy. 

Wielkie dzięki! :) Wspaniały gest!  :)

 

Link to comment
Share on other sites

Ale fajnie z tym materacykiem :))

Szkoda,że nie wiedziałam o czacie, sama bym poczatowała, fajnie,że tyle ludzi brało udział, ale jeszcze bardziej super to będzie jak Pyzulcowi to pomoże dom znaleźć :)

Mazowszanko,zapodawaj ten kawał, bo nie ma co się płonić pod jabłonią na próżno, a ja lecę do suni babuni ze schronu,do niedawna towarzyszki niedoli Rayki Diany

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Dog Design napisał:

Dzień dobry :)

Myślimy, że możemy wspomóc jednego psiaka miesięcznie nowym, wygodnym mega materacem bądź matą. Jedyne o co prosimy to o pomoc w wyborze psiaka.

Chcielibyśmy pomóc wszystkim, ale nie za zawsze jest to możliwe. Zatem....pomóżcie nam wybrać. 

Pozdrawiamy. 

REWELACJA!!!!

Malagosku, padło na wątek Twojej Dianki :) i może tu się zastanówmy, komu najbardziej przyda się materacyk. Dziewczyny?

Myślcie, to w kwietniu byłby pierwszy :) Może w którymś DT, gdzie dużo jest psiaków dla któregoś? U Anecik któryś? Może u Moli@?

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, mar.gajko napisał:

Dziewczęta, jak to? Nie ma innych propozycji? Może jednak coś Wam do głowy wpadnie.

Mnie przychodzi do głowy anecik, u której zawsze spora gromadka w domu, lub Murka, która tez ma psiakiw domu - na pewno przyda się ogonkom takie mega miejsce do spania.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Tola napisał:

Mnie przychodzi do głowy anecik, u której zawsze spora gromadka w domu, lub Murka, która tez ma psiakiw domu - na pewno przyda się ogonkom takie mega miejsce do spania.

 

33 minuty temu, konfirm31 napisał:

Zgłaszam Mari i Dziuniek. Kolejność dowolna :) 

Dziewczyny kochane, ale dajcie psiaki, albo chociaż wątki ogólne DT, żeby Państwo mogli poczytać o psiakach.

Link to comment
Share on other sites

Obejrzałam program i dobrą chwilę zajęło mi zebranie szczęki z podłogi! To się wydaje absolutnie nieprawdopodobne, serdecznie gratuluję takich umiejętności i wygranej :))

A Dianka na każdym kolejnym zdjęciu jest coraz piękniejsza :)

Dnia 29.03.2017 o 12:50, Dog Design napisał:

Dzień dobry :)

Myślimy, że możemy wspomóc jednego psiaka miesięcznie nowym, wygodnym mega materacem bądź matą. Jedyne o co prosimy to o pomoc w wyborze psiaka.

Chcielibyśmy pomóc wszystkim, ale nie za zawsze jest to możliwe. Zatem....pomóżcie nam wybrać. 

Pozdrawiamy. 

Super, bardzo dziękujemy w imieniu potrzebujących psów :)

12 godzin temu, konfirm31 napisał:

Zgłaszam Mari i Dziuniek. Kolejność dowolna :) 

11 godzin temu, Poker napisał:

Popieram mari23 całym sercem

Też myślę, że u mari23 posłanie się bardzo przyda i popieram kandydaturę :) Podam link do wątku psów mari23, Dog Design zerknijcie: LINK

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2017 o 08:44, Marysia O. napisał:

Obejrzałam program i dobrą chwilę zajęło mi zebranie szczęki z podłogi! To się wydaje absolutnie nieprawdopodobne, serdecznie gratuluję takich umiejętności i wygranej :))

A Dianka na każdym kolejnym zdjęciu jest coraz piękniejsza :)

Super, bardzo dziękujemy w imieniu potrzebujących psów :)

Też myślę, że u mari23 posłanie się bardzo przyda i popieram kandydaturę :) Podam link do wątku psów mari23, Dog Design zerknijcie: LINK

 

21 minut temu, malagos napisał:

To ja też jestem zdania, że w tym miesiącu zgłośmy Mari, a właściwie Jej któregoś pieska. Bo od tego zależy wielkość posłanka.

To bardzo prosimy o przeglądnięcie wątku Mari :) i decyzję.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz trafiłam na turniej.Oglądałam z zapartym tchem i jestem pod wrażeniem Tomka i jego umiejętności

malagosku, uściskaj swojego mężusia,również za to ,że jest bardzo wspaniałym  człowiekiem, nie tylko za niezwykłe umiejętności.Miło było też zobaczyć Waszą rodzinkę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...