Jump to content
Dogomania

Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..


doris66

Recommended Posts

Bardzo, bardzo dziękuję za pomoc. Miejsce w garażu dla suń ( po sterylce ) zostało dziś potwierdzone. Wiem, ze to średnie  warunki, ale lepsze niż ulica. Ale  z miska ciepłego jedzenia, na kocach i kołdrach dadzą radę. W tym czasie dalej będziemy walczyć aby po wygojeniu już nigdy nie wróciły na ulice. Ruda ma miejsce w hotelu, za 320zł plus karma, dla białej szukam dalej. A szukajac obdzwaniam hotele gdzie będzie najbliżej dojechać z Podlasia ( chodzi o koszty ) i gdzie będą warunki domowe, bo nie chce aby taka małą sunia siedziała w kojcu.  Sprawy się ostro pokomplikowały, bo mój mąż ma problemy zdrowotne i od dziś jest w szpitalu, ale pomimo tego jutrzejsza łapanka jest aktualna. Już tak daleko zaszłyśmy, ze nie można teraz tego przełożyć. Biała za chwilę urodzi, wiec goni nas czas.

Link to comment
Share on other sites

Trzymajcie kciuki za jutro, bo ja umieram ze strachu, nerwó itp. Biaął dziś jeszcze z brzuchem , mój kolega ja dzis widział na ulicy. Mam klatke , usypiacze, i dwie ręce do pracy i wspaniałe koleżanki, które beda razem ze mną . damy rade

Link to comment
Share on other sites

Doris66, damy radę! Ważne, że dobre dusze nas wspomagają i umożliwiają pomoc tym sunieczkom. Myślałam o nich tamtej nocy...gdzie one się schowały od tego 17 stopniowego mrozu....Dzisiaj też mroźno ale już nie tak a ruda krótkowłosa a biała w wysokiej ciąży i tak ich szkoda...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, buniaaga napisał:

 rano przejechałam się obok miejsca gdzie przebywają ,suń nie było pewnie dlatego że -14 pokazywał termometr

doris66 Trzymam kciuki za jutro i gdybym była potrzebna jestem pod tel

 

Były napewno w pobliżu. Były widziane dzis trzy razy w tym samym miejscu. Kolega, który dopiero dzis po południu został poinformowany o łapance nakarmił je, troche niepotrzebnie bo ja liczyałm, ze głód je do mnie przywiedzie i złapie je rękoma. A on je nakarmi do syta. Cóz nie wiedział, chciał dobrze. Trzeba sie po prostu zatrzymac i zawołać. 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, zachary napisał:

Ewa Marta to jest ten link: https://www.facebook.com/events/1863723800513139/?ref=1&action_history=[{"surface"%3A"permalink"%2C"mechanism"%3A"surface"%2C"extra_data"%3A[]}]

Bardzo dziękujemy za tak wielką chęć pomocy!

Marysia O. wieści podamy jak najszybciej to będzie możliwe. Trzymajcie kciuki za powodzenie akcji! 

To niewiele, ale choć tak mogę pomóc:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...