Jump to content
Dogomania

MORIS ma Dom..- jeden z trójki dzikich psów poznaje życie u boku człowieka.


WiosnaA

Recommended Posts

56 minut temu, WiosnaA napisał:

Z całego serca dziękuję Przyjaciołom Moriska za każdy dzień, który byliście przy Nim przez te lata, zwłaszcza w tych najtrudniejszych dla Niego/dla nas chwilach.

Gdzieś pisałam,ale powtórzę,..że zabranie dzikiego Moriska z Tomaszowa było jedną z  najmądrzejszych decyzji w moim  życiu.Nie żałuję ani jednej chwili mu poświęconej.Jest przecudownym i wyjątkowym pieskiem!
Zapraszamy do nas.
Wybaczcie Kochani,ale muszę opuścić dogo.Wyłączam się na dłużej....nie mówię na zawsze,...może kiedyś wrócę.

Proszę nie rób tego. 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Do tej pory nie zabierałam głosu, no ale  z tonu w jakim pisze WiosnaA to bardzo jej się oberwało za to, że napisała to co widziała na własne oczy.  Ja nie rozumiem  tych dyskusji za i przeciw hotelikowi. Anecik w dwóch zdanich mogłaby wszystko wyjaśnić i napisać np. Tak mam kojce, jeśli jest 5 psów to kojce mają szerokość taką a taką jak jest 10 psów to kojce są zmniejszane i mają szerokość tyle i tyle . Wybieg  dla psów ma tyle a tyle m2. Komu te warunki dpowiadają to zapraszam. I może  jakieś zdjęcia zamieścić tych kojców.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, jankamałpa napisał:

Do tej pory nie zabierałam głosu, no ale  z tonu w jakim pisze WiosnaA to bardzo jej się oberwało za to, że napisała to co widziała na własne oczy.  Ja nie rozumiem  tych dyskusji za i przeciw hotelikowi. Anecik w dwóch zdanich mogłaby wszystko wyjaśnić i napisać np. Tak mam kojce, jeśli jest 5 psów to kojce mają szerokość taką a taką jak jest 10 psów to kojce są zmniejszane i mają szerokość tyle i tyle . Wybieg  dla psów ma tyle a tyle m2. Komu te warunki dpowiadają to zapraszam, a komu nie to nie ma przymusu hotelowania i każdy ma wybór

Pamiętaj o pchłach i smrodzie. Nie chodzi mi o oliwę do ognia, przypominam tylko w czym rzecz.

Starałam się zrozumieć jakoś Anecik. Zdjęcia poobcinane, nie widać warunków, ale jednak wiele psów tam przetrwało i poszło do DS. Gdyby pokazała warunki, to pewnie nikt by tam pieska nie dał. A tak, to dał.

Mnie poraża tylko cena.

No nic.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, rozi napisał:

Pamiętaj o pchłach i smrodzie. Nie chodzi mi o oliwę do ognia, przypominam tylko w czym rzecz.

Starałam się zrozumieć jakoś Anecik. Zdjęcia poobcinane, nie widać warunków, ale jednak wiele psów tam przetrwało i poszło do DS. Gdyby pokazała warunki, to pewnie nikt by tam pieska nie dał. A tak, to dał.

Mnie poraża tylko cena.

No nic.

rozi, w biznesie panuje zasada nadrzędna, im więcej zaoszczędzisz na "wydatkach", tym więcej masz dla siebie. Po co inwestować? stawiać porządne kojce, ogrzewać, skoro biznes i tak się kręci a klienci pchają się drzwiami i oknami. Psy mówić nie umieją, to się nie poskarżą, klient daleko, warunków nie sprawdzi. Często psy są środkiem a nie celem. W reklamie mowa jest o klimatyzowanych pomieszczeniach.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oj już nie dolewajcie oliwy do ognia. Anecik bardzo dużo dobrego zrobiła dla wielu psów.

Może się pogubiła w pewnym momencie. Może Marcel ją przerósł. Pewnie , powinna wcześniej powiedzieć o sytuacji i poprosić o zabranie go. Ale kto w życiu nie popełnia błędów ? Chyba nie ma takiej osoby na świecie.

Oceniać trzeba całokształt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, wiolhelm170 napisał:

Ale i tak poprosiła o zabranie go, a jakby chciała tylko zarobić to by go trzymała.

Po co trzymać kłopot przy sobie skoro można zwrócić go i przyjąć za tę samą kasę innego. Popyt na PDT jest więc podaż nie ma problemu w zapełnieniu luki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, uxmal napisał:

Po co trzymać kłopot przy sobie skoro można zwrócić go i przyjąć za tę samą kasę innego. Popyt na PDT jest więc podaż nie ma problemu w zapełnieniu luki.

Można wierzyć w czyjeś zle intencje albo dobre a ja chcę wierzyć w dobre idąc tropem Poker, że oceniam całokształt.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2021 o 00:04, Zagrodowy pies polski napisał:

Może wytłumaczę jak to jest przy hoteliku. U Joli byłam i widziałam Abi czystą i w dobrej kondycji. Decyzję o wybraniu hotelu u Anecik podjęłam na podstawie opinii na Dogo. Do momentu przyjazdu Abi uważałam, że hotelik jest dobry. Kontakt z Anecik był dobry, zdjęcia ze spacerów i domu były bardzo ładne. Niestety dopiero po przyjeździe do DS okazało się, że Abi jest w gorszej kondycji niż wynikało z kontaktów telefonicznych. 

Jednak edytuję swój wpis...

Takich warunków jak opisuje Wiosnaa się nie spodziewałam... jestem zaskoczona tym co czytam. 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, WiosnaA napisał:

Z całego serca dziękuję Przyjaciołom Moriska za każdy dzień, który byliście przy Nim przez te lata, zwłaszcza w tych najtrudniejszych dla Niego/dla nas chwilach.

Gdzieś pisałam,ale powtórzę,..że zabranie dzikiego Moriska z Tomaszowa było jedną z  najmądrzejszych decyzji w moim  życiu.Nie żałuję ani jednej chwili mu poświęconej.Jest przecudownym i wyjątkowym pieskiem!
Zapraszamy do nas.
Wybaczcie Kochani,ale muszę opuścić dogo.Wyłączam się na dłużej....nie mówię na zawsze,...może kiedyś wrócę.

Nie odchodź . Nie zrobiłaś nic złego . Napisałaś to co widziałaś a komu się to nie podoba to jego sprawa. Przecież każdy może tam pojechać i sprawdzić jak jest . 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...