Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

Alaskan, czy dodatkowa wpłata od mojej Córki dotarła na konto Maxa? Wiem, że to nie rozwiązuje problemu braku funduszy na hotelik, leki, odżywki na skórę i specjalną karmę.... Cały czas się tym martwię, bo jak nie będzie na specjalistyczną karmę i odżywki, to znowu zaczną się problemy ze skórą i Max będzie cierpiał, drapał się i wygryzał...... 

Ja będę się starała oprócz comiesięcznej stałej, kupować mu na bieżąco (Murko, proszę pisz jak teraz o tym na wątku) Kerabol i Sebo stop on krople na sierść i skórę przeciwłojotokowe, ale kupować mu również karmę specjalistyczną, nie dam rady finansowo, bo muszę leczyć oczy Bliss (łuszczka) niestety , również operacyjnie a to drogo kosztuje :(. Ostatnio, ponad 900zł :((((

Dlatego, chociaż mam świadomość, jak wiele psów i kotów ratuje Fundacja ZEA i jak duże ma wydatki, nieśmiało pytam Tolę, czy by mogli kupować karmę dla Maxa? A może któreś z Cioteczek się na to będą zrzucać? Wiem, że każda z nas ma jakieś zwierzaki pod opieką - dogomaniackie, fejsbukowe, no i własne. Ale bardzo Wszystkich proszę - pamiętajmy o Maxie. Nie zostawiamy go bez wsparcia. On ma tylko nas.... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.08.2019 o 13:09, konfirm31 napisał:

Alaskan, czy dodatkowa wpłata od mojej Córki dotarła na konto Maxa? Wiem, że to nie rozwiązuje problemu braku funduszy na hotelik, leki, odżywki na skórę i specjalną karmę.... Cały czas się tym martwię, bo jak nie będzie na specjalistyczną karmę i odżywki, to znowu zaczną się problemy ze skórą i Max będzie cierpiał, drapał się i wygryzał...... 

Ja będę się starała oprócz comiesięcznej stałej, kupować mu na bieżąco (Murko, proszę pisz jak teraz o tym na wątku) Kerabol i Sebo stop on krople na sierść i skórę przeciwłojotokowe, ale kupować mu również karmę specjalistyczną, nie dam rady finansowo, bo muszę leczyć oczy Bliss (łuszczka) niestety , również operacyjnie a to drogo kosztuje :(. Ostatnio, ponad 900zł :((((

Dlatego, chociaż mam świadomość, jak wiele psów i kotów ratuje Fundacja ZEA i jak duże ma wydatki, nieśmiało pytam Tolę, czy by mogli kupować karmę dla Maxa? A może któreś z Cioteczek się na to będą zrzucać? Wiem, że każda z nas ma jakieś zwierzaki pod opieką - dogomaniackie, fejsbukowe, no i własne. Ale bardzo Wszystkich proszę - pamiętajmy o Maxie. Nie zostawiamy go bez wsparcia. On ma tylko nas.... 

Mnie tez bardzo martwi ta słaba sytuacja finansowa Maxa:(

Na pewno będziemy starali się pomóc w zakupie karmy dla Maxa, ale co jakiś czas, nie damy rady opłacać każdego takiego zamówienia.

Na pewno zamówimy kolejną porcję jedzonka, a ja w następnym tygodniu spróbuję wystawić kolejna zbiórkę dla Maxa na Ratujemy Zwierzaki.

Nie ma co spodziewać się cudu i zebrania całej kwoty, bo Max miał już jedną zbiórkę,  ale na pewno każda zebrana kwota powiększy  konto  psiulka.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki, Tolu :*). Każda pomoc jest potrzebna Maksiowi! To, że jak zje to co teraz kupiła mu Alaskan, dostanie od ZEA następną porcję karmy, to wspaniała wiadomość! No i super z tą zbiórką :). Może trochę grosza mu wpadnie? 

Może ktoś z zaglądających na wątek Maxa, zna Cioteczkę, która jest płatniczką Skarpety im. Talcott i by mogła zgłosić Maxa? No, bo on już chyba jest stary? Od Skarpety Owczarkowej, Max już dostał pomoc dwukrotnie i nie wiem, czy jest możliwość otrzymania wsparcia po raz trzeci? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Tak, już wszystko uzupełniam!! Serdecznie dziękujemy za wpłatę 100zł!!kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

:) 

8 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Konfirmie kochany, Max już dostał wsparcie od skarpety im. Talcott. Nie wiem, czy mozna ubiegać się po raz kolejny....

