Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Kobiety, nie osądzajcie dziewczyny tak kategorycznie. Depresja poporodowa to nie żarty ( jeżeli to prawda), gdzie najprostsze sprawy urastają do niebotycznych tragedii  w umyśle chorych pań .

Może kobieta po powrocie męża ogarnie sama ,ale  tak naprawdę powinna zasięgnąć porady psychiatry.

 

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny temat z depresją poporodową ( dziecko ma rok) to jeden z kilkunastu argumentów tej Pani żeby psa się pozbyć, nie ma sensu w to wierzyć. Tak samo w kręgosłup bo ma sporo zdjęć z siłowni. Tyle tematem pocieszenia, że temu psu na prawdę będzie lepiej w innym miejscu. Prześledziłam jej wątek na facebooku i to co mnie najbardziej uderzyło to brak jakiejkolwiek skruchy, tekstu w stylu przykro mi- zawiodłam go- to moja wina. Zamiast tego ona odszczekuje każdemu, jej celem jest psa oddać i jeszcze żeby wszyscy dookoła wiedzieli jaka ona biedna, jak ma ciężko. itp. Dużo jej znajomych w tym wątku jej broni i masa osób z kategorii "dziecko najważniejsze". Mnie jej butność odrzuca i negowanie jakiejkolwiek formy pomocy, rozwiązania ( przy argumentacji że kocha tego psa jak własne dziecko). Łaziłam po stronie schroniska bo odeszła moja Muninka i mi się rzucił w oczy ten piesek, początkowo odzywałam się do niej z radami bo mam odrobinę talent behawioralny. Ona od urodzenia psa izolowała od dziecka, robi to nadal chociaż dziecko ma 11 miesięcy. Pies nigdy nie otrzymywał pozytywnych wzmocnień związanych z dzieckiem. Pies boi się wózka. To są rzeczy które łatwo skorygować jak się posłucha rad ludzi, którzy się na tym znają. Moim zdaniem pies tego wzrostu miewa kolizję z kołami wózka, powinna sprawdzić patrząc od podłogi jakiego typu to jest problem. A nie zakładać że pies nienawidzi jej dziecka ;-) chociaż ja bym chyba znienawidziła kilka pokoleń wstecz ;-) Wracając do tematu. On nie był wtedy 09-01, w schronisku- tak jak dziewczyny pisały wcześniej to było ogłoszenie zamieszczone na stronie schronu, że docelowo tam trafi jak nie znajdzie innego właściciela.  W klatce schodowej ma same starsze osoby, które jej ukochanego pieska nie są w stanie wyprowadzić...to jak jej napisałam, że może taka starsza Pani przecież popilnować przez te 15 minut córki to też nie....i tak odbija cokolwiek jej poradzicie. Założycielko wątku, chciałaś dobrze, widzę, że sama ją ( właścicielkę psa) poczułaś podobnie jak ja. Czasem po prostu pomóc się nie da.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

"Mama Muninki" popieram w 100 % to co napisałaś.. Pani szuka,kogoś kto będzie się nad nią użalał i popierał jej super pomysły.. pies w budzie u teściowej bo rozrabia.. taki pies w budzie za kare? Pozniej niby w domu byl.. pozniej mial maz przyjechac i go zabrac.. pozniej szuka mu domu.. a apropo dziecka, nie da do siebie dopuscic, ze dziecko moze stac sie przyjacielem z psem.. dla niej nie ma polaczenia pies dziecko.. wczesniej zamykala go na balkonie, ale sasiedzi sie oburzyli..bo szczekal, drapal..chcial poprostu do domu.. ręce mi opadają na temat tej Pani..

Przeciez wychodzac z dzieckiem na spacer bierze psa.. wychodzi z nim 10 min kolo bloku,bo podobno wiecej nie chce.. odprowadza go do domu..albo prosi sasiadke z parteru zeby go popilnowala idzie do sklepu i wraca.. to nie jest trudne jak sie chce..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Widać ważniejsze wrzucanie selfików na fb, bekę miałam ogromną z komentarza znajomych "jaka dojrzałość bije z Ciebie" na profilu babska..no, faktycznie dojrzałość..Dzieciaka też odda jak ją facet zostawi albo się znudzi? Brak słów na takich ludzi poza niecenzuralnymi..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...