Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

Naszemu Maxowi brakuje kasy, a domku  nadal jeszcze nie widać :((. Moja córka też  chce się przyczynić do jego utrzymania w hoteliku i w tym miesiącu wpłaciła 60zł, a w następnych po 30. Trzymamy kciuki za dom dla Owczusia, a póki co, pomagamy jak możemy :). Krabeusz znalazł swój dom, to Max też znajdzie :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pytałam weta o ten kręgosłup i powiedział, że on się nie spotkał z czymś takim, aby pies wygryzał sobie plecy z bólu. Powiedział, że to raczej ma podłoże alergiczne. Owczarki mają podobno tendencje do takich problemów, łojotoków itd. No nic, na razie Max dał sobie spokój. Kupię przy okazji szampon (tamten poszedł cały...) i będę mieć w pogotowiu...

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś w Lublinie i pytałam znajomego dr o to wygryzania pleców i on także twierdzi, że to nie jest kwestia bólu kręgosłupa tylko problemów dermatologicznych.

Ma w ekipie dermatologa w razie czego. Na razie na szczęście Max zostawił skórę w spokoju. Jak się zrobi cieplej to go znów wykąpię.

Link to comment
Share on other sites

Max wykąpany. Jego skóra wygląda źle. Wcześniej gdy się wygryzal to było parę miejsc, a teraz połowa pleców jest czerwona:( sięga to aż do łopatek, dalej pewnie nie dostaje pyskiem.. sierść mam wrażenie, że jest bardzo sucha, zwłaszcza na brzuchu. Zobaczę jak to jutro będzie wyglądać po kąpieli, ale szczerze powiem, że zmartwiło mnie to bardzo:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...