Jump to content
Dogomania

Pigwa - fajna, kudłata panienka z Radys doczekała się własnego DOMU, zamieszkała w Warszawie :)


Marysia R.

Recommended Posts

Dnia 24.01.2017 o 14:31, Marysia O. napisał:

I jeszcze kilka :)

i9_WPDvcLbl064qZk8Kho7Ihc27uJ2Msxbj03oMT1l-sj1QkIW48uEdEnoviWAx9YTokvdmq1R_bhXqxFA3HpQpo7Gfa3elH7yt905-Isidsu37Jksq0ArgguVeXI6FzGr9U8e7K-zv9lSX2w9DfutKJ1QgvNzIT8-g_tJcMRo7VZuujjO75p620Lo8_G4KzxjEIr36ZSarVmRRZTVOZCbp00tPhO0MhRlcIOIzInnUKQYfhMopWJuBWqaWDR28h4ZX6YCLxqSuHN0IHkgl6szHA-pKRF65jHjb9cYWAB7xrkToY3NhNL0b-Atqdgl337BO84k6E8SZzM43CRojB-1FhQrLVMHMb2y1miEPQr3MgEbBCj-NRpb3nX5nUNvKh1CSRwqO2gD7JT0WoKn8o9lzuNBmioWb4FNf_ZsKBkFfO4-71Odb5eNjCAI66uskkC7rSHo3rydyg7tQJB_jF3zz0GDPvx95BxNQllsEaaOY-9YNlG29DpAGNGMB8mpSw3Gb54-sDnntRfSlt9DyJx00J6akuRewptDmWB_82mNEu4mM6hvOnNlNj1ARbzUwLY3KqGf7lYhTEQCKzOE6AwlFnhfVMTb9gyIzglUf91qn2Yg8LM_OD=w909-h604-no

 

O matko, jak skrzyżowanie Kluchy z Owcą...!!!
Te dropiate łapki, ten nochal i tylko mnie drapsiaj! <3 <3

Co do Pyzy i Pigwy, to do naszego parku przychodzi sunia bardzo podobna do Pigwy, a na imię ma Pyza. :)))
Jest strasznie śmiechowska - przybiega się przywitać, ledwie powącha, ledwie się da cmyrnąć sekundę pod bródką, a już leci do pani i wciska się pomiędzy jej nogi, a jak się wtedy podchodzi, to fafle podnosi. Jak się odejdzie i zawoła, to 'zabawa' się powtarza. Aha, a jak się przy niej kuca, próbując pogłaskać, to robi unik, przesuwa się za plecy i usiłuje wtykać nochala do psacerowej torebki, bo raz czy dwa dostała z niej smaka ze 2-3 lata temu. :)))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.02.2017 o 09:11, malagos napisał:

I co, nie ma zainteresowania, telefonów, kolejki ?.........

Malagosie kolejki nie ma bo Pigwa nie jest jeszcze ogłaszana :) Trzeba było niestety odczekać na sterylkę z powodu cieczki, dlatego nie wstawiałam nigdzie jej ogłoszeń skoro i tak nie mogła iść jeszcze do domu. Teraz od końca cieczki minęły prawie dwa miesiące, ja wróciłam już z wyjazdu więc będę umawiać Pingwina na zabieg. Pomyślę też nad tekstem i zaczniemy panienkę ogłaszać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Napisałam tekst do ogłoszeń, myślicie, że będzie ok?

Pigwa - energiczna, kudłata suczka kochająca wszystkich dorosłych i dzieci
Pigwa to ok. 3-letnia, bardzo urodziwa suczka przypominająca z wyglądu miniaturowego owczarka australijskiego w umaszczeniu trikolor. Jest suczką średniej wielkości - 13kg, ok. 45cm w kłębie.  Nie znamy jej historii, przebywała przez jakiś czas w schronisku, aktualnie czeka na nową rodzinę w domu tymczasowym.
Jest psem bardzo przyjaznym, łagodnym i spragnionym kontaktu z człowiekiem. Dobrze czuje się w towarzystwie dzieci. Jest energiczna, bardzo skoczna, zawsze chętna do wspólnych spacerów i zabawy. Za to po spacerze z radością wróci do domu i zalegnie na kanapie albo miękkim posłaniu nadstawiając się do głaskania. Jest bezproblemowa, nauczona życia w domu - zachowuje czystość, grzecznie zostaje sama pod nieobecność opiekuna, umie chodzić na smyczy. Dogaduje się z większością psów ale jest typem, który lubi rządzić wśród pobratymców. Nie nadaje się do domu gdzie przebywają koty lub inne małe zwierzątka typu króliki.

