Jump to content
Dogomania

Najpiękniejsze psy


Guest Agata_B

Recommended Posts

Uprzedzam lojalnie,że większość z tych psów nie chciałabym mieć.Doceniam tylko urodę.Kolejność przypadkowa

Saarlooswolfhond- jest w nim coś uroczo pierwotnego.
Buldog Angielski- zawsze mnie urzekały.
Bulterier i mini bulterier- pies o pięknym wyrazie.
Staffik- fenomenalny uśmiech.
Jack Russel Terrier- od samego patrzenia ma się więcej energii.
Pies Faraona- za cudowną budowę i grację.
Podenco z Ibizy - jak wyżej
Buldog Francuski- za buźkę.
Whipet -ale tylko białe.ZA cudowną harmonię ciała.
Blackmouth Cur- za wyraz pyska
Dog Niemiecki- za całokształt
Rhodesian Ridgeback- kiedyś urzekł mnie oglądany w jakimś programie.I tak zostało.
Shar pei- za te fałdki.
Tosa- za siłę.
PEwnie jeszcze o czymś zapomniałam:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najpiękniejsze...? Hm...
Na pierwszym miejscu saluki, dalej: tajgan, borzoj, chart polski, pirenejski pies górski, beauceron, wyżeł niemiecki (szorstko- i krótkowłosy), no i ONki - z zadbanym futrem, lekkie, nie powłóczące zadkiem po ziemi ;)

Podobają mi się jeszcze gończaki, np. grand i petit bleu de Gascogne, ale tego 'na żywo' chyba nie widziałam.

Link to comment
Share on other sites

hehehe naj naj naj to sa moje dwa mieszance oczywiście!!

:lol:

potem ewentualnie ;)

amstafy,-
rottweilery,
buldogi amerykanskie,
labladory,
goldeny,
gończe polskie,
beagle...

Tak generalnie podobaja mi sie wszystkie rasy bo każdy psiak ma coś w sobie do kochania :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Każdy pewnie mówi, że najpiękniejszy pies na świecie to ich pies. Ja też tak myślę, ale uwielbiam też inne rasy :)

Labrador retriever - opiszę na przykładzie psa mojej siostry :) Ma w sobie coś z dostojnego faceta i coś z takiego przytulaska. Uwielbiam go za to, że widać po nim radość, smutek a nawet zażenowanie :P Gdy widzi psa: siada, prostuje się, nastawia uszy i robi ten swój wzrok - urodzony champion :) Gdy żebra przy jedzeniu - tego się nie da opisać! Dam zdjęcie Sajgona (bo to jego imie) jako tego 'obserwatora psa' :P
[CENTER][IMG]http://wd1.photoblog.pl/p1/AD/B4/32743670.jpg[/IMG] [/CENTER]
Tak, wiem że się chwale, no ale co poradzić :P

Jest też wiele ras, które są piękne, np dog niemiecki, berneńczyk, owczarek belgijski, cavalierki, beagle, goldeny, tollerki, setery i inne. Jednak nie poznałam ich jeszcze osobiście więc nie mam tutaj dużo do powiedzenia. Generalnie kocham wszystkie rasy. Każda ma w sobie to 'coś' :P

Link to comment
Share on other sites

ONek na pierwszym miejscu! Cudowny pod względem wyglądu i charakteru:loveu:
Potem są husky, malamuty, akity, saarlos wolfhund (coś źle napisałam XD), Aussie, Bordery, Posokowce bawarskie i inne takie ^^
Krótko mówiąc: naj kocham stojąco-uszkowe :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Doberman!
Niech ktoś mi powie, że to brzydkie psy...:lol:

[IMG]http://www.dobermann-review.com/males/Eria%20Pro%20Maestro%20Di%20Capella/Eria_Pro_Maestro_Di_Capella_01.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.dobermann-adoracja.pl/dolar_glowa.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.dobermann-review.com/males/Carlos%20z%20Padoku/prog2/SORREL_z_Padoku_Bundessiger_2005.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A ja mam tylko 2 ulubione rasy:loveu::
-[B]Owczarek belgijski [/B]za co ją kocham za wspaniały charakter, dynamike, ciągłą chęć zabawy jednym słowem żywe ADHD i jeszcze za to, że sa naprawde kochane i przywiązane do rodziny no i oczywiście jeszcze za nieograniczoną pomyslowość:evil_lol:
-[B]Border collie [/B] -||-
Mimo, że nie mam bordera mam nadzieje, że w przyszlości zawita w naszym domu i dolączy do naszego OB:loveu:Najbardziej lubie ich pozytywna energie, ktora powala nie tylko ludzi ale inne psy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

To ja jescze trochę od siebie dorzucę :

Pekińczyk:
*Bo kak nie kochać tyle sierści, takie oczka...
Berneńczyk:
* Za ubarwienie
*A tak ogólnie to za calokształt
Basset hound :
*Te uszyska:loveu:
*No i oczka:loveu:
Beagle:
*Ogonek jak antenka
*Uszy:D
West ale zadbany...
Za te oczka które świetnie wyglądają łacząc się z białą sierścią:loveu:

