Jump to content
Dogomania

Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).


Onaa

Recommended Posts

Szronik troszkę chuligani. Psiaki biegają już luzem po ogrodzie więc skoro Szronik nie ma swojej smyczki to postanowił zjeść obrożę Kajtusia. Postanowił również pomóc mi w przekopywaniu ogródka. Niech kopie ale niech się spyta gdzie. Wczoraj na chwilę weszłam do domu a ten wykopał mi 3 dziury a że nie miał co zrobić z ziemią to wywalił ją sobie na ścieżkę. Moja śliczna biała kosteczka brukowa :( Opieprzyłam - nie wiem czy zrozumiał. Na ogród wychodzą sami bo na dużej przestrzeni Chłopaki dostają świrka i dziewczyny się ich boją. Wszystkie bez wyjątku. Tyćka szczeka i rzuca się im do gardła aby ich zjeść, Neska i Zulka uciekają Mimisia się chowa pod krzaczkiem. Więc na ogród wychodzą partiami. Na smyczy różnie. Nieraz idzie normalnie, nieraz zaprze się i koniec. Jak troszkę pociągnę czy "na smaczka" to przejdzie krok, potem fikołek i na ziemię i znowu kroczek, fikołek i na ziemię. Zresztą niestety często kładzie się na ziemię i ani rusz. Na dalsze spacery ze Szronikiem nie chodzę. Czekamy aż u mojej Pani fryzjerki znajdzie się jakaś lużna godzinka i podetniemy Szronika.

Mimo tego jest bardzo kochanym psiakiem tylko potrzebowałby na początek cierpliwego opiekuna.

 

Też myślę że można go powolutku ogłaszać.

 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, pitusia napisał:

A chłopaki mają wspólne ogłoszenie na FB, bo ja też bym chętnie poudostępniała :)

To chyba nie mamy siebie w znajomych bo ja już udostępniłam. Ale spokojnie możesz wejść na olx i tam na dole ogłoszenia jest udostępnij na FB

Link to comment
Share on other sites

Ojjj....to może trzeba Szronika trochę częściej przyzwyczajać do smyczy, bo bez tego ani rusz z adopcją...No chyba,że ktoś go wrzuci do ogrodu albo będzie wypuszczał do ogrodu bez konieczności spacerów....ale piękny ogród z ogrodnikiem Szronikiem może się kiepsko dla niego skończyć....Znalezienie cierpliwego domku dla terierkowatego Szronika może być trudne, bo dzisiaj każdy chce psa grzecznego, posłusznego, chodzącego na smyczy....bezproblemowego.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2017 o 09:18, anecik napisał:

Szronik troszkę chuligani. Psiaki biegają już luzem po ogrodzie więc skoro Szronik nie ma swojej smyczki to postanowił zjeść obrożę Kajtusia. Postanowił również pomóc mi w przekopywaniu ogródka. Niech kopie ale niech się spyta gdzie. Wczoraj na chwilę weszłam do domu a ten wykopał mi 3 dziury a że nie miał co zrobić z ziemią to wywalił ją sobie na ścieżkę. Moja śliczna biała kosteczka brukowa :( Opieprzyłam - nie wiem czy zrozumiał. Na ogród wychodzą sami bo na dużej przestrzeni Chłopaki dostają świrka i dziewczyny się ich boją. Wszystkie bez wyjątku. Tyćka szczeka i rzuca się im do gardła aby ich zjeść, Neska i Zulka uciekają Mimisia się chowa pod krzaczkiem. Więc na ogród wychodzą partiami. Na smyczy różnie. Nieraz idzie normalnie, nieraz zaprze się i koniec. Jak troszkę pociągnę czy "na smaczka" to przejdzie krok, potem fikołek i na ziemię i znowu kroczek, fikołek i na ziemię. Zresztą niestety często kładzie się na ziemię i ani rusz. Na dalsze spacery ze Szronikiem nie chodzę. Czekamy aż u mojej Pani fryzjerki znajdzie się jakaś lużna godzinka i podetniemy Szronika.

Mimo tego jest bardzo kochanym psiakiem tylko potrzebowałby na początek cierpliwego opiekuna.

 

Też myślę że można go powolutku ogłaszać.

 

Z opisu Anetki wnioskuję, że Szronik kipi energią i robi wszystko, zeby ją rozładować. Ja jeszcze mam cichą nadzieję, ze w końcu się trochę wyciszy, bo będzie ciężko z adopcją.

Onaa, chcę wykupić odświeżenia wspólnego ogłoszenia na OLX które zrobiłam. Czy mozesz mi przesłać na ten cel kasę? 2 tyg. odświeżeń i wyróżnienie na miesiac, to koszt 18 zł.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Havanka napisał:

Z kasy Szronika otrzymałam 18 zł. Wykupiłam 7 dni odświeżania ogłoszenia ( do 20 marca) na OLX i miesiąc wyróżnienia (do12 kwietnia):

20170313_210145.jpg

 

Ale nie myślicie żeby Szronika ogłaszać również samego?

 

Dobrze widzę że Misia od Gabi obserwuje 9 osób :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, anecik napisał:

 

Ale nie myślicie żeby Szronika ogłaszać również samego?

 

 

 

7 godzin temu, Onaa napisał:

Z łezką w oku porównałam sobie zdjęcia Szronika

P1260573.JPG

P1130024.jpg

 

Ponawiam pytanie.

Chłopaki są przywiązane do siebie ale być może podwójna adopcja będzie mało realna? Zresztą potrzebują również innych właścicieli. Kajtuś może mieć każdego właściciela a Szronik baaardzo aktywnego. Kajtek na ogrodzie, na spacerach i w domu zachowuje się "normalnie": ) natomiast Szronik kopie doły, wskakuje na stół!!! nawet bez specjalnego rozbiegu, na smyczy idzie jak nie ma bodżców ale jak coś go zainteresuje to chce mi wyrwać rękę.

Dla Szronika jeśli dom z ogrodem - to wysokie ogrodzenie i ktoś nie przywiązujący wagi do rabatek:) jeśli mieszkanie to obawiam się że ktoś będący cały lub prawie cały czas w domu.

Jak będą mieć kochających ludzi (a przecież innych nie szukamy, prawda?) to zapomną o sobie. Więc może ich nie blokować wzajemnie. Wspólny dom dla nich to naprawdę wyzwanie dla kogoś - jeśli się trafi to wspaniale ale jeśli nie?

 

Takie luźne przemyślenia :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...