Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

Dzisiaj TZ  rozmawiał z wetem no i nasz staruszek ma jutro jakiś zabieg, bo coś tam z tym uchem dzieje się nie tak, podany antybiotyk nie zadziałał tak jak trzeba.

Pies ma być przywieziony na 10 do gabinetu,  TZ ma dzwonić o 16  i może już będzie wiadomo, ile jeszcze pies musi spędzić w schronie.

Pocieszający w tej całej sytuacji jest   fakt, że onek jest odizolowany od innych psów.

Jak tylko będę coś jutro wiedziała - dam znać.

Koszt hotelowania u Murki psa powyżej 30 kg to 15 zł/doba;  do 30 kg - 12 zł/doba

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Dzisiaj TZ  rozmawiał z wetem no i nasz staruszek ma jutro jakiś zabieg, bo coś tam z tym uchem dzieje się nie tak, podany antybiotyk nie zadziałał tak jak trzeba.

Pies ma być przywieziony na 10 do gabinetu,  TZ ma dzwonić o 16  i może już będzie wiadomo, ile jeszcze pies musi spędzić w schronie.

Pocieszający w tej całej sytuacji jest   fakt, że onek jest odizolowany od innych psów.

Jak tylko będę coś jutro wiedziała - dam znać.

 

A nie można tego przeprowadzić juz poza schronem? Chyba bezpieczniej by było.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Niestety wet nie zgadza się na wypis psa w takim stanie :(

Nio oczywista oczywistość,niech lepiej siedzi w brudnym osobnym kojcu w zimnie.Rana się szybciej zagoi.

Powinien go wziąć do siebie i przetrzymać w Lecznicy.Schron nie ma izolatki a więc po zabiegu jutro trafi znów do osobnego kojca.Kto mu tam będzie podawał leki,oczywiście jak przeżyje.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Niestety wet nie zgadza się na wypis psa w takim stanie :(

To wyłącznie zła wola i dzialanie na szkodę zwierzaka.. Nie ma przepisu, który nakazywałby takie postępowanie. Zdarzało mi się zabierac psy nawet z intensywnej terapii w schronie, właśnie po to, by miały jak najlepszą całodobową opiekę,  W tym przypadku, gdy na dodatek warunki w schronie są opłakane, ten brak zgody to szczyt wszystkiego. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, AgaG napisał:

To wyłącznie zła wola i dzialanie na szkodę zwierzaka.. Nie ma przepisu, który nakazywałby takie postępowanie. Zdarzało mi się zabierac psy nawet z intensywnej terapii w schronie, właśnie po to, by miały jak najlepszą całodobową opiekę,  W tym przypadku, gdy na dodatek warunki w schronie są opłakane, ten brak zgody to szczyt wszystkiego. 

 

A to jest akurat bardzo interesujące doświadczenie. Chętnie poczytam o szczegółach.

Edit:

chętnie podziękuję za twarde dowody na postępowanie takich lekarzy wet., którzy będą ryzykować wątpliwe zachowanie weterynaryjne, by ewentualnie z własnych OC w przyszłości pokrywać swoje przewinienia, a co za tym idzie konsekwetnie, w przyszlości płacić wyższe składki na OC zawodowe. 

Niektórym gratuluję poczucia alternatywnej rzeczywistości :)

I miłego wieczoru, oczywiście :)   

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, agat21 napisał:

Boze jakiego pecha ma ten pies :( 

Coraz smutniej to wygląda..

niestety :( i jeszcze to zimno. dla chorego psa to katastrofa :(

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎30‎.‎01‎.‎2017 o 09:13, konfirm31 napisał:

Wyrazy współczucia, Jo.  Przytulam. 

 

20 godzin temu, agat21 napisał:

Współczuję bardzo Jo. Trzymaj się. 

 

19 godzin temu, jolantina napisał:

Bardzo współczuję Jo37. To smutne chwile, takie kiedy na wszystko patrzy się z innej perspektywy.Siły i spokoju ducha życzę.

Bardzo dziękuję.

Biedny psiak. Zamiast mieć dobre leczenie i ciepłe miejsce jest skazany na schron.

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, rozi napisał:

Rozsądna uwaga. Może dałoby się to załatwić? Ktoś ma kontakt z tym wetem?

Aż zajrzałam na stronkę weta - to gabinet wet, nie lecznica, może nie mieć miejsca do przetrzymywania zwierząt (nie musi). Ale zatrudnione są 4 osoby, godziny otwarcia od rana do wieczora, to rzeczywiscie tylko chęci brak :(...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...