Link to comment
Share on other sites

no co ja moge powiedziec...
[B]ROTTWEILERY FOREVER!!! [/B]
oznajmiam uroczyscie, ze od wczoraj jestem posiadaczka drugiego rottka, tym razem ogoniastego :loveu:
ma okolo 10 miesiecy, byl brudny, jest chudy, ma pelno blizn, bankowo byl bity bo jak wyciagam reke zeby go poglaskac to sie kuli, ma ADHD:cool3: ale zapewniam uroczyscie ze to bedzie cudny pies, choc ogrom pracy mnie przeraza:cool1:

a jesli chodzi o reszte ulubionych psow, to mam bzika na punkcie czarnych podpalanych. i generalnie lubie duze psy. (choc na przyklad pinczery miniaturowe mnie na maksa rozczulaja ale nie moge miec takiego cudenka bo moje stado bykow by go rozdeptalo niechcacy)

[url]http://img412.imageshack.us/img412/42/sta60012.jpg[/url]
rezydentka spi w poscieli a swiezak na podlodze hehe. rezydentka od wczoraj ciagle ma nadzieje, ze to jakis zly sen i za chwile sie obudzi i tego natretnego szczyla nie bedzie i znow bedzie jedna jedyna...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana]Ze mną ogólnie jest prosto, wszystko co ma długą czy szorstką sierść odpada już na starcie. Tylko psy krótkowłose, bez podszerstka. A z tych mam 2 odwieczne typy:

- jamnik krótkowłosy standard (rudy)
- doberman (najlepiej brązowy)

długo, długo nic... ;) i reszta krótkowłosych...

wyżły (szczególnie weimar i węgier), dalmatyńczyk, amstaff, bull, pies far[/FONT][FONT=Verdana]aona, charty, [/FONT][FONT=Verdana][COLOR=black]rhodesian[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=black] ridgeback... W sumie wszystko z czego połowy nie chciałabym nigdy hodować ;)
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]:Dog_run:[SIZE=3]Według mnie :[/SIZE][/B]
[B][COLOR=magenta][U]* Yorkshire terier-[/U][/COLOR][COLOR=black] Za hmm .. to , że istneją cudowne są i wogule ahh i ohh .[/COLOR][/B]
[B][COLOR=magenta][U]* Maltańczyki-[COLOR=black] Białe misie takie słodkie ![/COLOR][/U][/COLOR][/B]
[B][COLOR=magenta][U]* Owczarki Niemieckie długowłose -[/U][/COLOR][COLOR=black] Nic dodać nic ująć. Od zawsze w sercu. :placz: [COLOR=red]Sara [/COLOR]:placz:[/COLOR][/B]
[B][U][COLOR=magenta]* Golden Retriver-[/COLOR][COLOR=black]UWielbiam je poprostu.[/COLOR][/U][/B]
[B][U][COLOR=magenta]* Husky_[/COLOR][COLOR=black]Też od zawsze i "te mięśnie" ! .Nana:p U babci .[/COLOR][/U][/B]
[B][U][COLOR=magenta]* Chow-chow- [/COLOR][COLOR=black]Miśki![/COLOR][/U][/B]
[B][U][COLOR=magenta]* Pekińczyki-[/COLOR] Moje maleństwo ! :placz:[COLOR=red]Sony[/COLOR]:placz:odszedł tragicznym wypadkiem .. :placz::placz:[/U][/B]
[B][U][COLOR=magenta]*Dog Niemiecki-[/COLOR] Potężna bestyjka :p:evil_lol:( W Sobotę albo Piątek był film "Orzeszek" :p w roli głównej Dog Niemiecki)[/U][/B]
[B][U]:Dog_run:[/U][/B]
[B][/B]
[B][U][SIZE=5]I wszystkie inne kudłate i nie kudłate,szorstkowłose czy długowłose albo nawet gołe są boskie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/U][/B]
[B][/B]

Link to comment
Share on other sites

1. [SIZE=3][B]dog niemiecki[/B][/SIZE]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
. fila brasileiro
. buldog angielski
. boston terier
. dog argentyński
. bulmastif
. bokser
. alapaha blue blood bulldog:cool3:
. saluki
. chart afgański
. thai ridgeback
. ibizan hound
. pies faraona
. angielski pointer
. amerykański cocker spaniel
. angielski springer spaniel
. seter angielski

Link to comment
Share on other sites

[I][FONT=Franklin Gothic Medium]Moim zdanie najpiekniejszym psem jest :[/FONT][/I]
[I][FONT=Franklin Gothic Medium][/FONT][/I]
[LIST=1]
[*][I][FONT=Franklin Gothic Medium]Hawańczyk :loveu:[/FONT][/I]
[*][I][FONT=Franklin Gothic Medium]Shih-tzu[/FONT][/I]
[*][I][FONT=Franklin Gothic Medium]Lhasa-apso[/FONT][/I]
[*][I][FONT=Franklin Gothic Medium]Maltańczyk[/FONT][/I]
[*][I][FONT=Franklin Gothic Medium]Lwi piesek[/FONT][/I]
[/LIST]:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...