Jump to content
Dogomania

Czy zdążę mieć jeszcze dom i kochającego człowieka? Ależ tak - moim domem już na zawsze jest dom malagos :):):)


Tola

Recommended Posts

4 godziny temu, malagos napisał:

wtedy jest taka małą niunią, zwiniętą w rogalik, mniejszą do Bazi i ratlerka :) :)

No to trzeba powiedzieć, że do urody dochodzą jeszcze zdolności suni. Coś mi się widzi, że obu stronom się poszczęściło.  I suni i Malagoskom  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

No to trzeba powiedzieć, że do urody dochodzą jeszcze zdolności suni. Coś mi się widzi, że obu stronom się poszczęściło.  I suni i Malagoskom  :)

Tak :) Dianka wypełniła pustkę po Soni, która u nas była 13 lat i była naszym "dużym"psem, w przeciwieństwie do małych ratlerczyków , Zulkopodobnych i innych kurdupli tymczasowych

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2019 o 11:07, malagos napisał:

Tak.

W hurtowniach nie ma imizolu, Tomek ma końcówkę :(

Do białej suczki w gminnym kojcu codziennie jeździmy, wyprowadzamy na spacer, dajemy domowe jedzonko. Razem z naszymi to mamy 10 psów pod opieką!.....Pisałam do Karolinki z Kundelków o pomoc, choćby dla tej sunieczki (Bezia ją nazwałam), obiecała pomyśleć :(

patrzcie, jak ciepło pisałam o tej bezowej suni - toż to teraz nasza Baziulka, najlepsze kumpela Dianki! 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 25.02.2020 o 10:30, malagos napisał:

Jak popatrzyłam na to zdjęcie Dianki (wczoraj zrobione w naszym ogrodzie) to zauważyłam, że nie tylko pyszczek jej posiwiał, ale też brwi... 

Cudny, kochany pysio...

b1bfd3fb139a.jpg

Czas pędzi i dla naszych zwierzaków, ale dobrze, że płynie im w cieple i miłości

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
15 godzin temu, mari23 napisał:

to tak, jak ja :) cudowna sunia u cudownych ludzi :)

nigdy wcześniej nie myślałam o posiadaniu owczarka, raczej marzyła mi się morelowa pudeleczka, a Tomkowi baset :)

A tu patrzcie, trafił się owczarek i teraz należę do ich wielbicieli :) i już kilka owczarków przewinęło się przez nasz dom tymczasowy, bo to najpopularniejsze psy na wsi do budy :( 

ef93c2508a2b.jpg

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 3.09.2020 o 13:00, malagos napisał:

nigdy wcześniej nie myślałam o posiadaniu owczarka, raczej marzyła mi się morelowa pudeleczka, a Tomkowi baset :)

A tu patrzcie, trafił się owczarek i teraz należę do ich wielbicieli :) i już kilka owczarków przewinęło się przez nasz dom tymczasowy, bo to najpopularniejsze psy na wsi do budy :( 

ef93c2508a2b.jpg

cudny owczarek !!!! :)

niestety to prawda,że owczarków na wsiach niemało, w ciasnych kojcach albo na łańcuchu :( a na starość czasem jeszcze na bruk, bo głuchy, niedowidzący :( u nas akurat od wiosny bezskutecznie toczymy wojnę o starszego colie zamkniętego w "kojcu" niewiele większym od klatki dla królików :( i to wcale nie wiejskie gospodarstwo :( pewnie prędzej by "chłop ze wsi" posłuchał, niż "ważny", arogancki pan policjant :(

a co do ras i naszych marzeń - życie je zweryfikowało :) ja na przykład, choć psów mam "tylko" 14, to przeglądając "atlas ras psów" znalazłabym u siebie ras pewnie kilkadziesiąt, albo i więcej :) w końcu każdy z naszych podopiecznych ma ras wiele :) :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
11 godzin temu, camio napisał:

To wspaniałe, że czworonogi znajdują sobie domy! my również swojego zaadoptowaliśmy. Musieliśmy tylko poprosić projektanta wnętrz o pomoc w zagospodarowaniu przestrzeni dla przygarniętych kotów i na legowisko dla psa.

To super pomysł z tym projektowaniem, bo przybywa nowy członek rodziny i musi mieć swa małą przestrzeń :)

A ja nadal prowadzę dom tymczasowy, i jak na razie "zablokowałam się " Arią :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 1.10.2020 o 09:17, malagos napisał:

To super pomysł z tym projektowaniem, bo przybywa nowy członek rodziny i musi mieć swa małą przestrzeń :)

A ja nadal prowadzę dom tymczasowy, i jak na razie "zablokowałam się " Arią :(

u mnie psiaki same sobie "projektują" w domu, a że mają znaczną  przewagę liczebną - pozostaje mi tylko dostosować się do ich wizji zagospodarowania domowej przestrzeni :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
41 minut temu, mari23 napisał:

Malagosowej ludzio-psiowej Rodzinie oraz wszystkim ich przyjaciołom odwiedzającym ten watek życzę wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze na ten Nowy 2021 Rok, zdrowia, pomyślności i wielu sukcesów (najwięcej sukcesów - w szukaniu domków;)) !!!

Dziękujemy, Maryś, bardzo dziękujemy! :)

Tobie, Rodzinie, zwierzynie - samych dobrych dni!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...