Jump to content
Dogomania

Czy zdążę mieć jeszcze dom i kochającego człowieka? Ależ tak - moim domem już na zawsze jest dom malagos :):):)


Tola

Recommended Posts

7 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Mam na wsi podobne posłanko, pożyczone od Ewa Marta.

Ustawia się do niego kolejka psów.

Tez miałam takie duuże, ale bez oparcia. Gdy odszedł mój Binguś oddałam go do domu, gdzie jest wiecej psiaków, bo uważałam, że już nie będzie u nas potrzebne. Przygarnęliśmy Alfika i rozważam zakup dużego legowiska i chyba właśnie takie z oparciem byłoby najlepsze :) Psiaki chętnie opierają łebki na czymś wyższym :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Dog Design napisał:

Zatem zapraszamy Mari do wybrania rozmiaru i koloru maty którą otrzyma :) 

Mata dla psa

Bardzo, bardzo dziękuję w imieniu własnym i Mari. No i MarysiO, dzięki której znalazł się na dogo taki wspaniały Darczyńca :). Idę na wątek Mari, poinformować Ją o posłanku dla jednego z Jej podopiecznych :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2017 o 12:34, Poker napisał:

Dopiero teraz trafiłam na turniej.Oglądałam z zapartym tchem i jestem pod wrażeniem Tomka i jego umiejętności

malagosku, uściskaj swojego mężusia,również za to ,że jest bardzo wspaniałym  człowiekiem, nie tylko za niezwykłe umiejętności.Miło było też zobaczyć Waszą rodzinkę.

Przed chwilą obejrzałam, wciąż jestem pod wrażeniem. Poker cytuję, bo sama nie znajduję słów podziwu dla niezwykłych umiejętności i wspaniałej osobowości Tomka, dla całej Waszej  wspaniałej rodziny - naprawdę nie potrafię tego wyrazić tak, jakbym chciała...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, konfirm31 napisał:

Bardzo, bardzo dziękuję w imieniu własnym i Mari. No i MarysiO, dzięki której znalazł się na dogo taki wspaniały Darczyńca :). Idę na wątek Mari, poinformować Ją o posłanku dla jednego z Jej podopiecznych :) 

i znów brakuje mi słów - taka wspaniała, niezwykła niespodzianka właśnie dla moich psiaków? Kapią mi łzy ze wzruszenia, bo ja mam oczy w miejscu bardzo podmokłym...

jak mam podziękować??????? słowo  DZIĘKUJĘ to za mało!

 

11 godzin temu, Dog Design napisał:

Zatem zapraszamy Mari do wybrania rozmiaru i koloru maty którą otrzyma :) 

Mata dla psa

Jak widać na "obrazku" poniżej - posłanek jest sporo, a użytkowników jeszcze więcej, więc rozmiar XL, a kolor.... trudny wybór, może ciemna zieleń, łatwiejsza w utrzymaniu czystości, bo ze staruszkami ro różnie bywa przecież,

Wciąż nie znajduję słów podziękowania, tak bardzo się wzruszyłam...

ec92b4aed6e9.jpgja

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Dog Design napisał:

Poprosimy o kontakt przez formularz kontaktowy na naszej stronie. 

mam z tym problem, nie otwiera mi się formularz :( zalogowałam się, ale nie potrafię znaleźć formularza kontaktowego, gdy klikam w "KONTAKT", wyświetla mi się adres mailowy. napisałam więc maila wczoraj wieczorem ale nie otrzymałam na razie odpowiedzi. Czy ktoś mógłby spróbować otworzyć formularz kontaktowy a następnie udzielić mi wskazówki, jak to zrobić? Pomocy! ;)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, konfirm31 napisał:

Dziękujemy :) 

 

7 godzin temu, Dog Design napisał:

A my na niego odpisaliśmy....Czekamy na dane adresowe do wysłania legowiska :) 

już kontakt nawiązany, przesympatyczny pan o pięknym głosie zadzwonił dzisiaj i podałam adres do wysyłki.

Odpowiedź dopiero przeczytałam ( w pracy nie wchodzę na dogo, bo marnie by było z tą moja pracą ;))

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję !!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, irenas napisał:

A w tym tłoku zaginęła gdzieś Dianka. Bardzo proszę o jakieś wiadomości o niej. Stęskniłam się.

Oj tam, to przyjedź i zobacz na własne śliczne oczy :)

Dianka ma się doskonale. Posłuszne, grzeczne psiątko.

Po porannym spacerze, jak jest rosa i trawa mokra plus bieganie po "skopanej" ziemi przy płocie, ślady psich łap na podłodze są wieeeeelkie .... ;), a poprawione przez 3 mniejsze psiątka razy 4 łapeczki = błoto w chałupie. Z jasnego posłania ze zdjęcia powyżej zrobiło się jednolicie szare. Ale na razie nie prałam tego "prześcieradełka", tylko trzepię co jakiś czas.

Dianka ma apetyt, jest w dobrej kondycji, choć wiek widać po większej ilości snu - tak samo jak u Zulki i Nusi. Tylko młoda Pyza nie ma czasu na spanie, ciągle w ruchu i gotowości do wyjścia, biegania, czujna i zwarta. A starszyznę trzeba budzić na spacery czy na obiad.

Link to comment
Share on other sites

Jutro, zamiast Perełki, którą zajmie się już tymczasowo pani Kasia, pojedzie z Konfirmem i Jej Tomkiem właśnie Alma.

Przywieźliśmy ją z Tomkiem do naszego kojca - szukała wyjścia, a ja się bałam, ze da sobie radę w tymi naszymi metalowymi sztachetami. Ale na razie łazi, zwiedza kojec, nie uciekła. Wypuściłam nasze psy... rany, ale piekło! Diana i Pyza biegały jak oszalałe dookoła kojca, z zębami, szczekaniem, charkotem, a ta bidusia nie była dłużna, odgryzała się przez sztachety...Wrzask na pół wsi! Wróciłam biegiem do domu po obrożę i smycz, przechwyciłam pędzącą Dianę, złapałam ją za skórę, a ją aż zamurowało. Dała założyć sobie obrożę, i odciągnęłam ją od kojca z wielkim trudem. Uuuu, a w piątek przyjeżdża Ania z Kenią, już się boję...

Kolejny spacer już na smyczy (Pyza luzem, bo nie aż tak zaangażowana na w tę pyskówkę), Diana ciągneła do kojca, ledwie ją utrzymałam. Pokazały sobie z Almą z warczeniem zęby i poszłyśmy do sadu. Wieczorny spacer tak samo się odbędzie, jutro rano też. Alma po operacji będzie w domu do wtorku, o ile się mój plan uda....

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...