Jump to content
Dogomania

Czy zdążę mieć jeszcze dom i kochającego człowieka? Ależ tak - moim domem już na zawsze jest dom malagos :):):)


Tola

Recommended Posts

14 godzin temu, Aldrumka napisał:

Już się pogubiłam w Waszych podopiecznych: Asik tez jest u Was ?

Już odpowiadam: w domu jest tymczas Pikuś spod Wyszkowa, państwo z Warszawy mają po niego przyjechać w niedzielę. W kojcu dużym, tym przed domem, jest Asik - ma zaklepany dom, przyjadą po niego za 10 dni. W kojcu małym, w sadzie, jest Maminka i jej 3 dzieci - jeden też już zaklepany przez panią z Legionowa. W kojcu gminnym - małą sunia Bezia...

13 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Asik trochę jak owczarek australijski - czyli "mój" taki :) Wstawię go na grupę rasy jak dostanę ogłoszenie albo link do udostępniania.

Dziękuję Ci, Tysiu, ale Asika już wybrała sobie rodzina i z 10 dni po niego przyjadą :)

Może jakoś sytuacja się rozładuje, i będę mogła zająć się Bezią z gminnego kojca, do której i tak codziennie jeździmy, karmimy i wyprowadzamy na spacer.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

No proszę, to pięknie - błyskawicznie Ci to idzie. Trzymam kciuki za domki dla Asika i Pikusia.

Trzymaj, proszę, bo dopóki pies nie pojedzie "na swoje" i się zaaklimatyzuje, bardzo to przeżywam i się denerwuję :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Dnia 7.07.2019 o 11:29, jankamałpa napisał:

Taka cisza na wątkach albo ja już niedowidzę. Czy wszystko u Was dobrze?  Z pracą z dodatkowymi obowiązkami ? 

 

Dnia 7.07.2019 o 23:11, Aldrumka napisał:

miejmy nadzieję, że to tylko urlopy za ciszę są odpowiedzialne

 

Dnia 8.07.2019 o 01:12, Poker napisał:

No właśnie ta cisza jest niepokojąca. Oby była związana ze ślubem w rodzinie.

Jestem, Kochane, jestem :)

Rzeczywiście trochę wybyłam z domu, zastąpił mnie Tomek i Aga, która przyjechała na te kilka dni.

Kasja pojechała do domu na swoje w poniedziałek. Codziennie rozmawiam z tymi znajomymi, i mam nadzieję, że sunia juz wrasta w nowa rodzinę.

Z tymczasów mamy tylko nadal Bazię. Nie wyobrażam sobie rozstania z nią........ Nasze suczynki - seniorki trzymają się dobrze, apetyt dopisuje, dużo śpią, i trzeba je budzić na siusiu, i coraz częściej zdarza im się to załatwić w domu :(. Radość z mojego wczorajszego powrotu do domu była niewyobrażalna :) , choć Zulka chyba nawet nie zauwazyła, ze wyjeżdżałam. Ma swój maleńki starczy świat i nie bardzo już reaguje na cokolwiek, chyba ze to miska z jedzeniem.

Kojec gminny pusty, nasz pusty. Pewnie do czasu....

A propos ślubu-kupiłam dwie sukienki przez internet. Kiedyś zaryzykowałam i musiałam te szatki oddać. Teraz - rewelacja! Śliczne, letnie, w jasne kwiaty, dostawa w dwa dni po zamówieniu! Jeszczetylko jakieś sandałki i torebka i jestem gotowa na ślub Pawła :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, konfirm31 napisał:

Witaj, Malagos :) 

Cieszę się bardzo z domu Kasji, a oba kojce, niech jak najdłużej będą puste! 

Dużo szczęścia Młodej Parze i...Teściom :). Niech Wam się darzy :) 

żeby się nie powtarzać - zacytuję i się podpiszę !!! <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, malagos napisał:

 

 

Jestem, Kochane, jestem :)

Rzeczywiście trochę wybyłam z domu, zastąpił mnie Tomek i Aga, która przyjechała na te kilka dni.

Kasja pojechała do domu na swoje w poniedziałek. Codziennie rozmawiam z tymi znajomymi, i mam nadzieję, że sunia juz wrasta w nowa rodzinę.

Z tymczasów mamy tylko nadal Bazię. Nie wyobrażam sobie rozstania z nią........ Nasze suczynki - seniorki trzymają się dobrze, apetyt dopisuje, dużo śpią, i trzeba je budzić na siusiu, i coraz częściej zdarza im się to załatwić w domu :(. Radość z mojego wczorajszego powrotu do domu była niewyobrażalna :) , choć Zulka chyba nawet nie zauwazyła, ze wyjeżdżałam. Ma swój maleńki starczy świat i nie bardzo już reaguje na cokolwiek, chyba ze to miska z jedzeniem.

Kojec gminny pusty, nasz pusty. Pewnie do czasu....

A propos ślubu-kupiłam dwie sukienki przez internet. Kiedyś zaryzykowałam i musiałam te szatki oddać. Teraz - rewelacja! Śliczne, letnie, w jasne kwiaty, dostawa w dwa dni po zamówieniu! Jeszczetylko jakieś sandałki i torebka i jestem gotowa na ślub Pawła :)

To podeślij mi link na priv do tej strony z sukienkami - bo ja mam we wrześniu ślub chrześniaka :)

Link to comment
Share on other sites

Nasza Dianka :) i Szara Kota.

Nie wyobrażam sobie, jak to było, gdy nie było z nami Dainy... Wspaniała, cicha, spokojna, delikatna. Jak się rozbawi (ma 12 lat!) to przynosi zabawkę i zaczepia do zabawy. Wtedy trzeba za tę zabawkę przyciągnąć ten ryjek do siebie i mocno-mocno wycałować :)

DFina.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pięknie malagos piszesz o tych swoich zwierzakach, o zamojskiej Diance, popłynęły mi łzy   - i z radości, ze tak się jej poszczęściło, ze taki Raj znalazła, ale i ze smutku, jaki straszny los czeka te starsze psy w schroniskach.

Dianka tak pięknie zgrała się z Wami, ze stadem;  wypiękniała, odmłodniała, bije z niej szczęście - nie mogę się napatrzeć, bo pamiętam ją przecież za siatką boksu.

Mnie szczególnie  jest bliska, bo wiadomo - zamojska;)

Ale wyszukuję tez  informacji o Zulce; kiedyś podczytywałam jej wątek, bo jakoś tak w jednym czasie trafiły do nas te sunie  - do Was Zulka z kościoła, do nas Zulka z zamojskiego schroniska.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 18.07.2019 o 09:07, malagos napisał:

Martusiu, Zulka nadal żyje sobie spokojnie OBOK nas, stareńka, siwa, głucha, siusia na tarasie, nie chce jej się już schodzić na trawkę po kilku schodkach. Jej watek:

https://www.dogomania.com/forum/topic/16656-zulka-z-wielunia-juz-5-lat-nasza/

 

Dziękuję, będę zaglądać, chociaż podczytuję i na innych Twoich watkach informacje o Zulci.

Moja Zulka tez głucha, siwa, często trzeba ją nosić po schodach i na wyjściach, ale potrafi jeszcze dosyć sprawnie i szybko podbiec za znienawidzoną suczką sąsiadów ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...