Jump to content
Dogomania

Czy zdążę mieć jeszcze dom i kochającego człowieka? Ależ tak - moim domem już na zawsze jest dom malagos :):):)


Tola

Recommended Posts

Zastanawialiśmy się z Tomkiem, czy Beza i Iga odczują brak Diany. Iga chyba nie, ale Bezia szukała wczoraj wieczorem Diany- zawsze spały w nocy na posłaniu na podłodze w naszej sypialni. Po ostatnim spacerze od razu poszła tam, potem obiegła cały dom, i tę sławetną kanapkę w salonie, i kuchnię, i była wyraźnie poruszona. Położyła się na tym dużym posłaniu w holu, tym ze zdjęcia 😞 

Link to comment
Share on other sites

Jestem na działce i wczoraj byłam na dogo bardzo późno i tylko na chwilę. Wiadomość o tak nagłej śmierci Diany bardzo mnie zaskoczyła i zasmuciła. Czuję Wasz ból. W kwietniu odszedł mój Alfik. Chorował od 2 lat, ale odszedł też nagle, nic tego nie zapowiadało. To straszne chwile, ale pociechą jest świadomość, że już nie cierpią.
Przytulam serdecznie, trzymajcie się. Nasze psiaki są zawsze z nami, nawet wtedy, gdy już ich nie ma  
 😪          

147277541_wieca.gif.4bf137429be1ae479fa4e71b8cd69d65.gif   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po odejściu psa cierpi i tęskni cała rodzina - ludzka i zwierzęca, ale myślę, że ludziom mimo wszystko jest trochę łatwiej - po pierwsze wiedzą co się stało, a po drugie mogą o tym rozmawiać, wyżalić się, wypłakać... a zwierzęta nie wiedzą, czują tylko że stało się coś bardzo złego i szukają, tęsknią, czekają .... 

Te pierwsze dni są najgorsze, a nic nie można zrobić by mniej bolalo ....

Trzymajcie się .....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.04.2022 o 21:42, malagos napisał:

Jeszcze jest z nami, jeszcze choć jeden dzień.... 😞

Od lat zgrane trio, niebywała przyjaźń tych trzech stworzeń!...

trio 29.04.2022.jpg

 

Dnia 30.04.2022 o 21:38, malagos napisał:

Teraz tylko tak:

 

dwojka 29.04.2022.jpg

Nie mogę przestać płakać patrząc na te dwa zdjęcia 😞 😞 😞

malagos - z całego serca przytulam ❤️ żadne słowa nie ukoją bólu i tęsknoty, nie wypełnią pustki 😞 😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...