Jump to content
Dogomania

Czy zdążę mieć jeszcze dom i kochającego człowieka? Ależ tak - moim domem już na zawsze jest dom malagos :):):)


Tola

Recommended Posts

2 godziny temu, mar.gajko napisał:

:) to Malagosik, sprzed kilkunastu lat, takie "Listy ze wsi"pisała na stronę naszego nieistniejącego już Stowarzysznia.

O, rany! Nie wiedziałam. Nie znałam Jej jeszcze, a nawet styl wydał mi się podobny, tylko te okulary mi nie pasowały :). 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.07.2017 o 07:55, konfirm31 napisał:

Klon, jak słowo daję, klon naszej Malagos! 

A gdzie Ty mnie widzisz?... Listy pamiętam, pamiętam.... Eh, dawne czasy... I znajomość z Zofią, nick Giezeta...

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Dog Design napisał:

Dzień dobry :)

Nie, nie zapomnieliśmy o Was. Mieliśmy strasznie ciężki czerwiec (ciężki w dobrym znaczeniu). Pamiętamy o czerwcowym legowisku dla....no właśnie, dla kogo ? 

Pozdrawiamy. 

Zaproszę tu Kejciu, Ona będzie posredniczyć w 'rozmowach" z Kwiaciarenką :)

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Dog Design napisał:

Dzień dobry :)

Nie, nie zapomnieliśmy o Was. Mieliśmy strasznie ciężki czerwiec (ciężki w dobrym znaczeniu). Pamiętamy o czerwcowym legowisku dla....no właśnie, dla kogo ? 

Pozdrawiamy. 

Witam, pisałam do Państwa dzisiaj na czacie na stronie :) ale nie udało nam się połączyć :)

w imieniu Kwiaciarenki proszę o podanie linku z jakich modeli możemy wybrać :) ustaliłam z nią że podam swój adres do wysyłki i osobiście jej zawiozę - i zrobię fotorelację bo inaczej byłoby ciężko otrzymać od Kwiaciarenki zdjęcie posłanka

 

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Kejciu napisał:

Do mnie Kwiaciarenkowe posłanie już dotarło - nie udało mi się jednak w weekend zawieźć :( postaram się to zrobić jak najszybciej.

Ale polecam są świetne !

na pewno zamówię moim psiakom! :)

Dziękujemy za opinię :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 5.07.2017 o 10:21, Dog Design napisał:

Dzień dobry :)

Nie, nie zapomnieliśmy o Was. Mieliśmy strasznie ciężki czerwiec (ciężki w dobrym znaczeniu). Pamiętamy o czerwcowym legowisku dla....no właśnie, dla kogo ? 

Pozdrawiamy. 

Przypominamy się zatem :)

47 minut temu, tamb napisał:

Dziękuję za pamięć. Co trzeba zrobić?

można wypełnić formularz, wysłać maila albo po prostu zadzwonić: https://dog-design.pl/pl/i/Kontakt/15

Link to comment
Share on other sites

Nasza Dianka ma się super :) Jak ma dobry humor, to nosi sobie pluszaka, zaczepia do zabawy Majusię. Wieczorem ładuje nam się do łóżka,a le potem kładzie się na podłodze, gdzie chłodniej.

Jak sobie pomyślę, ze na początku myśleliśmy, ze pies jest głuchy, to aż mi się śmiać chce :) Miała chore uszy, to i nie słyszała, a teraz na dźwięk lodówki i szykowania obiadu leci jak szczeniak :)

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...