Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

"dopóki pies nie będzie całkowicie wyleczony"

ciekawe, czy ta formułka ze schronu odnosi się do uszu czy może do całej kondycji psa???? stary pies zwykle zawsze ma dolegliwości, choroby. Niektórych nie da się wyleczyć "całkowicie" a często wcale, podobnie jak u ludzi. Gdybym miała w przypadku adopcji moich psów - staruszków czekać "dopóki nie będą całkowicie wyleczone", to bym ich nigdy nie dostała do adopcji.

Ogromnie ta sytuacja jest przytłaczająca. odbiera się szansę psu..

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, konfirm31 napisał:

Uf, dobrze, że Dziadek jest na osobnym wybiegu. To daje większą szansę na wyleczenie. A ONeczkę widziałam :((

Dokładnie k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,10_pl_orig.

Odliczam dni ....
Mam nadzieję, że ze strony schronu to nie jest granie na zwłokę

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, beka napisał:

strasznie długo to trwa

Bardzo długo:(

Podczas ostatniej rozmowy wet powiedział,  żeby nie dzwonić, bo jak tylko pies będzie do zabrania to mój TZ dowie się o tym pierwszy.

Tylko kiedy to będzie :(

 Wypada, żeby TZ znowu podjechał do gabinetu.

Link to comment
Share on other sites

TZ był u weta 2 marca -  wet mówił wtedy o  kolejnych 10 - 14 dniach - wychodzi, ze to pod koniec tego tygodnia.

 Wiem, ze to wszystko wygląda bardzo dziwnie, ja sama boje się już tutaj zaglądać, bo wciąż nie mogę Wam napisać, ze to już dziś, jutro, pojutrze :(

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...