Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

7 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Z Bydgoszczy?? To zmieniam miasto na Poznań

Z Bydgoszczy to był ten pan - on był "prosty", ale normalny...

A ta baba nie wiem skąd, nawet nie pytam, rozłączam się... jest chamska, przeklina, raz mówi o sobie per pani, raz per pan... 

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Konfirmie kochany, czy nadal zamawiamy karme Eukanuba? Jak długo Max moze byc na tej karmie? 

Myślę, że to działa wszystko razem - i karma lecznicza i krople lecznicze stosowane na skórę i krople będące suplementem diety . Co do czasu podawania Eukanuba dermatosis, w necie piszą o 2 miesiacach, ale ja nie wet.  - może niech Murka spyta przy okazji lekarza? A po tej Eukanubie dermatosis, warto chyba podawać też taka na problemy skórne, tj Eukanuba Daily Care Sensitive Skin   za 112z ł za 12 kg, czyli trochę taniej, niż lecznicza. Leczniczą kupić, jak będzie  (tfu, tfu) pogorszenie, żeby do niej na jakiś czas wrócić.        https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/eukanuba/special_care/47815

Oczywiście, przechodzić n nie stopniowo, mieszając obie karmy na początku.

Tak myślę, a co Wy o tym sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Anula napisał:

Wyróżniłam dla Maxa OLX na Łódź do 06.03.19. Asiu tak sobie myślę głośno czy może zmieniać co jakiś czas na inne miasta.

Jak zaczęłam pomagać z wyróżnieniem na Łódź to było to 16.11.18 i do tej pory jest.

Widocznie zmieniam częściej to drugie ogloszenie...Jakie miasto proponujesz? 

Wiem, ze ma na Opole i Warszawę. 

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Dobrze by było linki do ogłoszeń umieścić na pierwszej stronie i zaznaczyć,które ogłoszenia są wyróżnione i na jakie miasta są bo trudno po całym wątku biegać i wyszukiwać.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

Dobrze by było linki do ogłoszeń umieścić na pierwszej stronie i zaznaczyć,które ogłoszenia są wyróżnione i na jakie miasta są bo trudno po całym wątku biegać i wyszukiwać.

Wiem Anulko, już raz to próbowałam zrobić...

Ogłoszenia dla Maxa zrobiłam ja i konfirm31. Czy ktoś jeszcze, tego nie wiem....

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co jest z tym Maxem, znów miałam o niego durny telefon, nawet pisać mi się nie chce o tym, obrzydliwy żart zoofilski:(

Ze skórą i sierścią jest dobrze, zdecydowanie nie jest już tak tłusto, nie ma wygryzania. Krople na łojotok wydałam już na cała kurację (4 dawki), ale zostały mi dwie ampułki, więc podam jeszcze za tydzień.

 

Rozliczenie:

Stan konta na 10 styczeń wynosił -212 zł

+212 zł Alaskan Malamute

+50 zł Fundacja ZEA

-360 zł hotelowanie 11.01-09.02

-94,50 zł Caniviton

-111 zł Bravecto

Stan konta na 9 luty wynosi -515,50 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...