Jump to content
Dogomania

Czy zdążę mieć jeszcze dom i kochającego człowieka? Ależ tak - moim domem już na zawsze jest dom malagos :):):)


Tola

Recommended Posts

Dnia 14.02.2019 o 08:35, malagos napisał:

Moze potem założę im wątek, ale w sumie po co, na dogo i tak nie znajdują psiaki domów...

No, nie mów tak. Przecież to Arnold sprowadził mnie na dogo. A potem był jeszcze Szew-Szefcio... i jest Karuś... od Was ;). A i u Was chyba same dogo-dogi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, wawer napisał:

No, nie mów tak. Przecież to Arnold sprowadził mnie na dogo. A potem był jeszcze Szew-Szefcio... i jest Karuś... od Was ;). A i u Was chyba same dogo-dogi.

No  w sumie racja....u nas też dogo-dogi :)

15 godzin temu, Nesiowata napisał:

Czasem znajdują...

tak, jednak znajdują, rzeczywiście :)

3 godziny temu, Jo37 napisał:

Małgosiu - załóż wątek. Będzie można zrobić bazarek imienny na rodzinkę.

Wieczorkiem założę - teraz siedzę jak na szpilkach, bo za pół godziny przyjeżdża pani Sylwia po Oriona.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
32 minuty temu, malagos napisał:

Zobaczcie, to nasza Dianka i jej kumpele-szara koteczka i stareńka Nusia. Dianka nie może się wygodnie rozciągnąć :)

Dianka, która na początku polowała na kota, musiała być na smyczy w domu, by nie doszło do tragedii :)

Diana i kot.jpg

Diana, kot i Nutka.jpg

Lajki zwinęli, a zdjęcia - cudo!

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przybył kolejny wyrzutek pod nasze skrzydła, młodziutki, tak na oko z 8-miesięczny piesek, zabraliśmy wczoraj go z kojca gminnego do naszego - wyciągnęliśmy z niego ponad 20 kleszczy. Piesek uroczy, śliczny, zadbany, grubiutki. Że też na wsi nikt zaginionego psa nie szuka, po co, wezmą kolejnego :(

W kojcu gminnym została przekochana, mała, grubiutka, jasnobeżowa sunia...

Link to comment
Share on other sites

Młody psiaczek chory...jeszcze wczoraj wesoły, radosny, dziś rano nie tknął śniadania :(  Wymiotuje , nie ma gorączki, i pokazała się biegunka, jest w gabinecie,  ma ciepło (na dworze już -4 stopnie!), Tomek podał kroplówkę. Za dwie godziny zajrzę do niego, rano kolejna kroplówka. 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, malagos napisał:

Młody psiaczek chory...jeszcze wczoraj wesoły, radosny, dziś rano nie tknął śniadania :(  Wymiotuje , nie ma gorączki, i pokazała się biegunka, jest w gabinecie,  ma ciepło (na dworze już -4 stopnie!), Tomek podał kroplówkę. Za dwie godziny zajrzę do niego, rano kolejna kroplówka. 

Koniecznie należałoby podać mu surowicę. To może być parwowiroza. Kroplówki w takim wypadku nie pomogą.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Koniecznie należałoby podać mu surowicę. To może być parwowiroza. Kroplówki w takim wypadku nie pomogą.

u nas nie ma możliwosci zbadania na parwo,  i to jest babeszjoza, po tylu kleszczach!... 

Link to comment
Share on other sites

Niuniuś już wieczorem ożył, pił wodę, jeszcze raz dostał kroplówkę - poleżał w ciepełku, nic nie zbroił w gabinecie (w korytarzyku). Raniutko, już o 6.00 Tomek z nim wyszedł na spacer, było siusiu i łakome spoglądanie na suchą karmę.

Teraz znów pospacerował, dostał zmiksowany ryż z kurczakiem - pozostałe po karmieniu "dzieci" u Maminki :) 

Myślę, ze wyjdziemy na prostą.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, konfirm31 napisał:

Dostał imizol?

Tak.

W hurtowniach nie ma imizolu, Tomek ma końcówkę :(

Do białej suczki w gminnym kojcu codziennie jeździmy, wyprowadzamy na spacer, dajemy domowe jedzonko. Razem z naszymi to mamy 10 psów pod opieką!.....Pisałam do Karolinki z Kundelków o pomoc, choćby dla tej sunieczki (Bezia ją nazwałam), obiecała pomyśleć :(

Link to comment
Share on other sites

Czyli, babeszjoza :(. Dobrze, że opanowana. Mam nadzieje, że ten brak imizolu, jest chwilowy, bo rok ma być wybitnie obfity w kleszcze(ciepła zima, wybicie dzików), a na to cholerstwo, praktycznie tylko Bravecto i tym podobne preparaty działają :(

Strasznie Wam ta psiarnia się rozmnożyła :(. Bezia jest bardzo ładna, może kogoś uroczy. Oby jak najszybciej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...