Jump to content
Dogomania

Pusia w DS, Teri w DS po pobycie w Hoteliku już mają wspaniałe domy.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, Gusiaczek napisał:

No jasne, ale macie takie tempo, Dziewczyny, że o płciową pomyłkę Ogoniastych nie trudno :)

Te nasze psiaki ogarnę ale już z resztą psiaków z Zamościa,wcale nie jest mi łatwo i się gubię :)

Tak się cieszę,że jutro psiątka wyruszą w drogę po lepsze życie! :)

Haniu kochana,umów jak zawsze  wizytę w spa  na kąpiel i wyczesanie.Może tym razem się uda i obejdzie się bez obcinania  do "golasa"  :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Psy przekazane, ale TZ zapomniał podać książeczki, zaraz wyslę.

 

48 minut temu, szafirka napisał:

Spa umówione na poniedziałek, też mam nadzieję, że obędzie się bez golenia. Karma, za którą zapłaci fundacja zamówiona. Mięciutkie legowiska uszykowane. Teraz niech tylko psiaki dojadą bezpiecznie :)

Bardzo dziękuję i życzę szerokiej i bezpiecznej drogi!

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Anula napisał:

Transport trzech psiaczków wynosi: TZ Murki -  180,00zł + TZ szafirki - 370,00zł = 550,00zł.

Forest - 183,00zł i nasze ślicznotki - 366,00zł.

Rozmawiałam z Tolą.TZ Toli przekaże Murce 180,00zł,natomiast TZ szafirki wstąpi do mnie jutro i przekażę 370,00zł.

Założę za transport a w późniejszym terminie jak zakończy się bazarek Havankowy-kilometrowy rozliczę się z Sara2011.

Tak będzie prościej rozliczyć transport.

27.01.17 - przelane na konto TZ Toli - 180,00zł

 

TZ przeleje 180 zł na konto Murki - (uzgodnione z Kasią)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą P.Piotr odjechał spod mojego domu.Pieniążki za transport przekazane.Psiaki przesympatyczne,każdy w swoim rodzaju,śliczne.

W moim odczuciu bardzo biedny jest Fosterek,ma przerzedzoną sierść,być może to wynika ze złego podawania jedzenia.Dobrze,że został zabrany do Hoteliku bo nie wiem czy by przeżył zimę w schronie.Jest bardzo ładny tylko troszeczkę większy od Puchasi i Teri.

Link to comment
Share on other sites

Psiaki już grzeją się na posłankach. Puchatka wyszła z auta i jak mnie zobaczyła, to na śniegu od razu położyła się na plecach i domagała głaskania. Teri zaczął od wąchania żywopłotu, ale jak go pogłaskałam, to od razu skoczył na mnie przednimi łapkami i chciał by głaskanie nie miało końca. Psiaki bardzo radosne i przytulaśne, będziemy się miziać i miziać, ale najbardziej w poniedziałek jak już będą czyściutkie :) Teraz odpoczywają po podróży, powitaniach i kolacji.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, szafirka napisał:

Psiaki już grzeją się na posłankach. Puchatka wyszła z auta i jak mnie zobaczyła, to na śniegu od razu położyła się na plecach i domagała głaskania. Teri zaczął od wąchania żywopłotu, ale jak go pogłaskałam, to od razu skoczył na mnie przednimi łapkami i chciał by głaskanie nie miało końca. Psiaki bardzo radosne i przytulaśne, będziemy się miziać i miziać, ale najbardziej w poniedziałek jak już będą czyściutkie :) Teraz odpoczywają po podróży, powitaniach i kolacji.

Kochane psiaczki :) Haniu najważniejsze,że szczęśliwie dojechały do Was i zaczynają nowy i lepszy rozdział swojego życia.Bardzo dziękuję za wszystko! :) Eh i nie obeszło się bez "mokrych oczów" ze wzruszenia....

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie transportu psiaków do Katowic: całość trasy wyniosła 330 zł. Jechało w obie strony w sumie 6 psów, więc: 5 x 60 zł + 30 zł dla suni, która dosiadła się w połowie trasy = 330 zł.

Stąd się wzięła suma 180 zł (Pusia 60 zł, Teri 60 zł i Foster 60 zł) - już pieniądze otrzymałam:) 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Murka napisał:

Odnośnie transportu psiaków do Katowic: całość trasy wyniosła 330 zł. Jechało w obie strony w sumie 6 psów, więc: 5 x 60 zł + 30 zł dla suni, która dosiadła się w połowie trasy = 330 zł.

Stąd się wzięła suma 180 zł (Pusia 60 zł, Teri 60 zł i Foster 60 zł) - już pieniądze otrzymałam:) 

Bardzo dziękuję za potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

Pusia i Teri już czyściutkie i wyczesane.

Puchatka bardzo lubi biegać i bawić się z innymi psiakami, lubi też zabawki. Niestety śpi lub wyleguje się na podłodze, a na legowiskach załatwia swoje potrzeby. Wyciągam dla futrzaków jakieś koce, bo wszystko mam już zasikane lub ... :( mam nadzieję, że się sunia ogarnie, bo reszta jest bardzo zdezorientowana. Pusia zaczepia do zabawy lekko podgryzając, ale bardzo delikatnie, nawet moja córka się z tego śmieje. Przybiega na zawołanie, jest bardzo towarzyska, lubi koty.

Teri bardzo ciągnie na smyczy, w ogóle nie rozumie co to za sznurek i po co. Jest również bardzo towarzyski, wskakuje dwoma łapkami i pyszczkiem zaczepia, by go głaskać. Jest taki okrąglutki, puchaty z krótkim ogonkiem, jego wygląd dodaje mu uroku. Udaje mu się w miarę utrzymywać czystość w domu. Niestety nie mam jego zdjęć, bo coś nie zagrało podczas zrzucania na komputer, ale jutro zrobię nowe.

Doszły książeczki.

IMG-20170131-WA0000_337x600.jpg

IMG-20170131-WA0001_450x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...