Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

Alaska szczęśliwa, kochana, zaopiekowana w cudownym domku!! I niech już tak zostanie na zawsze! 89b8ba063867_vu_orig.gif

Teraz ratujemy kolejne psie życia. Dlatego kwotę pozostałą po adopcji Alaski  w wysokości 2 892,42 zł przeznaczamy: 

2 000,00 zł na dwie starsze suczki, z których jedna, Hana cale swoje życie spędziła w schronisku, a Suzi ostatnie 4 lata. Hana ma problemy z uchem, a Suzi musi nauczyć się chodzić na smyczy...Obecnie suczki przebywają w PDT u anecik.

Wątek suczek:

 

 892,42 zł na Teo, który całe swoje 3 letnie życie wisiał na łańcuchu okładany kijem...Obecnie przebywa w hoteliku u Murki a niebawem wyrusza do Jamora, aby nabrać ogłady. Wątek Teo:

 

Proszę Elik, skarbnika Alaski o przelanie pieniążków na konto psiaczków.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Alaska szczęśliwa, kochana, zaopiekowana w cudownym domku!! I niech już tak zostanie na zawsze! 89b8ba063867_vu_orig.gif

Teraz ratujemy kolejne psie życia. Dlatego kwotę pozostałą po adopcji Alaski  w wysokości 2 892,42 zł przeznaczamy: 

2 000,00 zł na dwie starsze suczki, z których jedna, Hana cale swoje życie spędziła w schronisku, a Suzi ostatnie 4 lata. Hana ma problemy z uchem, a Suzi musi nauczyć się chodzić na smyczy...Obecnie suczki przebywają w PDT u anecik.

Wątek suczek:

 

 892,42 zł na Teo, który całe swoje 3 letnie życie wisiał na łańcuchu okładany kijem...Obecnie przebywa w hoteliku u Murki a niebawem wyrusza do Jamora, aby nabrać ogłady. Wątek Teo:

 

Proszę Elik, skarbnika Alaski o przelanie pieniążków na konto psiaczków.

Cieszę się ze szczęścia Alaski i że mogłam być pomocna w jej drodze do własnego domu. 

Dziękuję, że zgodnie z moją wcześniejszą prośbą rozdysponowałaś środki finansowe pozostałe po Alasce :)  Niech  posłużą innym bezdomnym psiaczkom.

Wczoraj dostałam nr konta i dzisiaj przelałam na niego kasę, tak jak rozdzieliłaś.

200,00 dla Hany i Suzi.

Hana2.png.be45f587bc16a9d3a0aa32c32416ce91.png

892,42 zł dla Teo.

Hana.png.bb370e62167b1cc67e67a47cf3ecb14f.png

Po tych operacjach na koncie Alaski nie pozostały żadne środki finansowe.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...