Jump to content
Dogomania

Przyjmiemy metalowe klatki/kojce dla schroniskowych psiaków i kociaków !


kinga_kinga7

Recommended Posts

Pod opieką mamy 300 psów oraz 20 kotów, zwierzaków każdego dnia zamiast ubywać, przybywa :( Brakuje nam miejsc/pomieszczeń ! Często są powypadkowe, potrzebujące leczenia itp. Przyjmiemy każdą ilość klatek, kojców metalowych, jeśli ktoś może pomóc bardzo prosimy w imieniu zwierzaków o wsparcie. 

 

azyl.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mam pytanie: jak to jest z miejskimi schroniskami?

Cały czas jest akcja,żeby im pomagać.A przecież one dostają z UM konkretne pieniądze na każdego psa w schronie.

I nie są to małe pieniądze,często prywatny właściciel nie wydaje takiej kasy miesięcznie na własnego psa.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, rozi napisał:

Chodzi o Schronisko w Białej? Tam przecież wszystko szło do przodu, warunki się polepszały, czy coś się zmieniło?

Tak, schronisko w Białej. I dalej Rozi idzie do przodu, ale mamy sytuacje gdzie potrzebujemy takich klatek, a zwierzaki trafiają do nas róźne, nawet ptaki, króliczki. Transporterki do przewozu zwierzaków z interwencji itp

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, gojka napisał:

Mam pytanie: jak to jest z miejskimi schroniskami?

Cały czas jest akcja,żeby im pomagać.A przecież one dostają z UM konkretne pieniądze na każdego psa w schronie.

I nie są to małe pieniądze,często prywatny właściciel nie wydaje takiej kasy miesięcznie na własnego psa.

UM daje nam śmieszne pieniądze, ledwie starczają na płace dla pracowników, utrzymujemy się z datków i darowizn osób prywatnych. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 8.01.2017 o 22:52, kinga_kinga7 napisał:

Pod opieką mamy 300 psów oraz 20 kotów, zwierzaków każdego dnia zamiast ubywać, przybywa :( Brakuje nam miejsc/pomieszczeń ! Często są powypadkowe, potrzebujące leczenia itp. Przyjmiemy każdą ilość klatek, kojców metalowych, jeśli ktoś może pomóc bardzo prosimy w imieniu zwierzaków o wsparcie. 

 

azyl.png

Czy mogłabym prosić o rozliczenie tych 300 zł, które przesłałam Ci w lutym?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jeśli jeszcze jest do wzięcia, to ja pilnie potrzebuję takiej klatki i podjadę po nią do Piaseczna. Potrzebuję dla pieska adoptowanego, który demoluje mieszkanie właścicielki, kiedy zostaje sam w domu. Bardzo pilna sprawa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...