Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

15 minut temu, gabim napisał:

Ile waży Max? Dwa opakowania tych kropli to nie będzie dla niego za mało?

Murka powiedziała, że poprzednio dała dwa opakowania. Ale może będzie konieczność powtórzenia, lub przedłużenia kuracji. Obawiam się, że ten łojotok  będzie stale Maxa i nas prześladować :(((.


Ja przed chwilą zamówiłam na Allegro za kasę od  Cioci Betki , dwa opakowania Sebostop dla Maxa :) . Betko, bardzo Ci dziękuję w imieniu naszego Oneczka :) . Niech mu te kropelki, służą jak najlepiej i skóra go nie swędzi.

Murko, jak Sebostop dotrze do Was, daj znać :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj bardzo fajny pan zadzwonił z ogłoszenia o Maxa. Domu dla Maxa z tego raczej nie będzie, ale fajnie czasem pogadać z kimś normalnym:) Pan adoptował 7 miesięcy temu sukę malinois ze schroniska w Lublinie, nawet mi fotki przesłał:) Szuka teraz psa dla sąsiadki (ona chce coś spokojnego). Opowiedziałam o Maxie, o jego wieku (bo w ogłoszeniach nie było podane) i problemach zdrowotnych. Pan obiecał, że przedstawi sprawę sąsiadce, ale podejrzewa, że nie zdecyduje się na starszego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Dawno do Maxia nie zaglądałam, a tu takie fajne rzeczy się dzieją :) Kąpiel w dziegciu, dobra dokumentacja fotograficzna z kąpieli ;)

Podziwiam Was, które od tak długiego czasu dbacie o tego wspaniałego psa i dajecie mu normalne życie. To przykre, że takie psy nie znajdują łatwo domów, ale krzepiąca jest Wasza przyjaźń dla jednego z nich :)

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie:

Stan konta na 10 maj wynosił -375,80 zł

+375,80 zł Alaskan Malamute

+50 zł Fundacja ZEA

+50 zł Fundacja ZEA

-360 zł hotelowanie 11.05-09.06

-31,70 zł Agapurin x 2 opak.

-102,50 zł Caniviton 

-45 zł odrobaczenie + Fiprex

Stan konta na 9 czerwiec wynosi -439,20 zł.

Link to comment
Share on other sites

Też myślę, że zostań y póki co przy niej. Jak coś będzie nie tak (tfu, tfu) , mamy pole manewru. 

Kupiłam Maxowi na Allegro duży Kerabol i 2opakowania Sebo stop spot on. Zapłaciłam 119,94 zł (razem z przesyłką). Połowę tej kwoty, zafunduję Maksiowi, a o drugą połowę, poproszę Alaskan o zwrot z konta Maxa. 

Mureczko, zapytaj Pana doktora, ile razy i w jakim odstępie, można powtarzać kurację Sebo stop on krople. Bo jak nie ma ograniczeń i widać, że skutkuje, to chyba warto to robić. Ale te doustne (Kerabol) , też warto brać. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...