Jump to content
Dogomania

Pusia w DS, Teri w DS po pobycie w Hoteliku już mają wspaniałe domy.


Anula

Recommended Posts

Dnia 1.02.2017 o 08:59, Anula napisał:

Kurcze nie dobrze,skąd taki nawyk do brudzenia posłanek.A może swoim takim zachowaniem znaczy teren?Zmartwiłam się.A Teri to mam nadzieję,że pojmie co to jest smycz i jak ją należy traktować bo też nie szybko znajdzie swojego ludzia.

Być może Pusi a nigdy nie mieszkała w domu i potrzeba jej trochę więcej czasu...

 Przepraszam za mylne informacje -  nie byłam w schronie w sobotę, psy zabierał sam TZ  - wypytywałam go potem jak to przebiegło, jak zachowywały się psy no i pomyliłam Fosterka z Terim :(

Teraz dopiero, jak czytam info od szafirki, zorientowałam się  -  to Foster chętnie wszedł na smyczy do budynku administracyjnego, natomiast Teri miał opory, został na zewnątrz.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tola napisał:

Być może Pusi a nigdy nie mieszkała w domu i potrzeba jej trochę więcej czasu...

 Przepraszam za mylne informacje -  nie byłam w schronie w sobotę, psy zabierał sam TZ  - wypytywałam go potem jak to przebiegło, jak zachowywały się psy no i pomyliłam Fosterka z Terim :(

Teraz dopiero, jak czytam info od szafirki, zorientowałam się  -  to Foster chętnie wszedł na smyczy do budynku administracyjnego, natomiast Teri miał opory, został na zewnątrz.

Tolu nie rób sobie kochana wyrzutów z powodu drobnej pomyłki.Jeżeli chodzi o Pusię,to też uważam,że potrzebuje czasu i nauki aby zrozumiała,gdzie należy załatwiać swoje potrzeby.Wyciągając psy ze schroniska,nigdy tak do końca nie wiemy o ich zachowaniach i przyzwyczajeniach i po to trafiają do dt abyśmy mogli się o tym dowiedzieć.Hotelik wyrażając zgodę na przyjęcie psiaka ze schroniska, zapewne też bierze wszystko pod uwagę i powinien pracować z każdym indywidualnym przypadkiem jaki się im trafi.Miejmy nadzieję,że za jakiś czas Pusia i Teri zdadzą pozytywnie egzamin z tych niedociągłości

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pusia chyba powoli zaczyna się uczyć. Wychodzimy z nią jak ze szczeniakiem - po każdej drzemce, w krótkich odstępach czasu, jak tylko widzimy, że czegoś szuka. To mi nie wygląda na znaczenie terenu, może ona kiedyś załatwiała się na podkład w poprzednim domu. Teri na krótkiej smyczy idzie już spokojniej, ale jeszcze próbuje np. przejść między nogami. Psiaki wczoraj zostały zaszczepione na choroby zakaźne. Rozliczenie i wszystkie konkrety podam jutro.

20170201_101608_800x480.jpg

20170201_101614_800x480.jpg

20170201_101625_800x480.jpg

20170201_101809_800x480.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2017 o 17:23, Anula napisał:

Transport trzech psiaczków wynosi: TZ Murki -  180,00zł + TZ szafirki - 370,00zł = 550,00zł.

Forest - 183,00zł i nasze ślicznotki - 366,00zł.

Rozmawiałam z Tolą.TZ Toli przekaże Murce 180,00zł,natomiast TZ szafirki wstąpi do mnie jutro i przekażę 370,00zł.

Założę za transport a w późniejszym terminie jak zakończy się bazarek Havankowy-kilometrowy rozliczę się z Sara2011.

Tak będzie prościej rozliczyć transport.

27.01.17 - przelane na konto TZ Toli - 180,00zł

 

Sara2011 ma już wszystkie wpłaty z bazarku transportowego - 533 zł. (użyczyła mi swojego konta do zbiórki). Z postu powyżej wnioskuję, ze Anula zapłaciła za cały transport. Bardzo proszę, rozliczcie między sobą te pieniadze a następnie zróbcie adnotację na wątku bazarkowym, ok?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Sara2011 ma już wszystkie wpłaty z bazarku transportowego - 533 zł. (użyczyła mi swojego konta do zbiórki). Z postu powyżej wnioskuję, ze Anula zapłaciła za cały transport. Bardzo proszę, rozliczcie między sobą te pieniadze a następnie zróbcie adnotację na wątku bazarkowym, ok?

Havanko Kochana dziękuję.Jak tylko Sara2014 rozliczy transport i przeleje pieniążki to potwierdzę.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Transport rozliczony z Sara2014.

Jeszcze troszeczkę i będziemy Pusię i Teri ogłaszać bo przecież inne psiaczki czekają na pomoc.Czekamy jeszcze na więcej informacji o zachowaniu psiaczków.

I jeszcze zdjęcia Teri bo bez nich też nie da się ruszyć z ogłoszeniami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...