Jump to content
Dogomania

Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).


Onaa

Recommended Posts

Krótko, później napiszę więcej.  Szronik ma dom :) W mojej okolicy w bloku,  synowie 15 i 10 lat, kot który swoje 8 letnie źycie przeźył z psiakiem Państwa, który odszedł po 18 latach w marcu tego roku.  Pani przyjechała i wsiąkła.  Dzwonię do Onaa. 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Krótko, później napiszę więcej.  Szronik ma dom :) W mojej okolicy w bloku,  synowie 15 i 10 lat, kot który swoje 8 letnie źycie przeźył z psiakiem Państwa, który odszedł po 18 latach w marcu tego roku.  Pani przyjechała i wsiąkła.  Dzwonię do Onaa. 

Ale się cieszę:)

Teraz wiadomo, na kogo Szronik tak czekał :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.08.2017 o 16:35, anecik napisał:

Krótko, później napiszę więcej....  Pani przyjechała i wsiąkła.  Dzwonię do Onaa. 

    divers2326.gif Pani wsiąkła... Anecik wsiąkła...i Onaa...też wsiąkła    divers2311.gif

Szronik, gdzie te twoje Pańcie? divers2221.gif    

Link to comment
Share on other sites

Anecik bardzo przeprasza, ale nie ma internetu.

U Szronika wszystko w jak najlepszym porządku, a w skrócie:

-  chodzi krok w krok za Panią i młodszym synem, z którym  już wczoraj szalał i się bawił,

- na spacerkach poznał już kilka piesków z osiedla i dał się wymiziać ich właścicielom,

- kot nieco obrażony i zdziwiony, ale Szronik już zachęcał go do zabawy

- cała rodzina zakochana w Szroniku po uszy,

właśnie na Nich Szronik czekał

Ogólnie cud, miód i orzeszki!!!

Oczywiście Państwo obiecali fotki.

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Jak Anetka do mnie zadzwoniła to nie mogłam uwierzyć!, oczywiście bardzo się ucieszyłam, ale przyznam że boję się cieszyć -  wiecie on tak dużo niszczy..  Ale z tego co mi opowiadała Anetka to Pani bardzo fajna, no i zakochana w Szroniku :D. Czytam wieści z nowego domku Szronika i nadal nie wierzę że on już na swoim, tak czekał, czekał i nic a tu nagle - domek :). Bardzo dziękuję Anetko za zawiezienie Szronika do ds.

I teraz bardzo proszę Wszystkich o trzymanie kciuków za Szronika w nowym domku. Żeby Szronik mógł tam być już zawsze kochany i żeby był grzeczny :).

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...