Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

26 minut temu, Tola napisał:

Z książeczki wynika, ze sunia była w schronie 6 lat, czyli prawie połowę swojego życia

Tolu, jeżeli sunia ma ok 7 lat, a w schronisku była 6, to oznacza, że tkwiła tam od szczeniaka!!! Po takiej traumie sunia potrafi chodzić na smyczy (pewnie była tego uczona, nie zapomniała) jest przylepna i cudowna....Co za okrutne życie zafundował jej człowiek... http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/b671bd1000b9_sM_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Tolu, jeżeli sunia ma ok 7 lat, a w schronisku była 6, to oznacza, że tkwiła tam od szczeniaka!!! Po takiej traumie sunia potrafi chodzić na smyczy (pewnie była tego uczona, nie zapomniała) jest przylepna i cudowna....Co za okrutne życie zafundował jej człowiek... http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/b671bd1000b9_sM_orig.gif

W 2011 miała pierwsze szczepienie p/w wściekliznie...

Link to comment
Share on other sites

Suńka świetna, bardzo kontaktowa, grzeczna, spokojna. Uwielbia człowieka, jest bardzo przyjazna wobec innych psiaków. Nie może się nacieszyć ogrodem: chodzi, węszy, zwiedza.. ale jak tylko cmoknę czy przykucnę, to już pędzie do mnie:) 

Trochę jej jeszcze powycinałam i wyczesałam dredów i kołtunów z łap, za uszami i z grzbietu (wet z asystentem skupili się na zadku i ogonie i tam zrobili ogrom dobrej roboty). Suńka cierpliwa, na wszystko pozwala. To ważne, bo sierść ma bardzo gęstą.

13b0cf7842e8c253gen.jpg

9061fb80ccec8c36gen.jpg

00d33986f761a6b9gen.jpg

b7b79c8dc40e6de6gen.jpg

b3a8d93f8951aeacgen.jpg

 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...