Jump to content
Dogomania

Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).


Onaa

Recommended Posts

11 godzin temu, Gabi79 napisał:

Zapraszam serdecznie na bazarek cegiełkowy, 20% utargu będzie dla Szronika

Gabi, ślicznie Ci dziękuję :D .

5 godzin temu, wiolhelm170 napisał:

10 zł stałej 

Witamy i bardzo dziękujemy :D .

2 godziny temu, helli napisał:

zrobilam maly prywatny bazarek i mam z niego 54 PLN na Szronika, (drugie 54 PLN idzie na Kornika), zaraz zrobie wplaty

podziekowania dla pani Kasi :)

Zajrzałam dzisiaj na konto i bardzo się zdziwiłam jak zobaczyłam dodatkową wpłatę 54zł od Ciebie na Szronika (przyszło także 20zł :D ) - serdecznie dziękuję Podobny obraz .

Naprawdę cuda się tutaj u Szronika dzieją dzięki Wam .

Link to comment
Share on other sites

Z deklaracji po Zulce, która mam nadzieję, że już swoje szczęście znalazła chciałam dać po 10 zł na Kajtusia i Szronika ale widzę, że Szronik już nazbierał komplet to może lepiej na "nową" Zulkę - zdecydujcie proszę i dajcie znać i nr konta (na Kajtusia już wpłaciłam)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, ania75 napisał:

Z deklaracji po Zulce, która mam nadzieję, że już swoje szczęście znalazła chciałam dać po 10 zł na Kajtusia i Szronika ale widzę, że Szronik już nazbierał komplet to może lepiej na "nową" Zulkę - zdecydujcie proszę i dajcie znać i nr konta (na Kajtusia już wpłaciłam)

Aniu, sama proszę zadecyduj

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, ania75 napisał:

to ja dam na Zulkę bo u niej krucho z deklaracjami - mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że zmieniam zdanie 

Tu "kierowniczką" jest Onaa ( w sensie założycielką wątku) i myślę, że skoro Szronik ma komplet deklaracji, to nie będzie miała Ci za złe zmiany decyzji

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2017 o 21:14, MikAga napisał:

Reniu,

te dwie dychy zapisz ode mnie i Mikusi dla chłopaka-podaj nr konta.

Pozdrawiam cieplutko,pa.

Bardzo Ci dziękuję 0heart.gif. Również pozdrawiamy serdecznie :D .

Dnia 7.02.2017 o 23:35, ania75 napisał:

to ja dam na Zulkę bo u niej krucho z deklaracjami - mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że zmieniam zdanie 

Ania75, zapraszamy do kibicowania Szronikowi i Kajtusiowi :).

Dnia 8.02.2017 o 00:50, iwstar58 napisał:

divers2353.gif  Brawo, brawo, brawoooo. Szronik powoli może się pakować. Tylko jeszcze na bilet nie ma  divers2301.gif

Poszedł przelew za 2 m-ce i niewielki gratisik do tego biletu.

Ślicznie dziękujemy :D , pieniążki  w tym gratisik na podróż :) już na koncie Szronika,

 

Przyszły wczoraj jeszcze wpłaty na Szronika, od Czarnek Kafki :D , renatki_s :D , Havanki :D i jaguski :D . Bardzo WAM dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rozmawiałam z Murką - transport umówiony jest dopiero na przyszłą sobotę.

Kajtuś i Szronik  zostaną zabrani ze schronu prawdopodobnie w piątek, bo sobotni wyjazd jest bardzo rano i nie dałoby się w tak czesnych godzinach zabrać psów i dostarczyć  do hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2017 o 14:09, Tola napisał:

Wczoraj rozmawiałam z Murką - transport umówiony jest dopiero na przyszłą sobotę.

Kajtuś i Szronik  zostaną zabrani ze schronu prawdopodobnie w piątek, bo sobotni wyjazd jest bardzo rano i nie dałoby się w tak czesnych godzinach zabrać psów i dostarczyć  do hoteliku.

Ale super  33288486_1318753hrho_n2_orig.gif Bardzo dziękuję :). Żeby już było za tydzień.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...