No, to klops :(. Zostaje tylko ZEA, zrzutka na fb i my..... 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, konfirm31 napisał:

Dzięki, Tolu :*). Każda pomoc jest potrzebna Maksiowi! To, że jak zje to co teraz kupiła mu Alaskan, dostanie od ZEA następną porcję karmy, to wspaniała wiadomość! No i super z tą zbiórką :). Może trochę grosza mu wpadnie? 

Może ktoś z zaglądających na wątek Maxa, zna Cioteczkę, która jest płatniczką Skarpety im. Talcott i by mogła zgłosić Maxa? No, bo on już chyba jest stary? Od Skarpety Owczarkowej, Max już dostał pomoc dwukrotnie i nie wiem, czy jest możliwość otrzymania wsparcia po raz trzeci? 

 

 

 

 

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Konfirmie kochany, Max już dostał wsparcie od skarpety im. Talcott. Nie wiem, czy mozna ubiegać się po raz kolejny....

Można. Jestem płatniczką i zgłosze Maxa.
Więcej napiszę wieczorem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Napisałam prośbę o wsparcie. Nie wiem jak Skarpeta stoi z finansami - poczekajmy na odpowiedź.

Widzę, że dwa bazarki już ruszyły :)
Zrobię też bazarek dla Maksa, ale ..... oprócz chronicznego braku czasu, brakuje mi też fantów.
Dwie Ciocie, z którymi robiłam poprzednie bazarki, obiecały pomoc - w postaci fantów (zdjęć) i wszechstronnej :) bazarkowej pomocy.
Ale jeżeli ktoś miałby fanty na bazarek, to byłoby świetnie - albo w postaci zdjęć i opisów i późniejszej wysyłki, albo z przysyłką do mnie - chociaż przyznam, że ta pierwsza opcja ze względów czasowo- organizacyjnych bardziej mi odpowiada :)
Szanse Maksa na dom są niewielkie :( i obawiam, że niestety pozostanie już "nasz" - niestety nie tylko dla nas albo głównie dla Maksa, bo co dom to dom.
Więc musimy dać radę.

Mam jakieś dziwne problemy z poruszaniem się po Dogo, dlatego dałam wątek Skarpety do podpisu, bo drugi raz już tam nie trafię :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jolu, jesteś niezawodna :). Nie wiem, co prawda, gdzie widzisz już dwa bazarki, bo ja tylko jeden, który zrobiła Cioteczki Terra, ale może źle patrzę? Ja nie umiem robić bazarków, ale mam trochę fantów, to pofotografuję i prześlę do Ciebie, ale dopiero w najbliższą środę, bo póki co, siedzę z psami w lesie.

Też mi się zdaje, że Max będzie "nasz", bo starych i chorych  bezdomnych ONków, jest na pęczki :(((. Na fb, co chwila takie widzę :(, aż płakać się chce, że nie sposób im wszystkim pomóc.... Chociaż, musimy wierzyć, że zdarzają się cuda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

Jolu, jesteś niezawodna :). Nie wiem, co prawda, gdzie widzisz już dwa bazarki, bo ja tylko jeden, który zrobiła Cioteczki Terra, ale może źle patrzę? Ja nie umiem robić bazarków, ale mam trochę fantów, to pofotografuję i prześlę do Ciebie, ale dopiero w najbliższą środę, bo póki co, siedzę z psami w lesie.

Też mi się zdaje, że Max będzie "nasz", bo starych i chorych  bezdomnych ONków, jest na pęczki :(((. Na fb, co chwila takie widzę :(, aż płakać się chce, że nie sposób im wszystkim pomóc.... Chociaż, musimy wierzyć, że zdarzają się cuda.

O proszę bardzo - tu jest drugi
Z fantami nie ma pośpiechu - zrobię we wrześniu, może nawet w drugiej połowie września.

 -

Link to comment
Share on other sites

Niestety u Maxa jest nawrót problemów z okiem, jeszcze nie jest jak na tym zdjęciu na zbiórce, ale się zaczyna niestety:( na razie smaruję maścią dookoła i oko przemywam, ale już widzę, że to będzie to samo co wcześniej. Po weekendzie zgłoszę się do weta.

Poza tym niestety znów się Max wygryza trochę po bokach:( Jeszcze tydzień temu podałam mu ostatnią dawkę kropli na łojotok i nawet to nie chroni go od tego:( ech:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...