Jump to content
Dogomania

Cieczka i złe samopoczucie


ola199872

Recommended Posts

Moja suczka ma już 10 lat, przez kilka lat dostawała zastrzyki hormonalne, jednak pani weterynarz powiedziała, że już nie można jej ich dawać, gdyż moze to doprowadzic do ropomacicza. Już od ok roku ich nie dostaje i miesiac temu pojawila sie cieczka. Wszystko bylo dobrze do dzisiaj, dzisiaj sunia nie rusza sie w ogole ze swojego legowsika, ewidentnie cos ja boli, bo trzesie sie co kilka sekund, nie ma apetytu, a normalnie to zjadłaby wszystko co by jej sie tylko dalo, nie miala nawet sily zeby wyjsc i sie zalatwic, czy to normalne? Domyslam sie, ze kazda suczka inaczej znosi cieczki, ale dziwie sie, ze takie objawy pojawily sie dopiero po miesiacu, suczka nadal krwawi, co w sumie tez mnie dziwi bo cieczka zazwyczaj trwa ok 3 tygodni.

Link to comment
Share on other sites

Pędz do weta na sygnale,najpewniej suka ma ropomacicze,czas odgrywa tu ogromna role.Wiesz,ze cieczka trwa znacznie krocej,poza tym suki nie krwawią przez cały czas jej trwania,a Ty czekasz...Na co??Chcesz stracic psa?

Link to comment
Share on other sites

zabieg miała około 13:00, ale jakos z pol godziny po powrocie do domu juz drgawki ustaly i spala do samego rana, dzisiaj bylysmy u weta sprawdzic czy rana ladnie sie goi i podac antybiotyki. Wszystko juz w porzadku, sunia dzisiaj juz normalnie sie zachowuje, chociaz staram sie na nia uwazac, zeby za bardzo nie szala. Zadnych powiklan nie ma po ropomaciczu, morfologia krwi nic nie wykazala, takze mam nadzieje, ze jeszcze spedzimy troche lat raem :) dziekuje bardzo wszystkim za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...