Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

26 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Witaj bou  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony serduszkaZmienię, jak Alaska pojedzie do własnego domku!!! Zapraszam, zostań z nami, będziesz naocznym świadkiem metamorfozy suni...

Jestem tu od początku...Cudna psina i ta zmiana wyrazu twarzy...(pysia).Ech...

Link to comment
Share on other sites

Tylko durnie mogą marnować czas i pieniądze na jakieś naukowe wywody, czy zwierzęta czują, czy są inteligentne itp. - zawsze diabli mnie biorą, jak słyszę o kolejnych rewelacjach, że jakieś zwierzę okazało "ludzkie" emocje. Dla normalnych to oczywiste, że zwierzęta są często wrażliwsze od ludzi. Alaska tak pięknie pokazuje, jak inaczej się czuje w nowej sytuacji, wreszcie dobrej sytuacji :) 

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Jest cudna i ma cudny charakter.Musi trafić do bardzo dobrego ciepłego domu.Należy się jej to.Tak ogromnie się cieszę,że otrzymała pomoc po tylu latach odsiadki za niewinność,bez możliwości powąchania trawy,bez spacerów.U Murki pierwszy raz pochodziła sobie wolna,po ogrodzie i zapewne jest bardzo szczęśliwa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Kalai napisał:

Śliczna dziewczyna, zmiana niesamowita:)

A będzie jeszcze piękniejsza, jak futerko odrośnie, a szczególnie ta piękna kita!! Z tego co sie dowiedziałam od Murki, to sunia raczej zdrowa, tylko świerzb w uszkach, ale to już jest leczone. Odchuchamy, wypucujemy i fruuuu do swojego domku!!!

Link to comment
Share on other sites

Niesamowita metamorfoza  i to po jednym dniu poza schronem!

Sunia radosna, cudownie uśmiechnięta - wreszcie szczęśliwa -  ona już wie, ze będzie tylko lepiej!

Oczywiście trudno zapomnieć, ile życia zmarnowała w schronie i tego czasu jej nie wrócimy, ale teraz podarujemy jej wszystko, co najlepsze.

Lady Alaska zaczęła właśnie  lepszą część swojego życia http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,sobx6eh2_Lf_orig.gif

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, dorcia2 napisał:

zaglądam do sunieczki , jak dobrze że udało się ją wyciągnąć ze schroniska i rozpoczyna nowe życie 

jednorazowo coś wpłacę bo stałymi jestem obładowana -poproszę o nr konta 

Witaj na wątku ślicznej Alaski!! Bardzo dziękuję za wsparcie i już podsyłam numer konta na PW  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony z kwiatkami i serduszkiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...