Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

Dnia 10.04.2019 o 11:19, Alaskan malamutte napisał:

Miałam telefon z zastrzeżonego numeru o Maxa. Oczywiście jacyś dowcipnisie. Po informacji, że rozmowa jest nagrywana i zostanie to zgłoszone na policję, natychmiast się wyłączyli. Na razie cisza...

Nie rozumiem, czemu tak Maxa się przyczepili......i żarty stroją....

Nie tylko Maxa, ja stale odbieram takie telefony gówniarzy odnośnie szczeniaków. Zazwyczaj, jak mówię, żeby poprosił mamę do telefonu, to rozłączają się. Czasem uparcie dzwonią kilka razy, szczególnie w czasie przerw w szkole. Nie ma się co więc przejmować. Choć zastanawiam się, jaką w tym moga mieć atrakcję?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bazarek jeszcze nie rozliczony, ale kupiłam dzisiaj Maksowi trzy worki karmy

Twoje zamówienie

     
 

Artykuł

Suma z VAT

 
 
         
         
  Eukanuba Daily Care Sensitive Skin- 12 kg      
         
 

Nr artykułu 47815.10

     
         
 

1x 129,80 PLN

 

129,80 PLN

 
         
         
         
  Eukanuba Daily Care Sensitive Skin- 2 x 12 kg      
         
 

Nr artykułu 47815.12

     
         
 

1x 254,80 PLN

 

254,80 PLN

 
         
         
     
 

Suma z VAT

384,60 PLN

 
     
 

Wyszło chyba tak "na styk" z kwotą jaka będzie z bazarku, na Caniviton nie wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2019 o 11:01, konfirm31 napisał:

Kupiłam dzisiaj Maxowi krople na sierść i skórę - Kerabol i Efa olie. Jak dotrą, potwiedź proszę, Mureczko 

Wczoraj przyszły kropelki:) 

 

Dnia 12.04.2019 o 18:37, Alaskan malamutte napisał:

Czynsz zapłacony! Proszę o potwierdzenie, jak zamelduje się na koncie Maxa. 

Już doszło, dziękuję:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ponieważ nasza Abusia osiadła na stałe w domu u dobrych ludzi, postanowiłyśmy z Zagrodowy pies polski część pozostałego majątku suniu podzielić pomiędzy potrzebujące psiaki. Maksiu otrzyma od Abisi 300,00 zł.

Po zameldowaniu się tej kwoty na wątku Maksia, bardzo proszę o potwierdzenie tego faktu na wątku suni.

<Wątek Abuni>

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.04.2019 o 17:35, elik napisał:

Ponieważ nasza Abusia osiadła na stałe w domu u dobrych ludzi, postanowiłyśmy z Zagrodowy pies polski część pozostałego majątku suniu podzielić pomiędzy potrzebujące psiaki. Maksiu otrzyma od Abisi 300,00 zł.

Po zameldowaniu się tej kwoty na wątku Maksia, bardzo proszę o potwierdzenie tego faktu na wątku suni.

Pieniążki w kwocie 300zl juz na koncie Maxa. Z całego serca dziękujemy!!!Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

Czuje się dobrze, choć po brzuchu nadal się czochra. Odżył i bawi się z młodszą koleżanką, też ONką. Shila zabiera mu sprzed nosa piłki i skłania do gonitwy. Niestety z pewnych względów nie mogę wstawić tutaj jej zdjęć i z tych samych względów sunia nie ma wątku na dogo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...