Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

Dnia 21.08.2018 o 14:03, Murka napisał:

Ja dopiero dzisiaj otwarłam worek zakupiony przez jola&tine. Myślę, że wystarczy na jakieś 2-3 tygodnie.

 

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

A jak z karmą? Murko, czy możesz sprawdzić, do kiedy wystarczy? Oczywiście, nieustające mizianka i głaski  dla Maxa :) 

Myślę, że na początku września zamówię nowy worek. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, konfirm31 napisał:

Poszło na jedzonko dla Maxa :).

Ciesz się życiem Maksidełko, jak długo możesz. Niewiele masz wielbicielek, a w dodatku, są  niezbyt bogate, za to wierne i kochające. No i masz  cudowne miejsce i opiekę u Murków :). Bądź szczęśliwy i zdrowy. 

Jak się Jolcia zgodzi to zrobimy bazarek na karme.Fanty mam,ale nie umiem robic bazarku;(

Napisalam do Joli pw.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rzadko ostatnio bywam na Dogo, ale chyba porozumiewam się z Wami telepatycznie :) Siadłam właśnie do kompa z myślą o bazarku dla Maxa a tu takie niespodzianki. 

Do Uli już napisałam i zabieram się do bazarku.

Trochę to potrwa, ale razem damy radę :) :)    

Piszę na obcym ;) kompie, klawiatura trochę inna niż na laptopie, ale jakoś będzie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto fundacji wpłynęło 50 zł stałej od Grazka 123 (stała za sierpień) - bardzo dziękujemykwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132

Poproszę fakturę (wspólną z Klarą).

 

Wciąż bardzo proszę o rozsyłanie i udostępnianie zbiorki dla Maxa, to szansa na uzbieranie chociaż części  potrzebnych funduszy,  wpłaty znowu stanęły;  przedłużyłam zbiórkę o kolejny miesiąc.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/max-bez-ucha

Link to comment
Share on other sites

konfirm31 wpłaciła łącznie 300zł na karmę dla Maxa, pięknie dziękujemy!! kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0125

Rozmawiałam z Kasią i ustalilysmy, że  czas zamówić karmę, która wyraźnie służy Maxowi, sierść ma ładną, błyszczącą, nie wygryza się.

Jeśli znajdę promocję, to zmówię od razu dwa worki, niech nasz Max je  na zdrowie!! 

edit:

https://kelpi.pl/brit-care-grain-free-adult-giant-salmon-potato-2x12kg-tani-zestaw.html

taniej nie znalazłam....

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...