Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Dzisiaj nasza kochana kado odwiedziła Alaskę. Martusia jak wejdzie na wątek, to napisze więcej. Ja tylko powiem, że Alaska miała zrobiony cały pakiet badań "geriatrycznych". Jak na sunię w "tym" wieku, wszystko ok. Wet obejrzał ząbki i być może trzeba będzie wykonać zabieg czyszczenia. 

Nasza piękna Alaska

image000000001.jpg

image000002.jpg

image000000001002003.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak ,jak napisała Alaskan Malamut,odwiedziłam dzisiaj nasza ukochana Alaskę,tak bliską nam wszystkim. Alaska ma jak paczek w maśle.Cudna,zadbana, troszkę zaokrąglona,taka starsza dama na włościach. Ma cudowną Panią i jest zapatrzona w nią jak w obrazek,zresztą z wzajemnością.

Tak sobie myślę,co to znaczy jak pies po przejściach trafi na dobrego człowieka.

Najgorszą rzeczą w życiu, jaką można zrobić,to porzucić psa. Każdy,kto zostawia psa,bo coś...,bo ktoś...powinien się obrócić za siebie i spojrzeć mu w oczy. Gwarantuję, że ten obraz pozostanie z nim do końca życia  i nie pozwoli mu przespać spokojnie jednej nocy.

Dlatego tak się cieszę, że Nasza Alaska trafiła na tak dobrych ludzi,którzy o nią dbają i kochają..i tylko to się liczy.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kado napisał:

Tak ,jak napisała Alaskan Malamut,odwiedziłam dzisiaj nasza ukochana Alaskę,tak bliską nam wszystkim. Alaska ma jak paczek w maśle.Cudna,zadbana, troszkę zaokrąglona,taka starsza dama na włościach. Ma cudowną Panią i jest zapatrzona w nią jak w obrazek,zresztą z wzajemnością.

Tak sobie myślę,co to znaczy jak pies po przejściach trafi na dobrego człowieka.

Najgorszą rzeczą w życiu, jaką można zrobić,to porzucić psa. Każdy,kto zostawia psa,bo coś...,bo ktoś...powinien się obrócić za siebie i spojrzeć mu w oczy. Gwarantuję, że ten obraz pozostanie z nim do końca życia  i nie pozwoli mu przespać spokojnie jednej nocy.

Dlatego tak się cieszę, że Nasza Alaska trafiła na tak dobrych ludzi,którzy o nią dbają i kochają..i tylko to się liczy.

 

Martuniu, nic dodać nic ująć! 

Dobrze, że jesteś i z całego serca dziękuję za wizytę u Alaski kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Rozmawiałam wczoraj z pańcią Alaski..Wieści nie są dobre...Lata spędzone w betonowym boksie dają znać o sobie....Wiek też robi swoje...

Alaska miała kryzys z chodzeniem. Ma zdiagnozowany ucisk w kręgosłupie lędźwiowym i to powoduje u niej zaburzenia czucia głębokiego. Jest po serii zastrzyków, bierze preparaty wzmacniające stawy. Musi też brać leki na serduszko. Weterynarz powiedział, że to najgrzeczniejsza pacjentka, jaką miał w swojej zawodowej karierze :-)) W tej chwili Alaska chodzi, czuje się dobrze. 

Jest czyściutka, zaopiekowana, śpi  w mięciutkim posłanku milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0113 

IMG-20210127-WA0000.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...