Jump to content
Dogomania

Czy zdążę mieć jeszcze dom i kochającego człowieka? Ależ tak - moim domem już na zawsze jest dom malagos :):):)


Tola

Recommended Posts

10 godzin temu, mar.gajko napisał:

Jestem u suni. DT u Malagosów to dar z nieba. Deklaracje trzeba zbierać dalej. Zdiagnozowanie, badania i zapewne leczenie (uszy, stawy) to bardzo duży koszt przy takim starszym On-ku. Dobra karma, a to duże psiątka są i dużo jedzą :) Wykurować, podleczyć i szukać domku z kanapą.

Daję deklarację 30 zł.

Bardzo dziękujemy, to ogromna pomoc dla suniserduchooo7.gif

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, DONnka napisał:

Wow, z pewnością BDT nawet kojcowy lepszy od zamojskiego schroniska :)
Poza tym chyba nie wyklucza szukania suni własnego M-4  z kanapą http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig.gif

 

10 godzin temu, Sara2011 napisał:

Ależ tu cuda się dzieją :)

 

10 godzin temu, GabiM napisał:

Cudna akcja.

 

9 godzin temu, Bogusik napisał:

Ale tu się podziało dobrego u Oneczki :) Czasami wydaje się wszystko beznadziejne i nierealne a później jednak zaświeci iskiereczka dobrej nadziei :) Bardzo,bardzo się cieszę,że sunia będzie mogła pojechać na dt do malagos :)

Witam kolejne osoby na wątku oneczki - zostańcie z sunia i z namiserduchooo7.gif

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Jo37 napisał:

Już wiem od Toli, że p.Grzesio jest nadal w Warszawie. Jeżeli nie uda nam się znaleźć tańszego transportu

to trzeba będzie skorzystać z usług PatiC. Dla suni każdy dzień w schronie stanowi zagrożenie .

Grzesio nadal w Warszawie i na razie na jego pomoc nie ma co liczyć.

Znajoma Sylwia bedzie jechała za jakieś 2 - 3 tyg. więc tez nie bedziemy tyle czekać.

Dzisiaj zadzwonie do PatiC i wypytam, kiedy mogłaby przyjechać - oby było to jak najprędzej,oby sunia jak najszybciej wyjechała.

Dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, zastanawiam się, czy kasę z bazarku transportowego mogę przeznaczyć dla PatiC ? Z tego co wiem, na Fb zebrano już kwotę nawet z nadwyżką na pokrycie transportu tego pierwszego onka, który pojechał (miały jechać dwa) i taki był cel bazarku - wspomóc fb. Wszystko zadziało się bardzo szybko; pojechał jeden. W tym samym niemalże czasie pojawiła sie szansa dla oneczki, której BDT oferuje Malagos. Drugi, starszy onek został w schronie, ale może i dla niego wkrótce pojawi sie szansa.

Chciałabym dozbierać kasę na tym samym bazarku i przeznaczyć na transport owczareczki, tylko pod Maków Mazowiecki, do Malagosi.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Havanka napisał:

Dziewczyny, zastanawiam się, czy kasę z bazarku transportowego mogę przeznaczyć dla PatiC ? Z tego co wiem, na Fb zebrano już kwotę nawet z nadwyżką na pokrycie transportu tego pierwszego onka, który pojechał (miały jechać dwa) i taki był cel bazarku - wspomóc fb. Wszystko zadziało się bardzo szybko; pojechał jeden. W tym samym niemalże czasie pojawiła sie szansa dla oneczki, której BDT oferuje Malagos. Drugi, starszy onek został w schronie, ale może i dla niego wkrótce pojawi sie szansa.

Chciałabym dozbierać kasę na tym samym bazarku i przeznaczyć na transport owczareczki, tylko pod Maków Mazowiecki, do Malagosi.

 

Popieram :). Wpłaciłam na transport psów na fb.  Miałam z TZtem wozić sunię do Serocka/Malagos z Wesołej,  w łączonym transporcie.  Zamiast tego,  wpłacę na konto transportowe 50 zł dla ONeczki,  która teraz ma pojechać z PatiC. Proszę  o nr konta. 

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co..jesteście wszystkie niesamowite!!

