Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

Ależ zamieszanie się zrobiło.. dobrze, że Tola wyjaśniła. A czy znacie te hotele, o których pisała Kajtek? 

Kajtek, a Ty miałaś jakiegoś psiaka tam? Weszłam na ich stronę, masa psów się już tam znajdowała, niektóre bardzo zmaltretowane, wychudzone, dużo znalazło domy, ale nie do końca rozumiem sposób działania. Czy to fundacja (bo co jakiś czas pojawiają się tam goście z darami dla psiaków)? 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, agat21 napisał:

Ależ zamieszanie się zrobiło.. dobrze, że Tola wyjaśniła. A czy znacie te hotele, o których pisała Kajtek? 

Kajtek, a Ty miałaś jakiegoś psiaka tam? Weszłam na ich stronę, masa psów się już tam znajdowała, niektóre bardzo zmaltretowane, wychudzone, dużo znalazło domy, ale nie do końca rozumiem sposób działania. Czy to fundacja (bo co jakiś czas pojawiają się tam goście z darami dla psiaków)? 

Ponieważ starsza ON-ka jedzie do Malagos  to  Ten psiak ma coraz większą szansę trafić do Murki. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Jo37 napisał:

Ponieważ starsza ON-ka jedzie do Malagos  to  Ten psiak ma coraz większą szansę trafić do Murki. 

Tak, czytałam o tym, martwię się tylko, czy dotrzyma do tego czasu albo czy go nie zabiorą do tego innego schroniska :( U Murki to chyba kwestia jeszcze z dwóch tygodni co najmniej?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, jolantina napisał:

Powiem wam szczerze, że nic nie rozumiem ;) Ile tych ONków jest.? Dziadeczek, agresywny i sunia -trzy?

Ale to nie szkodzi - będę dalej czytała, to może mi się rozjaśni :)

Trzy Jolantko. Dwa samce. Jeden - młodszy pojechał do, mam dzieję DT, straszy pogryziony został i tu jego watek. I jest jeszcze starsza sunia. Uszy ma trochę położone, niepokoi mnie to. Albo taki świerzb, albo co i gorszego.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, mar.gajko napisał:

Trzy Jolantko. Dwa samce. Jeden - młodszy pojechał do, mam dzieję DT, straszy pogryziony został i tu jego watek. I jest jeszcze starsza sunia. Uszy ma trochę położone, niepokoi mnie to. Albo taki świerzb, albo co i gorszego.

Sunia też ma swój wątek?

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tola napisał:

Dzwoniła p. Ania - pies ma ok 5 lat, świerzbowca i na  razie jest w gabinecie.

Potem ma jechać do niej do domu.

 

To który z psików ma jechać do p. Ani do domu? Pogubiłam się...

Edited by auraa
dubel
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, auraa napisał:

To który z psików ma jechać do p. Ani do domu? Pogubiłam się...

To może ja odpowiem; ten wątek dotyczy staruszka onka, który nie pojechał do Gorzowa. Do Gorzowa zaś, pojechał drugi onek - trochę młodszy. Przebywa on obecnie w gabinecie weta na przeglądzie, potem zamieszka w DT u p. Ani, która przyjechała po niego do zamojskiego schronu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...