Jump to content
Dogomania

Czesia z Podlasia szuka swojego DS


Recommended Posts

Cześć!
To jest Czesia. Przyjechała z małej wsi na Podlasiu, gdzie mieszkała pod krzakiem. Co prawda miała dużo wolności, ale za to było głodno, chłodno, ktoś niby czasem nakarmił, ale równie często ktoś kopnął albo czymś rzucił. Raz nawet ktoś złamał Czesi łapkę. Więc mimo wszystko, to nie było najlepsze życie.
Teraz Czesia mieszka w domu tymczasowym (w Warszawie) i szuka kogoś, kto mógłby przygarnąć ją na stałe. Bo Czesia jest super psem - jest spokojna, nie szczeka, szybko się uczy, jest bardzo posłuszna i nie ma w niej nawet odrobinki agresji. Najbardziej na świecie lubi długie spacery po lesie. Trochę boi się jeszcze różnych rzeczy, ale wciąż się uczy. Kiedy poznaje nowego psa, jest trochę niepewna, ale szybko przechodzi do zabawy - najbardziej chciałaby zamieszkać z innym niewielkim psem, z którym mogłaby się bawić, ciągać zabawkami i biegać!
Czesia szuka kogoś, kto będzie miał dla niej czas (chociaż dużo śpi, to ma też bardzo dużo energii i uwielbia spacery), cierpliwość do przełamywania jej strachów (wciąż nowe są dla niej tramwaje, ruch na ulicy, dużo obcych psów na raz), chęć do wspólnej nauki - Czesia umie już robić "siad", "waruj" i "podaj łapę", ale to na pewno nie jest koniec jej możliwości! Lubi się uczyć, więc za chrupka z pewnością opanuje kolejne sztuczki.
Czesia ma ok. 1,5 roku, waży 16 kg, jest zdrowa, wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona.
Do nowych właścicieli pojedzie wyposażona w książeczkę zdrowia, swoje ulubione posłanko, konga, zabawki, miskę, czyli wszystko, co jest jej potrzebne

czesia.jpg

czesia2.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wrzuciłam już na olx, gumtree i facebooka. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś fajny, bo to super pies :) Jest ładna, młoda, ma świetny charakter - łatwo się uczy, uwielbia ludzi i inne psy, bardzo lubi się tulić i głaskać, a poza tym jest bardzo posłuszna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fajnie, że się podoba - nie u wszystkich niestety takie imię wzbudza entuzjazm ;)

Niestety, mimo ogłoszeń na olx i gumtree, na razie odzewu brak. Może jakieś bardziej doświadczone osoby mogłyby mi doradzić, gdzie jeszcze można ogłosić takiego psiaka?

Link to comment
Share on other sites

Ja też ogłaszam moje tymczasowe psy na lokalnych forach interentowych oraz w lokalnym tygodniku "papierowym", ale to kosztuje u nas 24 zł. Zgaszam do gminy, ta umieszcza na swojej stronie internetowej ( u nas bezdomnymi psami opiekuje się gmina pod tym kontem super) oraz drukuje plakaciki, które ja rozwieszam gdzie się da.

choć przyznam, ze na wsi trudno o taki dom dla psa, jaki sobie wyobrażamy...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...