Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Ja też,ale z tego,co mówiła Pani Alaski,jest bardzo źle. Nie wstaje już wcale, załatwia się pod siebie, oczy zamglone,nieobecna,nie reaguje na bodźce.

Takie objawy miała moja Tosieńka... potem musieliśmy dać Jej odejść 😭To była już agonia.

Mam nadzieję, że u Alaski to tylko kryzys....

Link to comment
Share on other sites

  • Alaskan malamutte changed the title to ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!

Do dzisiaj czuje jej mokry nosek😭Nasze wspólne spacery,gdy jej pani była w szpitalu. Gnalam do niej już o 5 rano,żeby z nią być. Była cudowna,taka ufna,bez cienia agresji. Kwintesencja psiej czułości i miłości.

Żegnaj kochanie ❤️❤️❤️

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.08.2022 o 21:51, agat21 napisał:

Niestety, na każdego przychodzi jego koniec. Nawet na najbardziej kochanego.. 😞 Cieszę się, że Alaska miała tak szczęśliwe ostatnie lata życia. To najważniejsze.

To prawda Agatko, Alaska przeżyła ze swoją rodziną cudowne 5 lat.

Dziękuję Asi (AM)  i wszystkim, dzięki którym było to możliwe.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...