Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

6 godzin temu, konfirm31 napisał:

Alaskan, możemy kupić? Jak z kasą? 

Asia ma kłopoty, a z Tolą nie mogłam się skontaktować. Kupiłam przed chwilą "za swoje" worek karmy dla Maxa w Zooplus za 149,80. Dostawa DPD. Potem będziemy się rozliczać na spokojnie. Najważniejsze, żeby Maksio nie był głodny i jadł to, co mu służy :) 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki, Beka :) 

Tyś, tu aniołów jest dużo więcej - Tola, Alaskan, Jola&tina, Ulafeta i Murka, która na codzień dba o Maxa, a jak popatrzeć, to i inne anielskie skrzydła tu fruwają :).

Dla mnie Max jest szczególny, bo dostał imię po moim pierwszym tymczasie, Onku Maksie, który niestety, już jest za TM. No i jak sobie przypomnę, ile ten  biedak wycierpiał, zanim trafił do Murków.... Dla mnie jest symbolem wszystkich  zdradzonych/porzuconych/okaleczonych  przez człowieka Onków, których tak dużo jest w schroniskach.... W dodatku, jest nie tylko chory, ale i stary, więc szansę na własny dom, ma niewielkie. Ma tylko nas.... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przedlużyłam o 10 dni zbiórkę dla Maxa, może ktoś jeszcze coś wpłaci

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/owczarekbezucha

 

Zobowiązałam się wcześniej do zakupu przez ZEA kolejnej porcji karmy, ale umknęła mi informacja, że to już...

Mam ciężki czas, nie zawsze zaglądam na wątki, przepraszam.

Rozmawiałam dzisiaj z konfirm -  ponieważ karmę Max na razie ma, ZEA opłaci kolejny miesiąc pobytu w hotelu; czekam więc na wpis Murki i  kwotę.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Przedlużyłam o 10 dni zbiórkę dla Maxa, może ktoś jeszcze coś wpłaci

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/owczarekbezucha

 

Zobowiązałam się wcześniej do zakupu przez ZEA kolejnej porcji karmy, ale umknęła mi informacja, że to już...

Mam ciężki czas, nie zawsze zaglądam na wątki, przepraszam.

Rozmawiałam dzisiaj z konfirm -  ponieważ karmę Max na razie ma, ZEA opłaci kolejny miesiąc pobytu w hotelu; czekam więc na wpis Murki i  kwotę.

Tak. Kupiłam dzisiaj worek karmy i rozliczę się jutro z Alaskan. A wkrótce będzie (mam nadzieję:)) jakaś kasa z bazarku Joli, to dokupimy karmę. I, ryjem do przodu, czy jakoś tak to było. No, sursum corda( brzmi lepiej ).

Trzymaj się, Tolu :*). Kiedyś wreszcie musi być dobrze i spokojnie w naszym życiu. Tak myślę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Murko, nie sądzę, żeby Max był zbyt chudy. ONek powinien być szczupły, szczególnie starszy i z problemami z układem ruchu. Tak  trzymać. Jeżeli Max chudnie z innego powodu, niż ograniczenie ilości karmy (oby nie!!) , to będzie chudł dalej i wtedy będziemy się martwić. Martwi mnie natomiast to wyłysienie, ale pewnie niewiele z tym można zrobić :(. Co o tym mówi wet?

Karma w drodze, chociaż jak na Zooplus, wędruje powoli. Mam nadzieję, że dotrze na czas

https://tracktrace.dpd.com.pl/parcelDetails?p1=13160001813377

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie Maxa:

Stan konta na 7 wrzesień wynosił -505,70 zł

+505,70 zł Alaskan Malamute

+50 zł Fundacja ZEA

-360 zł hotelowanie 08.09-07.10

-29,90 zł antybiotyk (Amoksiklav)

-31,70 zł Agapurin x 2 opak.

-94,90 zł Caniviton

Stan konta na 7 październik wynosi -466,50 zł.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...