A rodzina Toli, rewelacja! Cóż znaczą geny... :)

Nasza Pyza miała pojechać na swoje, ale nie pojechała -no, nie jest podobna do "joreka", ale miałam cień nadziei na zwolnienie miejscówki na kanapie. Oczywiście jak na złość dziś rano w sklepie facet nam zgłosił dwa małe pieski, które "dokarmia w chlewie" od 3 dni (przychodzą  z pola, zjedzą i wracają na pole). Ma zgłosić w poniedziałek do gminy, wiec pewnie i ja będę miała nowe zajęcie :(

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

Popieram :). Wpłaciłam na transport psów na fb.  Miałam z TZtem wozić sunię do Serocka/Malagos z Wesołej,  w łączonym transporcie.  Zamiast tego,  wpłacę na konto transportowe 50 zł dla ONeczki,  która teraz ma pojechać z PatiC. Proszę  o nr konta. 

Dziękuję. W takim razie jeżeli możesz, to wejdź proszę na wątek bazarkowy.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Tola napisał:

Poprosiłam elik o bazarek imienny - Ela zajęta, ale może zgodzi się....

Wierzcie mi, że jestem zawalona obowiązkami i nie mam wolnego czasu dla siebie, żeby wypocząć fizycznie i psychicznie od smutków dogomaniakowych i w rozmowie telefonicznej powiedziałam Toli, że bardzo przepraszam, ale z wielka przykrością muszę odmówić, bo nie mam czasu nawet na dobre prowadzenie wątku mojej nowej domowej tymczaski :( Ale jak weszłam na wątek, zobaczyłam ten zrezygnowany wyraz pyszczka, ten biedny, pewnie bolący zadeczek

DSC00254.JPG

to nie potrafię odmówić :(

Nie wiem jak i kiedy ja to zrobię, ale wiem, że muszę. Jednak bez Waszej pomocy nie zbierzemy zbyt wiele funduszy dla tej biednej ONeczki, a taki właśnie jest cel bazarku imiennego..

Wierzę, że jak zwykle nie zawiedziecie suni, że atmosfera na wątku będzie miła, gorąca i bogata :)

Kochane, no to do roboty !!! Ja zorganizuję bazarek, a Wy licznie będziecie w nim uczestniczyły :)

Jak zrobię ten bazarek, to wkleję tu link do niego, ale z pewnością nie będzie to wcześniej niż przed północą.\Na razie biegnę robic wysyłkę z mojego ostatniego bazarku. Nie mogę się doczekać na adresy do wysyłki.

 

16 godzin temu, konfirm31 napisał:

Uf, uf! Takie wieści cudowne !!!

Są cuda ? Są. Szczególnie na dogo i dotyczą psich losów :))). To może na zwolnione przez ONeczkę miejsce w kolejce do Murków, będzie można zapisać starego ONka? Uda się to zrobić ?

Czy "stary ONek", to ten pogryziony, z przypiętą na fb łatką agresora i pozostawiony w schronie ?

 

Ja też należę do grupy zakochanych w klanie malagosów  :)   serce 8.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Czy "stary ONek", to ten pogryziony, z przypiętą na fb łatką agresora i pozostawiony w schronie ?

 

Tak.

 

Tolu, dzięki za błyskawiczne działanie. PatiC , dziękuję również :)) i serdecznie pozdrawiam przy okazji :). Pati woziła do Psiej Chaty mojego Aresa, a do Pani Małgosi z" BDT dla szczeniąt Judyta" , moje szczeniaki i ich mamę :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Toli:) Kocham owczarkowate, zaraz po wszelkiej maści czarnuchach:) Więc jeśli pieniążki jeszcze potrzebne to ode mnie 20 zł przez rok. Tylko tyle, niestety, bo Plama, którego wspieram generuje u Murki ogromne długi:(.  A likwidacja gimnazjów pewnie pozbawi mnie pracy. Otworzę psiotel. A przy okazji, gdyby ktoś poszukiwał hotelu dla spokojnego, niekłopotliwego i łagodnego zwierzaka to w miejscowości Kiełków koło Mielca jest całkiem przyzwoity hotel Łapa w łapę. Poproszę o dane do przelewu na PW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...