Jump to content
Dogomania

Czy zdążę mieć jeszcze dom i kochającego człowieka? Ależ tak - moim domem już na zawsze jest dom malagos :):):)


Tola

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Przeczytałam sobie cały wątek od początku i siem wzruszyłam jak stary siennik...

Na 21 stronie cytuję rozmowę z facetem z ogłoszenia - wtedy byłyśmy na zebraniu TOZ we trzy, konfirm, Irenas i ja. Dziewczyny były dumne ze mnie, że tak cierpliwie i grzecznie rozmawiałam z tym panem. Po nocy mi się potem śniło to "słucha pani, ja rozumie", he, he :)

Link to comment
Share on other sites

Mam wrażenie, że Dianka jest u Was od zawsze. Tak pięknie się wpasowała w Waszy tryb życia i zaakceptowała koty :) Poszczęściło się jej bardzo. Wspaniałych lat razem.


Co do pana z 21str, to tacy sobowtórzy dzwonią do mnie w sprawie Amika-Oriona, oszaleć można :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To już 3 lata?

Ale czas pędzi...

Wspaniała rocznica, życzę kolejnych i kolejnych w zdrowiu i bez problemów.

A widok szczęśliwej, zadbanej  Dianki to miód na każde serce,  miała sunia niesamowitego farta, że trafiła na tą kanapę do malagosów:)

serce-ruchomy-obrazek-0607.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tola napisał:

To już 3 lata?

Ale czas pędzi...

Wspaniała rocznica, życzę kolejnych i kolejnych w zdrowiu i bez problemów.

A widok szczęśliwej, zadbanej  Dianki to miód na każde serce,  miała sunia niesamowitego farta, że trafiła na tą kanapę do malagosów:)

serce-ruchomy-obrazek-0607.gif

Kanapa kanapą, ale i do łóżka się ładuje - wtedy jest taka małą niunią, zwiniętą w rogalik, mniejszą do Bazi i ratlerka :) :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...