Jump to content
Dogomania

Najpiękniejsze psy


Guest Agata_B

Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']i ci sie udalo :thumbs::thumbs: Ja tam kocham Beagle a jak ktoś o nich gada źle ,to trudno :shake: W sumie to mi sie każdy pies podoba i każde zwierze:loveu::loveu: z 2 wyjątkami pająki węże:roll:[/QUOTE]

Z tym, że jedne rasy lubisz bardziej, drugie mniej. Ja tam też uwielbiam beagle, te oczka i uszy są świetne :loveu: A pająki i węże nie są złe, brat mojej koleżanki hoduje słodziutkiego ptasznika :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[I]No ja tak jakoś mam, że powalają mnie swym urokiem [/I][I]Boksery, [/I][I][I]Dogue de Bordeaux, BullMastiff, Buldog Amerykański.[/I]

Od zawsze mam boksery jednak są rasy, które chciałabym kiedyś mieć, to wilczarz irlandzki(ogromny, piękny, dostojny:loveu:) i czechosłowacki wilczak z powodu zamiłowania do wilków.

[/I]

Link to comment
Share on other sites

Ojjjj ciężko oceniać sam wygląd , nie patrząc na charakter.....
Postaram się jednak nie patrzeć na osobowość ;) ... :
1. Owczarki szkockie collie długowłose ( rough)
2. Berneńczyki
3. Bernardyny
4. Setery gordony
5. Nowofunlandy

... nic dodać , nic ująć :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Hmm, na pewno każdy pies niezależnie od rasy ma w sobie to COŚ w czym się zakochujemy. No ale, jeśli chodzi o rasowe psy to :
1. ttb - tego nie da się opisać :lol: najwspanialsze !
2. ON - wygląd, charakter... zakochać się można :cool3:
3. Rotki - ulubiona moja rasa nr 3, za wszystko po prostu :loveu:
4. Lablador - za to, że długo czują się szczeniakami :lol:
5. Ariedale terier - piękne, wierne, zdolne. ;)
6. Bereńczyki - miśki kochane :loveu:
7. Charty oczywiście - ten ich bieg...
8. Dobki - cudowne psy.

No i bym mogła jeszcze trochę wymieniać, ale te są na pierwszych miejscach, pewnie jeszcze o jakiejś rasie zapomniałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Dla Ciebie nie ma nic pięknego w niufku, dla kogoś innego w dobku.

Ja tam uważam, że to piękne miśki. :loveu:[/quote]
Chciałam to napisać :p Mi np. w ogóle nie podobają się dobki niekopiowane bo w ogóle nie przypominają dobka :cool3: Ja jestem w niufach po uszy ZAKOCHANA :loveu: od dziecka je kochałam, ale narazie nie mogę sobie na takiego pozwolić bo do mieszkania 50m2 nie wezmę takie pięknego, wieelkiego, kudłatego ważącego przeważnie ok 75kg miśka:loveu: ale w przyszłoście napewno go będę miała :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

już się przyjęło że dobki mają kopiowane uszy i teraz dla wielu osób niekopiowany doberman wygląda dziwnie.Przepisy się zmieniają i zmienia się wygląd psów.Kiedyś,całkiem niedawno ludzie byli w szoku widząc spaniela z niekopiowanym ogonem.Teraz widok spaniela z całym ogonem nikogo nie dziwi.Po prostu trzeba się przyzwyczaić ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Nowofundland[/B] :loveu:
*wspaniały charakter
*wielki
*długa, piękna sierść
*masywny
*miśkowaty :loveu:
*wyglądem odstraszy każdego :diabloti:
*śliczne obwisłe uszka :loveu:
*te kochane czarne, słodkie oczyska :loveu:
Właśnie za to Niufek jest dla mnie naj, naj, naj... :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie, że nowofundland ;)
To odbiorcy decydują o pięknie psa. A ja jak idę z moimi dwiema niufkami to auta się zatrzymują, ludzie podchodza, głowy się odwracają i uśmiech na twarzach ludzi jest widoczny :) Bo dla mnie niuf najpiękniejszy jest, ale i inne moje psy takie były ;) Ale nikt nie zatrzymywał auta w środku miasta widzęc te " inne" ;)

Link to comment
Share on other sites

Czarny terier byl, jest i bedzie. Jesli chodzi o charakter to bardzo podobaja mi sie maliniaki i terveureny (chyba nie tk z pisownia) no i hovawarty. Ale wyglad juz nie ten :cool3:
Z kolei sam wyglad to mastiffy angielskie, dogi, tosa, dobermany, cc, boerboel. No i malamuty oczywiscie.
A jesli chodzi o malenstwa, to do niedawna wysmiewany przeze mnie pudel toy. To sa takie clowny i pocieszne stworzonka!! Bardzo podoba mi sie ich zapal np do agility, ktorego z moim czarnym niestety ni da rady... (za ciezki, boje sie o stawy)
Na koniec dla mnie najpiekniejszy pies, niestty juz za TM.
Jashka Malahovski iz Russkoi DInastii
[IMG]http://img8.imageshack.us/img8/6332/11702318.th.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%5Burl=http://img8.imageshack.us/i/11702318.jpg/%5D%5Bimg=http://img8.imageshack.us/img8/6332/11702318.jpg%5D%5B/url%5D[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

efektowne w ruchu, pięknie owłosione, z długa szyją i zjawiskową głową - [B]SETERY IRLANDZKIE[/B]!
nie da się ukryć, że [B]jamniki długowłose[/B] prezentujące wykrok i obfity włos również są widowiskowe (!) ; nowofundlandy również. nasuwa mi się jeszcze [B]chart afgański[/B] prezentujący pełny klasy ruch i niespotykany włos;) dodatkowo - [B]welsh corgi[/B];) oczywiście nie może zabraknąć w tej liście [B]owczarka australijskiego t.[/B] [B]amerykański[/B], [B]szorstkich foksów[/B] i [B]weimarów[/B].
trochę więcej niż jeden :roll:

Link to comment
Share on other sites

Według mnie najpiękniejsze są owczarki niemieckie, owczarki szkockie i oczywiście husky syberyjskie:loveu: Owczarki są nie tylko piękne ale też niezwykle mądre, a ich wszechstronne zastosowanie jest wszystkim dobrze znane. Haszczaki mają swój urok nie tylko przez swój wygląd. Chociaż kogo nie zachwycają te cudne niebieskie albo bursztynowe oczka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...