Jump to content
Dogomania

ALASKA ZA TM 29.08.2022R [*] 1.06. ALASKA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!! BĄDŹ JUŻ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!Nie chcę już cierpieć...chcę zasnąć....Alaska z depresją poddaje się...Błagam o pomoc dla niej!!!


Recommended Posts

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Melduję się na wątku. Cieszę się, że Alaska niedługo opuści schronisko. Też za każdym razem, ilekroć widziałam jej zdjęcia na zamojskim, serce mi krwawiło..

Witaj Tyś na wątku Alaski  2058111q50w5uzqcp_5J_orig.gif  Mam nadzieję, że już niedługo skończy się to cierpienie suczki i u Murki rozkwitnie, tak jak Lisia vel Astra..

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, agat21 napisał:

Zgłaszam się i ja. Na razie wpłacę 30 zł jednorazowo, a potem mam nadzieję, że uda się coś bardziej systematycznie, liczę jeszcze na kolejne psiaczki, że pojadą do domów stałych :)

Witaj agat21 na wątku suni. Bardzo dziękuję za deklarację!!  Podobny obraz Mam nadzieję, że uda się zebrać fundusze, aby opłacić pobyt Alaski u Murki...

Link to comment
Share on other sites

Jutro powinnam wiedzieć czy sunię zabierzemy w czwartek czy w piątek. Jest to uzależnione od tego, że są łapane trzy malutkie suńki żyjące na ulicy, które mają do nas trafić i muszą wcześniej pojechać do weta. Alaska też standardowo musi zaliczyć weta i nie może to wszystko odbyć się jednego dnia, bo nie wiem czy wet pomieści takie towarzystwo.

Mam nadzieję, że suńki jutro uda się wszystkie złapać i będziemy wiedzieli jak rozplanować resztę tygodnia.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Murka napisał:

Jutro powinnam wiedzieć czy sunię zabierzemy w czwartek czy w piątek. Jest to uzależnione od tego, że są łapane trzy malutkie suńki żyjące na ulicy, które mają do nas trafić i muszą wcześniej pojechać do weta. Alaska też standardowo musi zaliczyć weta i nie może to wszystko odbyć się jednego dnia, bo nie wiem czy wet pomieści takie towarzystwo.

Mam nadzieję, że suńki jutro uda się wszystkie złapać i będziemy wiedzieli jak rozplanować resztę tygodnia.

Bardzo dziękuję za informację. Tak bardzo mi zależy, aby Alaska jak najszybciej opuściła schronisko...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...