Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

13 minut temu, Murka napisał:

Odwiedziłam sunię w lecznicy, schnie po kąpieli:) Cały filc udało się wyciąć.

Waży 33 kg, tradycyjnie w uszach świerzb... poza tym suńka bardzo grzeczna, spokojna. Odbierzemy ją dziś późnym wieczorem jeśli wyschnie lub dopiero w niedzielę.

Sunia baardzo wpadła w oko asystentowi weta:) Ma pertraktować z rodziną...

Aha, wet ocenił sunię na ok. 5 lat.

No proszę, świetnie - co to jest 5 lat :)

Trzymam w takim razie kciuki za owocne obrady rodzinne!!!

 

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Murka napisał:

Odwiedziłam sunię w lecznicy, schnie po kąpieli:) Cały filc udało się wyciąć.

Waży 33 kg, tradycyjnie w uszach świerzb... poza tym suńka bardzo grzeczna, spokojna. Odbierzemy ją dziś późnym wieczorem jeśli wyschnie lub dopiero w niedzielę.

Sunia baardzo wpadła w oko asystentowi weta:) Ma pertraktować z rodziną...

Aha, wet ocenił sunię na ok. 5 lat.

Czyli na razie Miła największa ;)

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Tola napisał:

Czyli na razie Miła największa ;)

Miła waży 30 kg, więc Alaska jest większa:)

Myślę, że sunia tak czy siak znajdzie domek, bo jest baaardzo sympatyczna i ma cudowną mordkę:) Wet mówił, że bardzo bała się wody (w schronisku myją boksy chyba z węża i pewnie sunia ma niemiłe skojarzenia...)

Gdyby Mateusz ją mógł przygarnąć, to miałaby fachową opiekę i ogrom serca. On już ma małe zoo i część zwierzaków z odzysku. Pamiętam jak mi opowiadał jak kiedyś na spacerze znalazł w lesie reklamówkę zawieszoną na drzewie - myślał, że to śmieci, chciał wziąć i po drodze wyrzucić do kosza; bierze a reklamówka się rusza - kot tam był:( wziął, wyleczył i znalazł mu dom:)  Ma ogromne doświadczenie, interesuje się bechawiorystyką, zajmował się szkoleniem, jest aktywny i lubi psie sporty. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Murka napisał:

Miła waży 30 kg, więc Alaska jest większa:)

Myślę, że sunia tak czy siak znajdzie domek, bo jest baaardzo sympatyczna i ma cudowną mordkę:) Wet mówił, że bardzo bała się wody (w schronisku myją boksy chyba z węża i pewnie sunia ma niemiłe skojarzenia...)

Gdyby Mateusz ją mógł przygarnąć, to miałaby fachową opiekę i ogrom serca. On już ma małe zoo i część zwierzaków z odzysku. Pamiętam jak mi opowiadał jak kiedyś na spacerze znalazł w lesie reklamówkę zawieszoną na drzewie - myślał, że to śmieci, chciał wziąć i po drodze wyrzucić do kosza; bierze a reklamówka się rusza - kot tam był:( wziął, wyleczył i znalazł mu dom:)  Ma ogromne doświadczenie, interesuje się bechawiorystyką, zajmował się szkoleniem, jest aktywny i lubi psie sporty. 

A ja sobie zakodowałam, ze Miła 35 kg :)

Byłoby świetnie, gdyby sunia tam została, ale poczekajmy....

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Murka napisał:

Gdyby Mateusz ją mógł przygarnąć, to miałaby fachową opiekę i ogrom serca. On już ma małe zoo i część zwierzaków z odzysku. Pamiętam jak mi opowiadał jak kiedyś na spacerze znalazł w lesie reklamówkę zawieszoną na drzewie - myślał, że to śmieci, chciał wziąć i po drodze wyrzucić do kosza; bierze a reklamówka się rusza - kot tam był:( wziął, wyleczył i znalazł mu dom:)  Ma ogromne doświadczenie, interesuje się bechawiorystyką, zajmował się szkoleniem, jest aktywny i lubi psie sporty. 

Murko, brzmi dobrze, ale ja i tak osobiście pojechałabym poznać pana Mateusza  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Link to comment
Share on other sites

Odebraliśmy sunię ok. 22.00, jest w boksie wewnętrznym na razie, żeby wyschła porządnie. Taki z niej puchaty niedźwiadek:) Tylko zanim odrośnie jej piękna kita to trochę minie, bo ma przyciętą podobnie jak u Halinki/Bajki. Po kąpieli powyłaziło jeszcze trochę drobnych kołtuników - jutro to pousuwam i trochę wyrównam ogonek. Porobię też oczywiście fotki.

Suńka ładnie chodzi na smyczy, jest bardzo spokojna, taka trochę dostojna z niej dama:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...