Pigwa jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana. Przebywa w okolicach Warszawy.
Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt w sprawie adopcji:

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Marysia O. napisał:

Napisałam tekst do ogłoszeń, myślicie, że będzie ok?

Pigwa - energiczna, kudłata suczka kochająca wszystkich dorosłych i dzieci
Pigwa to ok. 3-letnia, bardzo urodziwa suczka przypominająca z wyglądu miniaturowego owczarka australijskiego w umaszczeniu trikolor. Jest suczką średniej wielkości - 13kg, ok. 45cm w kłębie.  Nie znamy jej historii, przebywała przez jakiś czas w schronisku, aktualnie czeka na nową rodzinę w domu tymczasowym.
Jest psem bardzo przyjaznym, łagodnym i spragnionym kontaktu z człowiekiem. Dobrze czuje się w towarzystwie dzieci. Jest energiczna, bardzo skoczna, zawsze chętna do wspólnych spacerów i zabawy. Za to po spacerze z radością wróci do domu i zalegnie na kanapie albo miękkim posłaniu nadstawiając się do głaskania. Jest bezproblemowa, nauczona życia w domu - zachowuje czystość, grzecznie zostaje sama pod nieobecność opiekuna, umie chodzić na smyczy. Dogaduje się z większością psów ale jest typem, który lubi rządzić wśród pobratymców. Nie nadaje się do domu gdzie przebywają koty lub inne małe zwierzątka typu króliki.

Pigwa jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana. Przebywa w okolicach Warszawy.
Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt w sprawie adopcji:

jak dla mnie SUPER <3

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, kiyoshi napisał:

jak dla mnie SUPER <3

8 godzin temu, Mattilu napisał:

Dla mnie tez, zaraz mam ochote dzwonic i brac ;)

Fajnie, dzięki :)

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Marysiu, czy potrzebujesz pomocy przy ogłaszaniu??

Kiyoshi bardzo by się przydała, gdybyś dała radę pomóc to byłabym bardzo wdzięczna :) Chętnie Ci podeślę wszystkie dane i zdjęcia na priv albo na maila żebyś miała wszystko w jednym miejscu i nie musiała szukać :)

A, olx już zrobiłam: https://www.olx.pl/oferta/pigwa-energiczna-suczka-kochajaca-wszystkich-doroslych-i-dzieci-CID103-IDkGLh6.html

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Marysia O. napisał:

Fajnie, dzięki :)

Kiyoshi bardzo by się przydała, gdybyś dała radę pomóc to byłabym bardzo wdzięczna :) Chętnie Ci podeślę wszystkie dane i zdjęcia na priv albo na maila żebyś miała wszystko w jednym miejscu i nie musiała szukać :)

A, olx już zrobiłam: https://www.olx.pl/oferta/pigwa-energiczna-suczka-kochajaca-wszystkich-doroslych-i-dzieci-CID103-IDkGLh6.html

Dzisiaj porobie ogłoszenia:) zdjęcia pobiore sama, a dane ściągne z olx'a;)

Link to comment
Share on other sites

Jest już pierwsza rodzina zainteresowana Pigwą, przez telefon brzmiąca całkiem sensownie - dom wielopokoleniowy z ogrodem, druga suczka do towarzystwa, spore doświadczenie z psami. Prawdopodobnie w przyszły weekend (w tygodniu nie uda nam się umówić "za dnia" a przy świetle dziennym łatwiej będzie zapoznać suczki na zewnątrz) odbędzie się zapoznanie z Państwem i suczką. Zobaczymy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Marysia O. napisał:

Jest już pierwsza rodzina zainteresowana Pigwą, przez telefon brzmiąca całkiem sensownie - dom wielopokoleniowy z ogrodem, druga suczka do towarzystwa, spore doświadczenie z psami. Prawdopodobnie w przyszły weekend (w tygodniu nie uda nam się umówić "za dnia" a przy świetle dziennym łatwiej będzie zapoznać suczki na zewnątrz) odbędzie się zapoznanie z Państwem i suczką. Zobaczymy :)

TRZYMAM KCIUKI Z CAŁYCH SIŁ!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...