Jump to content
Dogomania

Pusia w DS, Teri w DS po pobycie w Hoteliku już mają wspaniałe domy.


Anula

Recommended Posts

2 minuty temu, Poker napisał:

A dlaczego akurat 7 dni próby?

Taka była propozycja P.Iwony,że tydzień przebywania w jej domu powinien wskazać czy wystąpi silne uczulenie.Pani będzie pozwalała Teri na spanie z nimi,korzystanie z kanap,foteli itd.Myśmy na to przystali,ponieważ uważamy,że to jest świadoma, przemyślana adopcja.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam teraz z p.Iwoną i puki co jest wszystko ok.Teri przespał spokojnie noc,zaliczył poranny spacer i zjadł z apetytem śniadanie.Wczoraj obsikiwał/znaczył w mieszkaniu meble i  rogi ale dzisiaj już tego nie robi.Sporo jeszcze pracy czeka Państwa z nauką chodzenia na spacerach ale to wszystko jest kwestią czasu.Ogólnie Państwo są bardzo zadowoleni z Teri, czyli nowego członka Rodziny :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Trzymam kciuki  i nie mogę się doczekać decyzji. Wierzę, że będzie dobrze.

Też mam taką nadzieję,że Teri zostanie! Wiadomości  z dzisiaj są bardzo optymistyczne bo nic się nie dzieje złego :) Teri był już z Państwem na działce rekreacyjnej gdzie wybiegał się do woli,a także z wizytą u mamy p.Iwony.Za pierwszym razem czuł się trochę niepewnie ale już drugim razem bardzo swobodnie.Jak wraca do domu to za każdym razem wita z ogromną radością znajdujących się w nim domowników i najlepiej się czuje jak właśnie wszyscy są w komplecie :) Jutro umówiona wizyta w spa aby trochę Teriego wytrymować.Państwo są zachwyceni jego obecną urodą i nie chcą go obciąć na np. foxia a jedynie trochę przerzedzić bardzo gęstą sierść.

Mam obiecane zdjęcia, więc jak dojdą to wstawię:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Cieszę się ,ale kciuków nadal nie puszczam.

No jeszcze nie puszczamy kciuków pomimo bardzo dobrych wiadomości.Mam nadzieję,że alergia sobie odpuściła bo chyba już by były jakieś objawy u syna i P.Iwony.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Obgryzam paznokcie z niecerpliwości:)

Eh...moich już dawno nie mam...:)

2 minuty temu, Poker napisał:

Chyba daliby znać w razie złych wiadomości.

Też tak myślę.Jutro zadzwonię i wszystko będzie wiadomo...:)

Link to comment
Share on other sites

Znam już oficjalną decyzję i donoszę,że Teri ma domek i zostaje u Państwa :) Bardzo się cieszę bo to naprawdę wspaniali ludzie i Teriemu nie będzie niczego brakować :)

Pięknie się wszystkiego uczy jest mądrym i kochanym psiakiem :)

Na działce już reaguje na przywołanie :)

20170510_162537.jpg.216900d210557afc05ee0b7548b53b01.jpg

Tak sobie odpoczywał po uprzednim buszowaniu po ogrodzie...:)

20170510_162805.jpg.40d8f7539bccd29137cc92a9d9ccb94f.jpg

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Wspaniała wiadomość.To Teri ma domek.Bardzo dobrze,że Państwo mają działkę,Teri będzie miał więcej ruchu.Pod lasem są piękne długo użytkowane działki.Niekiedy tam chodzę na spacer.Teri bądź szczęśliwy i ciesz się domkiem.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...