Jump to content
Dogomania

Pies nie wchłania jedzenia


SirTrenton

Recommended Posts

Witam. Mój pies wogole nie przybiera na wadze. Je dość sporo ale wszystko to co zje to oddaje. Kupy są bardzooo duże. Dodatkowo sa to biegunki,raz biegunki raz na jakiś czas normalne. Tak czy siak sa bardzo duże.

Pies ma prawie 10miesiecy i wazy 30kg (już od jakiś 4 miesięcy tyle wazy) a powinien ważyć już około 36-38kg.

Rano dostaje około 500g karmy Purizon ryba i kurczak a wieczorem daje mu mięso wołowo drobiowe z ryżem marchewka pietruszka i selerem (niekiedy zamiast ryzu daje makaron i trochę słoniny). Dostaje tego około 1kg.

Buly badania krwi i wszystko ok. Zaniosłam kupę z 3 dni do badań i wyniki maja byc w poniedziałek.

Ale do tego czasu chciałabym sie tez dowiedzieć jaka karmę można by mu dawać (wiadomo ze już po wynikach) taka żeby była przyswajalna? Żeby mu zostawało tego jedzenia w organizmie a nie żeby wszystko z siebie wyrzucał. Chodzi mi tu o karmę sucha komercyjna jak i o jedzenie samemu przygotowane.

Z góry dziekuje za odpowiedzi. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...